bugün

entry'ler (351)

gencligin hala fasizmi bir tehdit olarak gormesi

örneğin; "bu başlığı açan kişinin ağzını burnunu kırak hep beraber" dediğimiz zaman bu bir tehdit unsuru olarak algılanmamalıdır. **

onuncu yıl marşı

duyduğum en saçma şiirsel girişimlerden biridir. "türk'üz şöyleyiz, türk'üz böyleyiz. hööyt" gibisinden sözlere sahiptir. ülküdaşların tasmalarını kırdırtmak için iyi bir malzemedir.

"türküz, bütün başlardan üstün olan başlarız"

(bkz: yok artık)

uludag universitesi 2008 bahar senlikleri

erkan oğur söylentilerinin olduğu şenliktir. gelirse yine kankası ile, şahsım tarafından saatler öncesinden çimlere oturulup beklenecektir.

dünya nın en iyi romancıları

evet 421 senelik yaşamımın 345 senesini buna adadım. avrupa'dan asya'ya, afrika'dan antarktika'ya bütün yazarları okudum. ve işte tercihlerim:

hebelek hübelek: betimlemeler kusursuz.
kentraçdis halbert: alman romanının usta ismi.
aboron di messo: çok güzel yazıyooo.
.

(bkz: hanım koş enteller anket yapmış)

akp ye kapatma davası

(bkz: türkiye yi kapatma davası)
(bkz: expo 2015 milano)
(bkz: tehlikenin farkında mısınız)

praises to the war machine

warrel dane'in 2008 çıkışlı, 12 şarkıdan oluşan albümü. enfes.

when we pray
messenger
obey
lucretia my reflection
let you down
august
your chosen misery
the day the rats went to war
brother
patterns
this old man
equilibrium

dancer in the dark

dramadan öte bir dram.

bizkackisiyiz com

-üj bin üjyüz dohsan seğiz, üj bin üjyüz dohsan dohus, üçbin ü..
-tuncay abeeee
-ne lağn ne
-bu kişilerleğn solculuk da oynayacağz he mi?
-oynayacağz lağn oynayacaz... üjbi... lan allah belanı vermesin. geçiğn lan siz de yenden sıraya!

atatürk geri dönse söyleyeceği söz

yehuu. hortladım nan hortladım. edi edi vaçke, kentaçdis.**

editolero: o değil de. ben ölmüş olup ardından dirilsem, değil break dans halay çekerim be. sen çekmez misin sözlükçü.*

tayyip bizi gozaltina al

(bkz: işte ben buna gülüyorum)

arabeskcilerin rock klibi tadinda klip cekmesi

terkedilmiş fabrika görüntüsünü andıran mekanlarda çekilir çoğu. "yaaaar" haykırışları sarar dört bir yanı. şayet buna rağmen elektro gitar ve davul sesleri varsa pek de yadırganmamalıdır.

bunu yanında bazı pop klipleri var ki, sadece "dumtıs" ritminden oluşan şarkıya adam elektro gitarlı klip çekiyor. jack arıyorsun yok. kablo felan hak getire. bu kliplerdeki gitarların çoğusu fender olur. eşten dosttan alınmıştır günlük. kırmızı beyaz, sarı beyaz ve daha bir çok coşkulu renkleri mevcuttur.**

haydi akp liler okula kampanyasi

faşizmin, insanı ne derece acınası duruma düşürdüğünün kanıtıdır bu başlık. gözleri kanlı şekilde entry giren yazar psikolojisinin anlaşılması için yardımcıdır bu başlık. insanları sözlükten soğutmak için birebirdir bu başlık.

uğur yücel

sen kalk eşkiya'da oyna, yazı tura gibi bir filmi çek, ardından coca cola reklamlarında oyna. sen de yalanmışsın uğur.

ülkücülerin çocuklarına koyduğu isimler

kurtbey**

ilhan selcuk un gozaltina alinmasi

si minör

gamı si, do diyez, re, mi, fa diyez, sol, la notalarından oluşur.

ergenekon soruşturması

ergenekon operasyonu

fasizan tarafi agir basan solcular

günümüz solcularının %90'ını oluşturur.

edito: %90.001 imiş.

warrel dane

günümüzün en iyi metal vokalidir. ses rengi bakımından ise rob halford'la birlikte en tepededir.

yeni albümü de kusursuz olmuştur.