bugün

entry'ler (966)

haiti ye yapılan bağışın miktarı

(bkz: #7103646)

22 ocak 2010 uludağ sözlük haiti ye yardım makbuzu

100 tl den fazla yatırdılarsa adam değilim.

çok önemli not;
bu notu düşelim zira sözlük anasayfa reklamlarından ekşi sözlük günlük 3-4 bin tl para kazanabiliyor. her ayın 20-25 günü reklam alıyor. biz uludağ sözlük'ün daha az aldığını düşünerek bu fiyatı 2 bin tl'ye çekelim.
ancaaak bir sözlüğün anasayfasını kapatmak için verilen reklam parası bu rakamların çok çok üstünde üstelik bir saatliğine. (ki ekşi sözlük bu tür uygulamaları reddediyor, sözlük yazarlarının sözlüğe ulaşmalarını engelleyecek reklamlar kabul edilmiyor)

şimdi benim tahminime göre bu adamların en az (bakın en az) 8-10 bin tl'den daha az para aldıklarını düşünmek salaklık olur. uludağ sözlük'ün kesinlikle reklamdan aldığı para ile bağış yaptığı parayı açıklayıp, 1 saat boyunca mağdur ettiği, saygısızlık yaptığı yazarlarından özür dileyerek bu kara lekeyi temizlemesi gerekmektedir.

çemberlitaş ta kız dikizleyenleri dövelim zirvesi

taşlarla, sopalarla inönü'den geleceğim zirvedir.

sevgiliye caktirmadan telefonu cabuk kapama cabasi

konturunden, parasından değilde azizim o telefon kulağıma yapı$tıkça, ekran buğulanmaya ba$ladıkça sinirleniyorum. bo$ konu$maya gerek yok. icraat gerek.

turk erkeginin cinsellikle tanisma sureci

artık liseye takabül eder. ortaokulda sınıf halinde tuvalete hücum edip otuzbir çekmeyi cinsellikten sayamaıyorum maalesef.

aniden bastiran ereksiyonla basa cikmanin yollari

kara çar$aflı, kara peçeli kadınları dü$ünün. yok olacaktır. zaten o çar$afın amacı azmanızı engellemektir.

ankara da yaşamayıp melih gökçek i eleştirenler

(bkz: aa bu benim lan)

yılın ilk entrysi

o entryi girmek için kasmaktansa, daha başka şeyleri için kasıp yeni yıla girmeden önce içerde 00.01 de dışarda sonra içerde, dışarda içer oohhş.

bir rahatyıylan girdirmediniz lan siz kasın durun kardeşim.

24 aralik 2008 istanbul kar yagisi

kıbrıs'a gönderdiği soğuktan anladığım kar yağışı bu ne soğuk lan. palto giymeye başladık arkadaş. demek istanbul a kar yağıyormuş.

ekşi sözlük

ve sonunda beklenen oldu ekşi engine dayanamadı bull sıçtı;

Service Unavailable.

milan baros

ermenilerden asla ve hicbir zaman ozur dilemiyorum

gereksiz bir söylem. 'seni kınıyorum ve sana laflar hazırladım'ı andırdı bana.

uludağ sözlük yazarlarından kitap tavsiyeleri

orhan pamuk - kar
tolstoy - kreutzer sonat

seni msn de kim engellemis grubu

(bkz: grupsa varım abi)

engin koç

kankası için;

(bkz: yaşar alptekin)

biyonik nil

yemekteyiz nil'in gerçek hayatta bacağının tekinin diğerine göre daha kısa olmasından mütevellit geçirdiği ameliyattan sonra aldığı lakap.
dikkatlice bakın hala topalladığını görebilirsiniz.
şimdi tanıdıgım 2 arkadasımda kendısıyle birlikte oldu desem inanırmısınız? yok en iyi ben bunu sözlük yazarlarının itirafları başlığına yazayım.

yemekteyiz naim

yarışmaya çıkmadan evvel kıbrıs'ta gazimağusa'da sahne alırdı. dinlemeye gitmiştik bir kere genni.

yemekteyiz nil

yazları bodrum torba'da sanat evi'nde keman çalar, şarkı söyler. lakabı biyonik nil'dir. tek bacağı diğerine göre daha uzundur. bu yüzden bir ameliyat geçirmiştir.

engin temel

$u sıralar haberlerde habire görülen love bar'ın öldürülen dövmeli sahibi.

edit: be garda$ ben mi öldürdüm adamı?

3g

kuzey kıbrıs'ta turkcell'in yaklaşık 1 ay önceden uygulamaya koymuş olduğu yeni teknoloji. hatta 10 dakikada bedava görüntülü konuşma verdi denedik gördük çalışıyor.