bugün

altıncı nesil yazar hoş gelmiş.
meksikanya'nın pembe dizilerinden fırlayagelen sözlük yazarı, hoşgelmiştir.

bekliyorum kim mesaj atacak "meksikanya deil bea mekskaa" diye...
hoşbulmuş ve hep hoşbulmayı uman 6. nesil yazardır .
hemşehrim olan, hoş sohbetli güzel insan. *
Hoşgelen güzel insan, sözlükte söylenenlere kafasını takmayıp aynen devam etmesi gereken yazar. Umarım kalıcı olur.
birilerinin ona taktığını düşündüğüm yazar. bir başlık açtı başına bela oldu. bir durun soluklanın hele başlığı düzeltmesine zaman verin. *
esaslı, harbi, delikanlı ve kıymalı makarna dahil bilumum yemek ahalisnin dilinden gayet iyi anlayan yazardır. eli ve dilinin hamaratlığı ile hoşgeldin rosinha...
(bkz: kayığım rosinha)
(bkz: jose mauro de vasconcelos)
nesildaşım. kolay gele!
yettim gari savulun üleynnn. kim terketmiş benim rosinhamı?
bana yorum yazan 3. kişi. nesildaşımdır. kolay gelsin.
doğum günü 29 ekimdir, canımdır.
kendisine rahatlıkla ''saygısız'' denilen, ''kimse hakkında kesin hükümlere varma '' diye öğütte bulunulan ama bunu yazan kişinin bunu yazarken gayet kesin bir hükümde bulunduğunu görüp bu kişinin ne kadar da samimiyetsiz olduğunu anlayan ve '' hadi canım sen de '' diyecek yüreğe sahip yazardır.
neye kime göre saygısız? asıl insanlara fütursuzca saygısız demek ayıptır. cümle içinde kullanılan kelimeleri doğru ve düşünerek seçmek gerekir. asıl saygısızlık insanları düşündükleri için yargılamaktır.
kendisine ve bulunduğu vilayete selamlarımı gönderdiğim yazardır.
gayet iyi bir insandır, hatta fazla hassas olma ihtimali bile var. bol bol yazsın, okutsun.
beraberken gülmekten karın kaslarınıza ağrı giren, kankaları ile birlikte iken 10 kaplan gücünde olan sevimli şey.
entrylerine biraz göz gezdirin, onun ne kadar sözünü esirgemeden ve safını rahatça belli eden, şukela kaygısıyla yazanları hami mandıralının kullanacağı frikiğin barajına geçirerek cezalandırabilecek bi yapıda olduğunu görürsünüz.
pazar günü çalışmış, yorulmuş eve gidip dinlenmeyi haketmiş yazardır.
* *
bizden çok zigonsehpa'yla, t bag ile konuştu yemin ederim. misshippi'nin yanında hani arkaik roman karakterleri olur. aynı öyle. sohbeti, muhabbeti iyidi. ayrıca alınan menüden avantajlı çıktı bir de. erzurum'da böyle insanlar da varmış dememe vesile verdiği için teşkür ederim. sonrasında o çağrı merkezi muhabbetleri, hayata dair söyledikleri. böyle nasıl desem, kendi içinde naif, dışa doğru güçlü birisi rosinha. yolu açık olsun her daim.
genelde klişe şudur; somut olarak bazı şeyler yaşanır, paylaşılır ve konuşulur. sonra hüküm verirsib, şudur diye. ne paylaştım, ne konuştum, ne de yaşadım. sadece hissettiğim kadarı ile pozitif insandır. candır.
guney amerika nin en buyuk gecekondu mahallesidir.*
erzurum'daymış.
redevco erzurum avm'deymiş.
edebi bilgisi olan, hiç değilse kitap okuyan yazardır.
--spoiler--
şuna inanmak lazımdır ki dünya yüzünde gördüğümüz her şey kadının eseridir.
m. kemal atatürk
--spoiler--
1130. entry'sini kendisine armağan eden 6. nesil yazar.*