bugün

entry'ler (343)

golf

pes serisinden sonra konsollarda en çok oynadığım spor türü.

kendi nick altina yazan her yazari artilamak

yeni yazarları tespit edip nicklerinin altına "ilk entryi ben gireyim" amaçlı davranışın umulan sonucu/amacı da olabilir.*

kadinlarin goguslerinin tam arasinda kalan yer

(bkz: amerikan otuzbiri)

badness box of pandora

dördüncü nesil hoşgelmiş yazar.**

metal sabun

yahudilerden sabun yapılmasını destekleyen nsbm grubu hitler ölmez in dandik parçası.o nasıl riffler o nasıl taramalar ah ulan ah..

necrophobic

**
isveçli death metal grubu.kadrosunda dismember,nifelheim,dark funeral,crematory gibi gruplardan üyeler barındıp,tam sürüm albümlerinin isimleri

The Nocturnal Silence(1993)
Darkside(1997)
The Third Antichrist(1999)
Bloodhymns(2002)
Hrimthursum(2006)

olan grup.

post rock

(bkz: long distance calling)
(bkz: a hawk in the heavens)

tokio hotel

yaptıkları müziğe rock denilmesinden dolayı,o isimden kaybedip onca b*k atılan pop rock ın bile gözüme daha asaletli görünmesine sebep olan prodüksiyon harikası proje grubu.

kasiyer kiza kur yapmak icin pahali urun almak

(bkz: yeşilçam gençliği)

eve alınan bayram şekerlerinin elde kalması

benzer olarak,çikolataların elde kalması ise muhtemelen elde kalanın,ülkerin dandik bayram çikolatası gökkuşağı olmasıdır.yıllardır çekmecelerden çıkıp çekmecelere konuluyor.

lutfucugum

hoşgelmiş yeni yazar.çağrıştırdığı içinse;

(bkz: lucifugum)

cocuklugumuzun unutulmaz cumleleri

koşun lan taso yağması var.

tello carlos tan iyi

çılgın beşiktaşlı adnan aybaba dan beklediğim söz.sinan engin mi?o da güzel.

bayramda seker toplayan cocuklara toz seker vermek

(bkz: yaran başlıklar)

düşündüm de yalaya yalaya uzaklaşıyorlar falan,çok komik lan.bayram yaza denk geldiğinde ise meybuz vericem,karar verdim.*

metal deyince aklina sadece metallica gelen denyo

her b*k gibi bununla da ilgili bir anım olmuştur.uzun zaman önce,birgün ihale oynuyoruz *,üstümde de dimmu borgir tişörtü vardı * kafe sahibi yancı olarak çayını içip hesaba yazan bir denyo,orasını geçiyorum,benim elimin iyi gelmesi sonucu gülümsememi görerek "metalikanın eli güzel herhalde baksana nasıl da gülüyor" diyip çok affedersin ortamın mına koymuştur.bre denyo,metalci de anlarım,metalikacı de gene tamam ama metalika ne lan,zaten o gudubetliğinle battımdı hiç unutmam.neyse bu da böyle bir anımdı.

kiz bulmak icin rock sitelerine takilan kiro

bir gotik hatun ayarlayamadın diye serzenişte bulunurlar size yakınınızsa.* *

son ses açık müzik setini calıştırmak

son ses açık kapatılmış ipodun kulaklıklarını takıp çalıştırmaya benzer.kısana kadar gözlerinizi kısıp aklınıza gelen tüm küfürleri saymanız vaciptir.

ciks tiki gotik kıro olmayan genç

emo olabilir.**

kiz bulmak icin rock sitelerine takilan kiro

(bkz: garaj org)

bayramlık olarak metallica tişörtü giymek

benzer olarak dissection tişörtüyle gerçekleştirdiğim eylem.üstüne düğmeleri iliklenmemiş gömlek de giyerek hem poser hem de bayram yalakası olarak dolanıyorum.*