bugün

entry'ler (3628)

seçimin tek kaybedeni

Seçimin kaybedini şehitlerimizdir. MHP yüzde 16 civari alırken hdp yüzde 12 civarı aldı. Tek iyi yön akp iktidarı bitti...

sen şehit oğlusun incitme yazıktır atanı

Atalarımız çok incindi... Dilek Öcalan mecliste bu hepinizin başarısı. Şehitlerimizin hesabını veremeyeceksiniz.

yazarların şu an dinlediği şarkılar

https://www.youtube.com/watch?v=5wzntE1XNrs

17 ile 27 yaş arası herkesin salak olması

çok doğru. 28 olduklarında birden akıl küpü oluyor insanlar. (bkz: çevrenizdeki insanlar)

yazarların şimdi dinlediği şarkıdan bir cümle

Yatsın yanıma, Sarılmasın dönsün uyusun, Bir gece kalsın benimle, Kırk yılım onun olsun.

bir kadının toplam regl süresi

+7 gün regl olan kadınlar için geçerli süre değildir.

23 yaşında üniversite kazanmak

mis gibi olur.

kilo vermek isteyenlere verilebilecek tavsiyeler

şimdi canım her iki saatte bir yiyosun ama azcık yiyosun 8 9 gibi son veriyosun yemek yemeye günde 3 litre su içiyosun.

tahammül edilemeyen tipler

enişte kisvesi altına sığınan tipler. kısaca tüm enişteler.

nehir aslan

kayıp küçük kız çocuğu. en yakın zamanda bulunup ailesine kavuşması dileğiyle.

annelerin otomatiğe bağlanmış lafları

çalış annem çalış.

muhammad sex simulator 2015

büyük bir saygısızlıktır. aman tepki veremeyin ama dosonco ozgorlogo diyen andavallarla uğraşmayın. neyse siz je suıs charlie demeye devam edin.

benbunlarikimseyeanlatmadim

5. nesil yazar. çok ilginçtir ki başlığı yeni açılıyor.

hoşgelmiş efenim.

hey seksi leydi aladdin bo

o bacaklar neydi?? diye devam ederdi.

yazarların şu an dinlediği şarkılar

Seyyan Hanım "Gönlüm Sensiz Olmaz"

kpss 2014 2 atamaları

ayın 26 sında son bulacak tecihlerdir. benim bir sorum olacak önlisans mezunu olmama rağmen 3001 tercih kodundan hata alıyorum. yardımcı olabilecek biri varsa bir mesaj kada uzaklığında. yardın edin. *

vivaldi

yazar bir adet yazar. valla yazarım ben ya Antonio Vivaldi değilim. vivaldi'yim ben.

islam dan hızlı yayılan şeyler

eve erkek atan komşu kızı.

yirmilik dişi aldırmak

Çok berbat bir durumdur. Hele ki ilk 20 yaş diş çekimi sonrası diliniz uyuşuk kaldıysa diğerlerini çektirmekten korkarsınız.

Şimdi burdan deneyimli arkadaslara soruyorum dikisleri evde kendim alsam ne olur? Yardımcı Olursanız çok sevinirim efenim.

öğretmenlerin düşük zekalı olma nedeni

üç kuruş maaş?? evet evet üç kuruş maaşla çalıştıkları için 2 ay boyunca tatil yaptıkları ve günde 5 6 saat çalıştıkları için yorgun ve bitap düşüp düşük zekalı olurlar.