bugün

yeni bir yazar.

(bkz: hoş geldiniz)
galatasaraylı bir abi,aman yazar.* * *
Eskişehir, karşı-FB, Yol Yapım Makineleri ve elbette müzik, ağırlıklı olarak da heavy metal göndermeli konu başlıkları ile dikkat çeken bir sözlük yazarıdır.
Edit: Ericadamstr bugün sözlük yazarları ve okurları ile paylaştığına göre, yukarıda yarattığım mesafeyi azıcık daraltabilirim. Kendisi yakında eşim olacak şekilde gönlüme taht kurmuş kahramanımdır. Zeki, duyarlı ve yaratıcı bir yazardır. Yazım hatalarını ve ifade bozukluğunu affetmez.
beatrice lea ile bir ömür boyu birlikte yaşayıp,gözünden düşen her damla yaşta onun yanında olacak yazar.

damattan gelen edit: sadece her damla yasta degil, basina dusen her akta, aldigi her nefeste, gordugu her duste de...
(bkz: bunu eksileyen insan olmaz)
briç başlığındaki yanlışımı görüp uyardığı için teşekkür ettiğim, yasca büyüğüm olduguna kanaat getirdiğimden "abi" diye seslenebileceğim güzel kişilik.* * *
yamuq dostumla kararlaştırdığımız galatasaraylı yazarları örgütleme çalışmalarına kendisini buradan davet ettiğim yazar. gerçek galatasaraylı.*
15 seneden beri otoyolların inşaatında görev alıyormus kendisi. şahsımca zevkli ama zor bir meslek sahibi yazardır.
dövüş, kan, öldürme, mitoloji gibi kavramları içeren entryler beklediğim yazar.*
insanla ayı arasındaki farktan anlayan, sozlerinin arkasında durabilen, sevilesi, tesekkur edilesi, yazar.

(bkz: gozum uzerinde)
sabahın 8'inde şahsım hakkında düşündüklerini paylaşarak beni mutlu etmiş olan yazar..
(#4751346) ile yalnızca iyi günde takımını destekleyen, daha resmi imza atmamış, üstelik galatasaray' ın öz evladı olan bir teknik direktörü ilk idmanına çıkmadan eleştiren, futbol hakkında her şeyi bildiğini zannedip ahkam kesen bilgili(!) taraftarlara gerçek taraftarlık mesajı vermiş değerli yazar.
yalnız olmadığını, bir yenilgiyle sarı kırmızı ateşin sönmeyeceğini bilmeli.
(bkz: yürüyedur)
#4751346 ile ders vermiştir.
yamaha dragstar classic xvs 650 si olan beni romanya'ya götürmesini dilediğim ağabey, yazar.
(bkz: noldu aga benim iş)
edit: hayallerimi yeşertti mesene de gördü beni tipim iyimiş götürebilirmişim romenleri ha bu arada motorunu değiştirmiş kawasaki vulcan VN900 classic bundanmış.
ne oldugu ve neyi düsünüp neyi savundugu belli olmayan, güya yol yapan ama sincice mayin dösercesine bu isi yapan yazar tipidir. ayrica "acayip heyvanlara benziyirsen" nickli arkadasin ilk mesaji yazmasi cok manidar. akillara "acaba maymundan gelenlerle ayni familyadanmisiniz?" sorusu geliyor.
(#5591230) entrysindeki ciddiyetiyle, beni güldüren, sempatik yazar.**
(#5643046)

bir yazarın bir takım organlarından sorumlu olduğu izlenimi vermiştir.
tribünlerde görmek istediğimiz taraftarlardan..gerçek galatasaraylı olup olmadığını galatasaraylı arkadaşlar değerlendirsinler ama göstermiştir ki gerçek bir futbolseverdir..*
şu ana tekabül stajımın sanal kısmını kendi icazetiyle yanında tamamlayacağım mühendis kişilik.
manowar hayranı olması muhtemel yazar.
futbol camiasında karl heinz feldkamp ne ise, sözlük için de ericadamstr odur. bilgisi, sevecenliği, pozitivist yönüyle sözlüğün bana kazandırdığı en nadide, en ulu insan. karizmatik duruşunu saymıyorum bile... *

not: "kalli" benzetmesi, onun bilgeliğini ön plana çıkarmak için verilmiştir.
galatasaray ana temalı başlıkların aranan ismi. gözüm dönüp dolaşıp buluyor entrylerini.
gurbet ellerde bile dalgalandırıyor bayrağı.
*
şahsi çevremde abi, abla gibi tabirler kullanmaktan kaçınırım, sevmem, tiksinirim hatta. ama bu adama türk filmlerindeki babacan adamlara söylenen kalıpta abi demek tiksinmek bir kenara haz vermeye başladı artık. ülkenin konjonktürü ve mevcudattaki şartlar gereği karakterindeki esneklik payı had safhaya çıkan yurdum insanlarına göre demeyeceğim hayır demeyeceğim bu adam başka! mukayese etmek tanımlamada yetersiz kalır ve haksızlık olur. bende bu radde hayranlık uyandıran sanırım tabiliği. x küsur yıl sayısız yol, köprü, viyadük yapımlarında çalışmasına rağmen özgünlüğünü hiç kaybetmeden bütün itidalıyla 41 yaşına gelmiş ve bir dönem gençliğinin profilini şartlara uyum sağlamak gibi zayıf haraketlere bel vermeden bugüne salt olarak aktarabilmiş duvar karakterli insan. bana yaptığın iyiliği mühendislik* hayatımın benzer durumlarda karşılaştığım her anında başkalarına uygulamaktan kesinlikle kaçınmayacağım ve böylece bu hiyerarşik dayanışma hareketi büyüyecek büyüyecek büyüyecek(çığ kısmına girmiyorum) belki de bir gün resmi halinin onursal başkanı olacaksın üstad.* neyse böyle yalakavari sözlerle doldurmayacağım sayfanı şimdi tequilanı içmiş uyuyorsun çınlatmıyim çok fazla.saygılar...
Kendisinin Mehmet Altan'la ilgili entryme verdiği olumlu tepki sebebiyle kendisini saygıyla selamlıyorum
bilemedim ben onu** için 2 aydır beklediği bir diğer hoşgelmiş entry'sini giren 4. nesil yazardır. teşekkür ederimdir.
ayrıca long live heavy metal. *
(bkz: damat)