bugün

entry'ler (2523)

yaran facebook iletileri

Biz Sneijder'li intere de koyduk ,Drogba'lı Chelsea'ye de koyduk. Şimdi ikisi bir arada olsun yine koyarız sen rahat ol 6slanım

daha çok eksileyin ibneler sizi....

sözlük yazarlarının itirafları

(bkz: gran turismo 5) oyununda yıllardır edindiğim çılgın puanları, bu akşam 1 büyük rakı ve 4 tuborg birası * yüzünden heba etmiş bulunmaktayım. kendimden nefret ediyorum ve oyunun cd sini kırmış bulunmaktayım ve pişmanım... *

yaran facebook iletileri

8 yaşındaki yeğenim "dayı hadi polis ol beni yakala!" deyince gözüne biber gazı sıkıp, tokatladım.. zamanla öğrenecek her şeyi.

gece 3 te kalkıp yarım kilo baklava yemek

50'li ve 60'lı yaşları geçmiş insanlar için büyük bir risktir. sabah kalktığınızda felç olabilme ihtimaliniz yüksektir. denemeyin, denetmeyin. gençseniz mideniz yanar o kadar. *

otobüsle yurt dışına çıkmak

(bkz: yunanistan 6 saat) istanbul için.

sözlük yazarlarının telefonuna gelen son sms

madonna konserine en sonunda 2 kişilik bilet buldum. atla gel. *

mısır da islamcılardan nekrofili talebi

(bkz: ölü sikici)

fenerbahçe

türkiye'nin değil dünyanın en büyük spor kulübüdür. basketbol olsun, voleybol olsun, kürek takımı olsun, boks şubesi olsun her branşta şampiyonluğa oynayan yegane kulüptür. bir tek tekerlekli sandalyede başarımız yok. onda da branşımız yoktur. bilgilerinize.

şimdi eksileyin ibneler....

mehmet baransu

fenerbahçe şampiyonluğa yürürken ne yapıp edeyim de bu fenerbahçe'yi karıştırayım diye yanıp tutuşan cemaat maşası yavşak. sen kıçını da başını da yırtsan fenerbahçem şampiyon olacak. *

en büyük osmanlı padişahı

orta çağı sonlandıran ve yeni çağı başlatan (bkz: fatih sultan mehmet)

pratik bilgiler

kot pantolonunuza sakız mı yapıştı ? dert etmeyin. hemen dolaptan bir adet buz parçası alın ve sakızlı bölgeye buzu uygulayın. 3 dakika sonra sakızı elinizle rahatça çıkartabilirsiniz. hatta sakızı çiğneyebilirsiniz. o kadar etkili. *

sözlük yazarlarının itirafları

iki gündür durmadan belgesel izliyorum sözlük. animal planet'in den tutun, national cografik * wild'a kadar tüm programları deli gibi hatim ettim. dün rüyamda timsahlarla daldım, aslanlar, kaplanlar ve pitonlarla kanka oldum. sabah uyandığımda ise büyük bir hayal kırıklığına uğradım. sanırım kafayı yemek üzereyim.

işte taksim bombacısının tipi

(bkz: tipini sikeyim)

yaran yanlış okumalar

ntv spor da geçen alt yazı

yazan: galatasaray'da sakatlıkları bulunan arda, kewel, aydın ve baros son antrenmana katılmadılar.

okunan: galatasaray'da sakatlıkları bulunan arda, kewel, aydın örs * son antrenmana katılmadılar.

frank rijkaard

devrinin hiç şüphesiz en iyi orta saha oyuncularının başında geliyordu. * oyunu iki yönlü oynayabilen kaptığı toplarla ölümcül şutlar çeken, müthiş frikikler atan bir topçuydu bu adam. efsane milan kadrosunun değişmez isimlerinden biriydi.

" küçükken onun gibi topçu olmak isterdim. gel gör ki mustafa sarp, selçuk şahin, barış özbek, kemal aslan kadar olamadım"

kurtlar vadisi pusu

istiklal caddesi ve civarındaki bütün nijeryalı torbacıların bir anda amerikan askeri olduğu dizi. tamam hacı izliyorum ve seviyorum bu diziyi ama gördükleri her zenciyi amerikalı diye yutturmaya çalışmaları çok komikti. askerler, bildiğin samuel johnson, amokachi, appiah, uche gibiydiler. *

kepler laveran lima ferreira

22 eylül 2010 real madrid espanyol maçında 2 dakika arayla gördüğü arı kartla takımını 10 kişi bırakmış futbolcudur. o değilde maçın başından şuana kadar bu maçı izliyorum pepe abi resmen bilica'nın aynısı. risk desen had safhada, taç çizgisinde adama arkadan dalmalar, çekmeler, küfürler herşey var bu abide.

21 eylül 2010 real madrid espanyol maçı

60. dakikada içine bilica kaçan pepe'nin kırmızı kart gördüğü maçtır.

yaran fıkralar

tayyip ,danışmanına sorar :

- danışmanım , biliyorsun turgut özal ın büyük hizmetleri var ülkeye , sence o mu daha büyük ben mi ?

+ efendim , tabiki siz büyüksünüz, zira rahmetli demirel den çok korkardı , siz takmazsınız bile.

- demirel dedin de danışmanım, demirel in de büyük hizmetleri var , sence ben mi büyüğüm demirel mi ?

+ efendim , tabiki siz büyüksünüz , demirel askerden çok korkardı , siz askerin anasını ağlattınız...

danışmanının coştuğunu gören tayyip hızını alamamış :

- peki danışman , hz.ömer mi büyük ben mi ?

+ efendim , tabiki siz büyüksünüz , hz. ömer allah tan korkardı , siz allah tan da korkmazsınız.

ezel

dünkü bölümde kenan abinin giydiği beyaz pantolona hasta olduğum dizidir. *