bugün

yeni bir yazar. hoşgelmiş.
(bkz: behzat ç izleyenlerin beyin yapısı) yorumu ile aynı düşünceleri paylaştığım yazar
nesildaş yazar.
sivri dilli bir yazar gibi durmaktadır. böylesi de gereklidir. hoşgelmiştir.
(#14467330)çok güzel bir tespitte bulunmuş nesildaşımdır. hoşgelmiş sefalar getirmiş.
(#14596222) nesildaşım olmakla birlikte hay entryni öpeyim dedirtmiştir.
adamın dibi, hasta olmuş geçmiş olsun.
yani insanlar için iyi düşünürsün onlar için bir şeyler yapmaya çalışırsın. insan olmanın gereği hakaret etmemeye, kırmamaya çalışırsın ama karşında ki tam tersi amacı insana hakaret etmek, kırmak ise işte o zaman dersin ben bu insan müsveddesi için mi uğraştım o kadar.

işte bu arkadaşta kendi değerlerine saygı bekleyip, başkasının değerine hakaret eden çapta kalibrede insan. gerçekten yazık bize bu tür organizmalarla aynı ülkede yaşıyoruz.
burda ne işin var dediğim yazar. hacı sen buralara 10 gömlek fazlasın bırak yazma burda değmez ciddi bak!

on numara yazardır. yazılarından mantık zeka ve bilgi fışkırır. takip ettiğim 3-5 yazardan biri. öz geçmişini yazayımda herkes başına üşüşsün dimi yok yok yazmam tamam araştırıp bulsunlar *.

efendidir efendi.

saygılar sevgiler.
benim için rakısı ile geceyi yarmış adam... umarım hep zevk içinde içer dert ve keder rakısının mezesi olmaz.
(#15012102) nerden bulduysa iyi ki bulmuştur.
eleştrilerimi, #15245598 şeklinde yer yer katılarak, yer yer katılmayıp savunarak göğüslemiş bir yazar. kusura bakma kırdıysak ettiysek... entrylerin sonuna koyduğun editleri sildirdiysek yada silmene neden olduysak fakat klavyesine kurban olduğum, benim canım kardeşim bu ne yahu?

--spoiler--
not: birde ıyyyy iğrenç butonu eskidi kardeşim sal yakasını artık. takipe aldığım saygın kalemlerdensin artık.

saygılarımla qapeach..

--spoiler--

koca bir entry de eksi aldığım yazıları editlemişim sonra dan farkına vardım hatta kimilerini sildim dedikten sonra o entry nin altına bu not eklenir mi be gülüm? *

güldürdün beni, bende seni takibe alıyorum; 25 yaşında ki aslen samsun çarşamba'lı, ısparta üniversitesinde okurken, ısparta'nın en işlek mevkiinde ki evinin kapısından arkadaşının 500 milyonluk ayakkabılarını çaldırdıktan sonra, polisle komik komik diyaloglara giren, dindar tinerci, seviştikten sonra viski içen, prensip sahibi arkdaşım. *
nesildaşım yazar. hoş gelmiş.

(bkz: dokuzlar örgütü)
(bkz: dokuzlar örgütü manifestosu)
(bkz: #15563293) samsun tıp fakültesinde ki 6 aylık doğan yeğenine grup farketmeksizin kan lazım olan yazar. eğer ki samsun ikametgahlı yazarlar görür de bir ilgileniverirse çok da güzel olur.

hem azıcık ele avuca gelince hep beraber severiz.

acil şifalar.
(#15586497) bu sayıda ki ilk okuduğum ve beni en çok duygulandıran hikaye. kalemine de yüreğine de sağlık üstad.
(bkz: #15895796)no'lu entrysi ile sözlüğün, gerçekleri görebilen, aklı selim yazarlarından biri olduğunu bir kez daha kanıtlamıştır.
annemin doğum günü olduğuyla ilgili girdiğim entryimi görür görmez annemin doğum gününü iyi dilekleriyle beraber kutlamış yazar. Zaten bugünün anlam ve önemi nedeniyle aşırı salya sümük olduğum şu dakikalarda beni daha da duygulandırmıştır. sağol dostum.

not: muhabbeti güzel, kafası benim gibi güzel, muhabbet edilesi insan.

Not: (#16419505) ağlatmış tosbağadır.
bazı insanlarla konuşurken vay be harbiden adam gibi adam der iç sesiniz. qapeach'te böyle muhabbet esnasında iç sesinizi konuşturur fonda. *
hem bir kere frekansınız tuttu mu bir daha kopmanız imkansız. aradan 1 ay da geçse her konuşmanızda en son beş dakika önce mesajlaşmışsınız gibi hissettirir. öyle sıcak samimi aynı zamanda...

hacı abi bunların hepsi gerçek fakat ben bu kadar iltifatı bir anda yapıyorsam bir sebebi vardır. * hani şirket kuruyorduk. hani işim hazırdı? ahh ahh.
Cok hakli yazar.
iyi düşünceli, yardımsever yazar kişisi. sözlüğün gerçekten yararlı bir platforma dönüştürülmesi için çaba sarfeden nadir yazarlardan.
klavyene kuvvet.
(#16617257) beğenmiyorsa, değiştirmeye de çalışmayacaksa gitmesi gereken yazar.
(bkz: #17052659) dolmuş yazar.

--spoiler--
anlamazlar üzerler seni berduş olursun acından ölürsün...
--spoiler--
beyni yok.
smartphone'lar hatta genel olarak teknolojik aletler konusunda yeterli bilgi birikimine sahip olan ve bunlar hakkında soru sorunca kırmadan güzelce yanıtlayan yardımsever, kaliteli yazar.
okan bayülgen hakkında yazdıklarının altına(ayrıca tüm diğer yazılarının da altına) imzamı atabileceğim yazar.

(bkz: en iyiler sigara içer)
(bkz: faşist sigara yasağı)
doğum günü kutlu olsun yazarıdır. En sevdiğim kaliteli adam gibi adam yazardır . Saygılar.