bugün

entry'ler (2978)

akp nin allahlı parti olması

aklıma adanalıların küfürünü getiren durum.

ahmet necdet sezer

abdullah gül ile kıyaslaması yavaş yavas yapılması gereken insan.

apo da kökten ayrılırken yanında ne götürücek bakacağız. karısının kökü bilmem kaç milyona yeniletmesi bütçenin bilmem kaç kat artması aslında bize yol gösteriyor apo için.

ama size kesinlikle yaranılmaz. sizi öpeceksin ki anca öyle yaranacaksın. insanlık sizin neyinize ulan badem bıyıklı, al pak kıçlılar?

akp ilerici özgürlükçü bir partidir

doğrudur bir tespittir. en akıllıları nihat doğan, en ahlaklıları hüseyin üzmez, en ticari ahlaklısı çalık holding, en güzel belediyesi kayseridir.

bunlara bakınca belli oluyor zaten.

cemaatin sözlük sorumlusu şakirt

cemaatin interneti kullanın direktifinden sonra propaganda ve gözlem amacı ile sosyal platformalarda göt gezdiren şakirttir.

kendisine selamlarımı iletip bu haftasonunda iddia kuponu yapacağımı belirtir, şifresi varsa istediğimi önemle belirtirim.

not: bir de işi gücü yok bunların. sabah akşam propaganda yapayım diye buralarda takılıyorlar. gençliklerine yazık günah diyeceğim de bana ne.

fahişe şakirt

tanımlamasını gözüyle değil de bir harf farklılığıyla okuyanların algılayamadığı şakirt.

kıyamam ben senin o tatlı ellerine şakirtçiğim. geçen yolda gördüm bir tanesini, diyor ki biz dindarız sen bizi aşağıladın.

tuttum kolundan çektim yanıma. e be y.ram, dindar insan adam mı kayırır, soru mu çalar, siyasete mi karışır, komplo mu kurar dedim.
ışık görmüş tavşan gibi kaldı tabi sazan. dedim pılını pırtını topla siktir git. gitti.

arkasından da o bıyık kesilecek, sigortalı bir işe başlanacak diye de tembihlemeyi unutmadım.

(bkz: bu da böyle bir anım)

bir şakirtin nesi var iki şakirtin komplosu var

durduramıyoruz. iki şakirt bir araya geldiği zaman rahat durmuyor. isim şehir oynuyoruz karşılıklı, bu iki yavşak isim şehire başlamadan evvel şifreleme yapmışlar. o da değil, bir arkadaş 31 çekerken gizlice kameraya kaydetmişler.
ulan çok sinsisiniz haa..

fahişe şakirt

mesleğini yaptığında dolayı saygı duyulması gereken insandır demeyeceğim tabii.

asıl fahişeler ruhunu satanlardır. bazı şakirtler de buna en büyük örnektir.

koyunların hayvan olduğu gerçeği

bilimsel çevrelerce de kabul edilmiş gerçektir.

şimdi biz topluca hareket eden bilinçsiz ve sorgulamayan aptal insanlara diyoruz ya bunu? biraz sevimlilik katıyor. aslında biz resmen hayvan diyoruz la onlara. nihayetinde koyun da bir hayvan.

bence bundan sonra malum topluluğa koyun yerine hayvan diyelim. hem daha hard oluyor.

zaten hayvan aşağı kalır yanınız yok. bari doğaya katkınız olsa.

şakirtlerin eşcinsel olması

sürekli erkek erkeğe takılmaktan ve kadının haram olmasından dolayı meyil edilebilecek durum diye düşünüyorum. uyurgezerleri de vardır bunların. gece malı dikleyip kardeşe filan girer mazallah. sakat yani. hep ihtimal dahilinde bunlar.

bir de anlayamadığım bir nokta var. birinin hakkını yemek, adam kayırmak, soru çalmak filan hizmet ve sevap sayılıyorken seks niye günah sayılıyor la? abileri yanlış öğretiyor herhalde.

not: biri de damlamış hemen. uzak dur la. kardeşine benzemem ben senin.

12 haziran öncesi seçmene dağıtılacak ürünler

iftariyeliklerle bile seçim propagandası yapan sözde müslüman kesimin arsız kampanyalarına alet edeceği ürünlerdir.

hatırlarsanız bu ileri müslümanlar ankara'da iftariyeliklere "evet" yazmışlardı. şimdi de seccadelere, tespihlere parti amblemi filan koyarlar belli mi olur.
zaten arkalarında hak yemeyi, soru çalmayı hizmet ve sevap sanan piçakirdler de var. oh mis.

26 aralık 2010 mavi marmara nın dönüşü

(bkz: dönerse ekime kadar)

akp li hezeyanı

ben bunu demek istemiyorum ama demiştim. olayların sıcağında açıklama yapmaya beyin gücü yetmeyen bireylerin davranışı olarak da tanımlayabiliriz bunu. jeton anca 2 gün sonra düşüyor, o düşen jeton sağlıklı da olmuyor. gelelim o hezeyanlara;

1- hamile kadının ne işi var orda yæ?

cevab: sana ne yar.ğım? ileri demokrasi diye ben mi bağırıp duruyorum. demokrasiyi önce kendiniz hazmedin.

2- ama o canlı bomba olabilirdi?

cevab: sen de kim kardashian olabilirsin. ben o ihtimali söylüyor muyum? ona göre mi hareket ediyorum?

3- yumurtalı saldırıyı protesto ediyorum küstüm!

cevab: mavi marmara krizinden sonra israil büyükelçiliği yumurta yağmuruna tutulurken niye halkın tepkisi deyip protesto etmedin?

4- ama o israil olayı ulusal bir şeydi ki?

cevab: peki. van'da deniz baykal ın otobusunu yumurta yagmuruna tutan akp'lilere niye ses çıkarmadın?

5- ama ben ç..

cevab: sus! defol!

şakirtlerin memlekete faydaları

ulusal sınavlardaki soruları servis etmeleridir. ki zaten en çok bu özelliklerine bayılıyorum. din ile hırsızlığı birleştirebiliyorlar.

galatasaraylı olmak

s.kmeden bile fenerbahçeli bazı taraftarların s.kilmiş halini görmektir.

10 yıldır sürekli yenmelerine üstün olmalarına rağmen dua eden mi ararsın, sanal platformlarda ve sözlüklerde a.cık gibi konuşanları mı ararsın hepsi mevcut..

galatasaraylı olup bunları izlemek gayet güzel oluyor. stadı dışında övünecek başka bir şeyi olmayanların sizinle aşık atmaya kalkması da ayrı mevzu. al o stadı g.tune sok derler adama.
velhasıl zevklidir galatasaraylı olmak zevkli.

2 bin kişinin 55 bin kişiyi susturması

bazı s.k kafalılar neden bu kadar telaşlandırdığını bilemediğim gerçek olaydır.

hayır sabri üçlü çekince de bir köpek gibi saldırmaya çalıştılar. sanki üçlü çekerken o kollar size girdi. aa olabilir aslında.

atgmuls

genç fenerbahçeli yazar.

gençliğine yazık diyorlar ya o işte. denizli, şampiyonlar liginde sıfır, bursa'dan gol haberi mi var ile geçiyor heba oluyor hayatları.
gerginlik de diz boyu. lakin o gerginlik birkaç ay sonra aslantepe'de biter o yüzden hiç gelirmesin.

that one night live in buenos aires

(bkz: buenos aires sanki)
(bkz: arjantinli sanki)

türk telekom stadyumu

bursa'dan haber geldi zannedip, sözlüğe 564654 gün uğramayan ağlak eziklerin atıp tuttuğu staddır.

kaçacağın günler gene yakın yavrucum. tekrar fake nicklerinle devam edersin utancından.

fener gol gol gol şampiyonluk geliyor

kargonun bağdattan gelmesi durumudur. işte insana kısmet olduğu zaman kargo bağdattan da yollansa geliyor. *
(bkz: beter ol beter)

lefter bartu de souza

(bkz: sesimi duyan var mı)

haber alınamayan canlı.