bugün

örgüt elemanı bir yazarmış görüntüsü veriyor.
"-dibci'yiz"
hoş geldin.
(bkz: dipçik)
hoş gelmiş yazardır.
kürtlerin yüzde birinin pkk adı altında türkleri evlerinde inlettiğini ortaya atmış yazar. öncelikle gülüyoruz tabii. ardından, arkanıza amerika ve israil'i almadan çıkın o dağa da neler oluyor bir görün diyoruz.
ayrıca şunu da belirtmeden geçemeyeceğim ki kürtlerin hemen hemen hepsi pkk'lı, o veridiğin yüzde bir oran da pkk'yı desteklemeyen kürt oranı. bunu anlamak için genel seçimlerde güney doğuyu hangi partinin aldığına bakmak yeter.

edit: her ne haltsa kendisine verilen eksi oyların veya kendisi aleyhine yazılmış entry'lere verilen artı oyların silindiği yazar. (bkz: moderasyon göreve)
hangi milletin klavyesini kullandığını merak ettiğim yazar..
(bkz: #9708590)
(#9708546) kürt olmadan önce insan olmasını dilediğim yazar.
(bkz: tahsil cehaleti alır eşşeklik baki kalır)
(bkz: seni sikerim yaaa çok tatlı sıçmışsın)
öldü sanılabilecek yazar. hakkında çok entry girilmiş şayet *
entry'lere serpiştirdiği birkaç dini kelimeyle, dini bütün yazarları ayartmayı hedef alan, tipik bölücü örgüt sempatizanı.
çaylak olacağını önceden tahmin eden, bilen yazar. çaylak olacağını biliyordu çünkü uludağ moderasyonunun ne halde olduğunun farkında. türk milliyetçiliği yapıp bir millete küfür etmek, kürt bir yazarın düşüncelerini küfür etmeden dile getirmesinden daha iğrençtir, kötüdür.
uludağ sözlük' ün saçma bir yere gittiğinin herkes farkındadır, tüm sözlükler de faşist olarak anılmaktadır. üzülüyorum çünkü yıllardır takip ediyorum bu sözlüğü.
dibçi bana ben çaylak olabilirim dediğinde '' o kadar da değil '' demiştim, haklıymış. düşüncelere saygılı olmayan insanlarla dolusun, cahil insanlarla dolusun, faşistsin be sözlük.

moğolları neye dayanarak aşağı gördüğünü merak ettiğimdir. ayrıca tercih etmiyoruz biyolojik verileri söylüyoruz. türkler ve moğollar -bilimsel bulgularla desteklenmiştir- kardeştir.
genellemecilere ayar vermiş yazardır.

(#10063660)
ahmet davutoğlu'nun özel kalem müdürü olduğundan şüpheleniyorum.

bir de bayağa taraftarı varmış vahdettin konusunda;
son iyi oylanan entryleri:
vahdettin atatürk ü seçti/#10191302
vahdettin atatürk ü seçti/#10190990
vahdettin atatürk ü seçti/#10191171
atatürk ün kürtlere devlet vaadi/#10191670
vahdettin atatürk ü seçti/#10191345
kaynak göster/#10191507
vahdettin atatürk ü seçti/#10191433 :o
vahdettin atatürk ü seçti/#10191345

(bkz: neo osmanlıcılık)

sözlükteki mağara adamlarından. gösterseydiniz ya kuzum yıllar boyu, neden sustunuz bu kadar zaman? bir sürü millet geldi savaştı bu topraklarda. siz ne bok yediniz?
yazılarını beğendiğim yazardır.

bir realiteyi insanların önüne sunar.. takdir edilesidir...

ancak burada yazdıklarını bir blog sayfasında da yayınlasa daha iyi olur.

zira sözlükteki aptal insanlara bu kadarı fazla.
kendine ayar verenlere ayar verdiğini sanan, kürt haklarını savunduğunu söyleyen ama pkk oyunlarına gelmiş* yazar.

kürt-türk diye bi ayrım yapmıyoruz. insan ol yeter!
Yazılarını beğenenlere bakarak Niteliğinin ne olduğu anlaşılabilir.
pkk'nın görüşlerinden farksız görüşlere sahip yazarımsı. tabi burada aynı düşüncelerde olması ne anlama gelir ben bilemedim siz düşünün!
büyük ihtimal kürt olup, gece gece rüyasında türkler tarafından işkenceye uğramıs ve etkisinde kalmıs gibi gözükmektedir.
(bkz: aci yok rocky)
yeteneklerinden şüphe duyduğum yazardır. bilgisizliğini yıllarca içine işlemiş kürt ırkçılığıyla kapatmaya çalışmaktadır. tabi yersen
kürtler şöyledir böyledir diyerek ortalığı ayağa kaldırdıktan sonra (#10233333) no'lu entrysi ile "bu nasıl kıvırmaktır kardeşim" dedirterek hayretler içinde bıraktı beni.zaten her entrysi bir üstteki yazara direk cevap olarak yazmasından anlamalıydım niyetini.
bu kadar milliyetçi başlıklar,entrylerden sonra kalkıp "empati yapın biraz" deme bence.sen ortaya bunca seyi atmasan, ben senin kürt oluşunla ilgili bir entry girmezdim mesela.böylece bir dışlanmıslık söz konusu olmazdı.kutladım seni .profosyonel provakatörsün.başarılarının devamını dilerim.
başkalarına ırkçı diyerek kendi ırkçılığını saklamaya çalışandır aynı zamanda. kendince ironi yaptığını sanıyor ve anlaşılmasını bekliyor. ayrıca durmadan mesaj atıyor. hayırdır yarana çok bastım heralde.
http://blog.milliyet.com....i__2_/Blog/?BlogNo=226820

(bkz: #10233282)

bin yıllık kardeşlikten bahsedenler öncelikle kendi ırkına baksın! kardeşmiş pehh pehh pehh... hep birileri sizi kullandı sizde hep geldiniz sorun var dediniz. ama bir yerde sorun var diye diye cidden eror verdirirsiniz!

tanım: yazarımsı yazar..