bugün

entry'ler (61)

yabancı dizilerin yarattığı en iyi karakter

house md- dr house

sabahın ilk saatlerinde yapılmaması gerekenler

pc başına oturmak. sizi muhtemelen ilk dersinizden alıkoyar.

aşık olunacak doğru insan

yok öyle biri.

hocalı katliamı

Bundan 20 yıl önce 25 şubatı 26 şubata bağlayan gece Rus taburu destekli Ermeni kuvvetleri korumasız halde bulunan Hocalı şehrine ağır silahlarla saldırmışlar ve genç yaşlı, kadın çocuk demeden Azerbaycan Türklerine türlü işkenceler yapmışlar ve 613 kişiyi katletmişlerdir. Katliamda 487 kişi çeşitli yerlerinden ağır yaralanmış ve Ermeni Kuvvetleri 1275 Azerbaycan Türkünü de esir almıştır. Üzerinden 20 yıl geçmesine rağmen acılar hâlâ taze ve yaralar hâlâ kanamaktadır.

banyoya girmeye usenmek

konunun aslı (bkz: banyodan sonra saçları kurutmaya erinmek)

sinirlenen insanın yapması gerekenler

kesinlikle bulunduğunuz mekanı terketmek.

facebook

an itibariyle kurtulmak için can attıgım, kapatırsam birşey kaçırır mıyım korkusuyla uykularımın kaçmasına neden olan paylaşım sitesi ( ordan bakınca başka derdim yokmuş gibi göründüğünün farkındayım ) .

ab merkez başkanı amca

yanlışlarımdan öğrendiğim bi doğru daha : 1 Kasım 2011 tarihinden itibaren ab merkez başkanlığını italyan ekonomist Mario Draghi yapmaktadır.

gecenin tek şarkılık özeti

gypsy kings-un amor.

another brick in the wall

1976 da birleşik krallık ta bi grup öğrencinn tüm dünyayı etkileyen isyanı. isyan eden sevgili öğrencilerden 'mirabai narayan' şimdilerde öğretmen. her şeye ragmen şarkı on numara.

nikahsız sevgiliyle el ele tutuşmak

hem nikahsız hem sevgili oda güzel benim bildiğim sevgililer zaten nikahsız olur ama demekki bizim buralara uğramamış yeni moda nikahlı sevgili. sevgili dediğinde el ele tutuşup gezdiğin, henüz evlenmediğin yani EŞiN olmayan şahıstır orasıda ayrı mevzu.

sözlük yazarlarının film tavsiyeleri

memento
pan'in labirenti
harry poter serisi

tuvalete giderken söylenebilecek sözler

makyaj tazeleyip geliyorum.

bir erkeğe en çok yakışan şey

harmandalı oynamak.

eski sevgili

arkadaşlarınıza sevdiklerinize ihtiyacınızı en çok hissettirecek şahış. hayal kırıklıklarınızın baş kahramanıdır kendisi. zamanla yüzünü sesini unutsanızda yaptıklarını, söylediklerini, içinizde kırdıklarını asla unutmazsınız unutamazsınız. bi yandan da zaman ne kadar geçerse geçsin size kendinizi hala değersiz hissettireninizdir.

ağladığınızda gözyaşlarınızı öperek silen sevgili

kollarında bi ömür aradığınız şefkati ve huzuru bulacağınız sevgilidir.

aşık olmayı istemek

son aylarda yaptığım ve aklımın başında olmadığına kanıt olan en gereksiz şey. kaşınıyorum sanırım.

sevgiliye ismiyle hitap etmek

en olması gereken hitap şeklidir. gereksiz samimiyetsiz takma adlara gerek olmadığının bilincide olanlara has davranıştır.

sözlük yazarlarının favori kürtçe şarkıları

incir ağacı.

anılara format atmak

kendinize yeni bir yön çizmek, mutlu olmak için olmasada mutsuzluğu gidermek adına yapılması gereken eylem tabi becerebilirseniz.