bugün

insanlarn gitmek icin arzuladıgı cesitli sebebleren dolayı gerçekleştiremdikleri yerlerdr.kimi zaman memleket,kimi zaman ise manzaraya karşı bi sigara icmek ve ya bir türkü tutturmaktır...

edit; üsküdar sahiline dogru köpek öldüren şarabını dikmek ardından da acem kızını söylemek vardı şimdi ..ahh ah.
(bkz: bergen)
uzakta olan sevgilinin yani. gitmek istersin ama önünde hep engeler vardir.
(bkz: var olmayan ülke)
(bkz: kaf dagı)
bir gün mutlaka denilen yerdir.
mavi ülkedir,düşlerdeki mavi ülke.

(bkz: elliniki dhimokratia)
(bkz: uzay) *
(bkz: atlantis)
sululuk yapayım da götüm göğe bir nebze daha yaklaşsın diye (bkz: anketistan)

evet ben sözlüğü adam etmek isteyen farklı bir yazarım. nasıl da hem inceden bir sitem içeren, hem de başlığın anket

olduğunu gözler önüne seriveren, elinize veriveren bir bakınızla mesajımı verdim. bravo bana. şimdi hepimiz adam olduk

hayırlARA VESiL OLSUN.
çıplaklar kampıdır.
(bkz: komunizm)
(bkz: gelecek)
gidip de varılamayan yerden farklıdır.
gitmek istenir ama yola çıkacak güç yoktur, cesaret yoktur, ortam yoktur. belki rota yoktur, harita yoktur. yalnız gidilecek yer vardır zihinde. "keşke" denilen yerdir, özlenen yerdir.
(bkz: kripton)
ıssız bir ada tabii ki. ve üç şeyi yanına alamayarak!
yapılan pişmanlıklar, hatalar, kaçırılan fırsatlar için geçmiş bir tarihe hepimiz geri dönmek, gitmek isteriz. ama asla geçmişe dönemeyiz, gidemeyiz.
şahsım adına
(bkz: norveç)
(bkz: ütopya)
(bkz: idealar dünyası)
(bkz: kabe)
şahsım adına
(bkz: ankara üniversitesi siyasal bilgiler fakültesi)
sevgilinin yanı yamacıdır*.
en çok reklamı yapılan yer.
kendini huzurlu mutlu hisetigin yer.
(bkz: kudüs)
dünya ile ilişkinin kesilmesi arzulanan güzel düşünceler içinde kötülüklerin yok olduğu sadece kendini bulmak istediğin düşsel yerler.