bugün

Yıllardır üye olduğum örgüt özellikle sinirlenince tüm hırsımı masum dudaklarımdan çıkarıyorum.
benim dahil olduğum bir örgüt. hedefimiz tüm dudakları ele geçirmek. açım!
Bu örgütü bizim atalar kurdu bundan eminim ilk dudak yiyende dudakçı kabilesydi.
kızlarla öpüşemeyecek derecede olması sorun teşkil eder.
kan tadı onlar için olağan bir şeydir.
Örgütün kurucu üyelerinden olacağima inaniyorum. isin ilginc yani sözluge bakarkende ayni islemi yapiyor olmamdı.

Not: o islemden sonra tuzludan ekşiden uzak durun yakıyor yakıyor.

(bkz: yanıyosun fuat abi)
Nivea lips stick sürdükten sonra daha da iyi yediğim gercegiyle koşa koşa geldiğim örgüt.
katılmak istediğim hatta liderliği olacağım örgüt.
Dudak derisini bizzat kendi elleriyle koparıp atanlar örgütü ile kardeş örgüt.
3 saniye once yaptigim eylemdir. muneccim misiniz lan.
bir çok ergenin üye olması gereken örgüttür.
Teğet geçtiğim örgüttür. Yemek yerine kopartıp tükürüyorum.
içinde olduğum Yalnız olmadığımı görünce sevindiğim dudak derisini kemirip kemirip yiyenler örgütüdür.
bu başlığı okuduktan sonra yeni üyelere sahip olacak örgüttür.
her daim dahil olduğum grup.
katılınası örgüt. yalnız ben o kan tadını da seviyorum. baştan söyleyeyim de bi hinlik çıkmasın. *
ayrılıkçı değiller gibi sanki... hoş. tamil kaplanlarına özenip hava saldırısı yapmadıkları sürece bu tazecik örgütü desteklermişim gibi görünüyor şu an.
zirve(ler) ve detayları için:

(bkz: ddyö dudak kemiriyoruz zirvesi/#16390098)
üyelerinin derilerini kemirdikleri dudaklarını eski haline getirmek için çoğu zamam meyve aromalı lipsticklere başvurmak durumunda kaldığı sivil sözlük örgütü( ssö).
nivea nın dudak kremi sponsorluğu kabul edilmeyecektir. dudaklarımızı kemiriyor, yiyor ve bundan zevk duyuyoruz. emperyalist oyunları sevenler, age of oynamaya devam etsinler! tamam sakinim!
içinde bulunduğumuz uzun, güneşli ve sıcak günlerle döşeli şu mübarek ramazan günlerinde ne su ne yemek nede sigara* çekiyor canım.
sadece dudaklarımı özgürce doya doya yemek için bekliyor akşam ezanını.
uzun vadede ankara/istanbul zirvesinin konuşulmaya başladığı örgüt. istersek neden olmasın!
görsel
görsel
dudaklarını yerken kanatıp, kanı da bi güzel yalayanların örgütüdür...

selam olsun size...*

edit: yazın oraya kocaman harflerle filoloji filleri inceler...
güncel Önemli Başlıklar