entry'ler (458)

kadınlar olmasa asla icat edilmeyecek şeyler

para kesinlikle en basta olmali.

bir çocuğun gölgesini ilk kez gördüğü an

cocukca korkularin ilk basladigi an.

dedesinin öldüğünü msn iletisinde duyuran mal

duygu sömürüsünü cok sevmedigi biri üzerinden yapan kisidir. sayet, anne yada babasi ölse aynini yapabilirmiydi acaba?

mazlum u getirin bana diyen okul müdürü

"ohhh, iyiki haydar´i istemedi" denilesi okul müdürüdür.

cinsel yolla aids olup eşine bulaştıran insan

uckuru ugruna hem kendini hemde cevresindeki insanlari yakan insandir. kisacasi üc günlük dünyasini bir et parcasina satan kisidir.

maaşın az ben senle çıkmam diyen kız

hayati sadece eglence olarak gören hippi kiz cinsidir. kalbinde para askindan baska his tasimayan, aklini kullanma kabiliyeti olmayan kizdir.

almanya da yaşayan türkler

dosta, arkadasa, herkesten cok muhtac olan azinliktir. varlik icinde yokluk yasarlar.

zengin olduğu için utanan solcu öğrenci

selda bagcan´in "yuh yuh" sarkisiyla atifta bulundugu ögrencidir.

istemesini bilirsen vermeyecek kız yok diyen erkek

kesin sikmaci ustasidir. dürüst insan baskasinin hem namusuna göz dikmez, hemde yalan söylemez.

ben zamansız gelen paranın ancak üstüne sıçarım

70 yasindan sonra kendisine cikan piyango büyük ikramiyesiyle umumi tuvaletler yaptiran adamin sözüdür. neden bir sürü tuvalet yaptirdiniz sorusuna: "bu yastan sonra cikan paranin icine bende sicim sizde sicin" diye, cevap vermistir.

hiç eksi almayan yazar

yakinda cok eksi alacaginin göstergesi.

bir oglu asker diger oglu pkk li olan anne

iki arada bir derede kalmaktir. hemen aklima "günesi gördüm" filmi geldi. allah kimsenin basina vermesin. pkkli olani kim bilir hangi nedenler o daga itmistir. askerinde pkklininda ana kuzusu oldugunun bir göstergesidir.

stv ye alternatif dizi önerileri

uludag sözlükteki acizler.

götünü kaşıyarak kız tavlayan adam

abdullah öcalan tarzi takilan kisidir. hatirlarsaniz oda pis göbegini kasiyordu kamera karsisinda.

yazar olabilmek için türkçe testi yapılsın

bu testi ilk kaybedecek olan ben olurum. cünkü yurt disindan yaziyorum ve türkce klavyem yok. sesli harfleri düzgün yazayim derken hic entry giremeyecegimi düsünüyorum. benim önerim sözlükteki yazarlara iq testi yapilsin. kutsal degerlerimize bu kadar saldiri varken imlaydi, dil bilgisiydi önemsiz kaliyor. burda atatürk´e hakaret edilse (ki bunu asla istemem) baslik silinir ama nedense allah ve peygamberlere hakaret edilince göze gelmiyor. eger bir moderasyona gidilecekse önce burdan baslansin diyorum.

hiç bitmemesi istenen şeyler

sevdigim insanlarla yaptigim seyahat.

yaran bir demet tiyatro esprileri

mükremin: ne bicim öldükte cennete düstük?

çağla şıkelin oğlu olması

görmemisin oglu olmusta, tutup cükünü koparmis. yani onca anlamli isim dururken kuzey ismini koyacak olmalarina anlam veremiyorum. bu ilk duydugum kuzey ismi degil ama cok anlamsiz ve soguk bir yön ismi. allah saglikli, sihhatli, vatana ve millete hayirli, ugurlu eylesin.

edit: baslik bana ait degildir. herkes kendi cocuguna kendisi isim koyar. bu bir tenkit degil yorumdur.

yolda gördüğü her kıza laf atan adam

kendisinin kizina yada karisina laf atilinca ne yapar diye düsündügüm adamdir.

michael jackson ın kandil gecesi ölmesi

hayatta tesadüflere yer olmadigina göre bunda da bir hayir vardir elbet.