bugün

kuruyan dudakları rehabilite eden örgüt.

bizler, toplum içinden itilmiş, tenha köşelerde dudaklarını kemirenler olarak, tek kural tanırız: dudak derisi, kutsalımızdır, ona dokunma, sadece kemir!

(#16304957) da belirttiğim gibi, gizlilik önemli. kitlelere ulaşana dek bu öncelikle dikkate alınmalıdır. ilk ve tek kuralımız:

ddyö den kimseye bahsetme! *

madde 1: dudak derisi kutsalımızdır, yeme eylemini gerçekleştirme özgürlüğüne dokunulamaz. hiçbir düzenleme ve kararla değiştirilemez. değiştirilmesi teklif dahi edilemez.

madde 2: ddyö, dudak derisini yiyen bilinçli-bilinçsiz bireylerden oluşur.

madde 3: dudak derisini kemirenler, yemeye davet edilir. olumlu sonuç alınamazsa üyeliğe aday statüsü kazanması yönetim kurulu oy çoğunluğuna bağlıdır.

madde x: ...

üye sayısı: #35#otuzbeş#

örgüt kadrosu şu şekildedir:

enee - kurucu üye, baş dudak yiyici;

nobleturkish - ìlk üye, II. baş dudak yiyici;

dibci - fikir aşamasında dahil üye;

cakmasamara - şüpheci üye;

qapeach - young promising, üye;

dunganga dunganga - başgan adayı, üye;

coni kes - hevesli üye;

portakal receli - hevesli üye;

dardakalan - tavsiyeci üye;

henrynin koseye giden plasesi - yeniçeri üye;

unidentified stranger - onursal üye;

ayseyiandroit - gold üye*;

bigbadtrip - kararsız üye;

gianlucazambrotta - italyan kontenjanlı üye;

s7v7n - yanak içini temsilci üye;

ici elma disi vodka - adı altın harflerle yazılı üye;

defolu hayvan - alt dudak seven üye;

pembemontlukupa - vesikalık üye;

tomsawyer - mark twain özel üyesi;

purp - kanatma yetkili üye;

herseyzitliginicagirir - an itibarı ile dahil üye;

rowan - acilen dahil üye;

kendimiseverim - asabiyet halinde dahil üye;

baktim 3 dk kaldi attim - deriyle kalmayıp ete geçebilen üye;

icimde at ciftligi var - sosyal yiyici üye;

namesis - hacı üye;

dilenci osurugu - geçerken uğrayan üye;

provokator - zenci üye;

ben yaptim olacak - kıdemli tiryaki üye;

lellidelelli - örnek tiryaki üye;

jikase - sevinçli ve şaşkın taze üye;

rosinha - yılların dudak koparıcısı üye;

miss jackal - kan tadını seven üye;

derinden gelen - herkesin kemirdiği kendine üyesi;

renklibalon - he daim dahil üye

not: üye alımı için, *vesikalık dudak fotoğrafı yeterlidir.

not2: ısırmak, yemenin yarısıdır. örgütümüz kesinlikle "yeme" eylemini gerçekleştirme prensibi taşımaktadır. bakınız: madde 1.

not3: ortak zaman, mekan ve ülkü belirlenmesiyle zirvesi için ön hazırlıklara başlanacak ve 2013 yazından önce gerçekleştirilmesi örgüt programına alınacaktır.

not4: (bkz: ddyö dudak kemiriyoruz zirvesi/#16390098)
Kurucu üyelerinden olmak istediğim örgüttür zira bizler dudak derimizi yerken kıyıya köşeye sıkışmak değil toplumda kabul edilerek bu eyleme devam etmek istiyoruz.

-yaşasın ddyö yaşasın dudak derilerinin özgürlüğü!
içinde bulunduğum örgüt. deriler, dişler yardımıyla kuruyan dudaklardan itina ile ayrılır. ardından ağızda dolaştırılır. oruç olunduğu akla gelince direk çıkarılır. akıllarda da "acaba yuttum mu lan" sorusu kalır.
evire çevire parmak derisini kemirenlerle yakın bağları olan örgüttür.
tam dudak derisi yerken okuduğum başlıktır. ne kadar garip bir rastlantı. :O
başkanlığa adaylığımı koymak istediğim örgüt. beni de alın aranıza, ben de dudaklarımı kemiriyorum.
Dudaklarım kuru olmasa bile öyle bi dişliyorum ki, -nasıl bi hırssa- sonrasında derinin dilimde olduğunu hissediveriyorum. Ama yemekten çok dişlemek daha bi haz veriyor.
beni de alsanıza aranıza, beni de beni de..*
(bkz: dudak yemek)
yiyeceğim eğer sevdiğimin dudaklarının derisi ise sorun yok, katılabilirim.. yoksa ne işim olur la dernekle falan? siz ne ayaksınız oğlum..

olaylara garışmayın..
(#16309819) üyeler, sıfatları ve minik açıklamalar eklenmiştir. kısaltması ddyö dür.
bol ekşili salata yerken yüzünün acıyla dolmasından anlarım o kişiyi.
Münferit olarak sık gerceklestirdigim eylem. Hem taşıyıcı hem yiyiciyim ama örgütü katılma konusunda kararsızım. O ank duruma bağli olara bAşkasının dudak derisini yiyebilirim. *
örgütün kadrosu belirlendiğine göre eylemlerimize başlayabiliriz örgütüdür. Olası bir ddyö dudak kemiriyoruz zirvesi için bizi takip ediniz.

Not: üye alımları devam etmektedir.
orucu bozar mı diye düşünenler de üyesidir.
YANAK iÇiNi YiYENLER YOK MU? TEK MiYiM? BU DÜNYADA. GERÇi BU ARALAR AZALTTIM AMA ESKi GÜNLERiN HATIRINA ZiRVE OLURSA GELiP KEMiRE BiLiRiM YANAK iÇiMi. *
adımı altın harflerle yazdıracağım örgüttür. stres, sinir, düşünce artık hepsi bahane.
dudak derisi koptuğu an onu midesine indiremeyince** kahrolan bireylerden mürekkep örgüttür.
fight club etkisi yaratmasından çekinilen örgüt.

ayrıca, güncelleme 1.0.2.
form ve fotoğrafımı yollayıp, üyelik işlemlerimin başlamasını istediğim örgüttür.
ramazan dolayısıyla sıkıntı yaşayan insanlarıdr.
dudak derisi orucu bozar mı hocam ?
dudak derisi bitince morali bozulanlar da var.
"yeme şu dudaklarını!" tepkisiyle karşılaşan üyelerinin, "dudak derisi o!" şeklinde karşılık verip, kaçamak dil ve diş darbeleriyle eyleme devam ettikleri görülen örgüt.
dudak derisi yemenin dudak kanserine yol açacağını bilmeyen örgüttür.**