bugün

yeni bir altıncı nesil yazar. koştursun efenim sözlükte. *

ayağının tozuyla sözlüğe dalmış, camiayı öksürüğe boğmuş yazar.

tebrik ve takdir.

(bkz: hoşgelmiş)
hoşbulmuş yazardır.
hatun olduğunu düşündüğüm yazar.*
(bkz: kesin ip var amına koyim)
(#7903861) taşikardısı olan bir yazar*. aynı zamanda iyi, hoş bir altıncı nesil yazar.
çok tatlı, şirin, ısırmalık şahsiyet.

fena halde de aşıktır kendileri. en son uçarken görmüşler.*
naziktir efenim.
Tanımam kendisini.
sevimli olduğu kadar, alıngandır. alıngan olmasın, istemiyoruz. kendisi hep gülsün.
Benim hakkımda iyi şeyler düşünmediğini düşünmeye başladığım yazar.
kilometrelerce öteden, mutluluk verebilendir.
Benim hakkımda iyi ya da kötü hiçbir düşüncesi bulunmayan yazar.
hiç yaşamadıgım bazı şeyleri bana yaşatan yazardır. kendisine buradan teşekkürü borç bilirim. *
düşünce çerçevesinde yazılan, çizilen ve sadece düşünce olarak kalacak düşünceyi ifadeye, dolaylı yapılmaya bile tenezzül edilmeyen, direkt yargıyla karşılık verilen ve de bu yargıların tanınmayan bir kişi olmasına rağmen ''düşünce'' kelimesiyle yargıyı yapmaya, kritik etmeye bahane kelimeyi kullanmaktan kaçınan bir yazardır kendisi.

''bu kişisi, şu insanı'' gibi etiketlemek birilerini dünyanın en kolay şeyi olsa gerek zira ''miss jackal'' üç(3) kez yapabilmiştir bunu. kendisinden beklenmediğinden de değil tabii, kolay şeyleri yapmaya ne hacet diye düşünülen ve ''kolaycı'' olarak düşünce baloncuğunda dahi olsa etiketlendirilmesine yol açan basitleştirilmesinedir üzüntüm.

o zamanlar kurduğum cümlenin (#9840124) öğrenilen ya da görülen fark etmeyen geçmiş zaman çekimini, şimdilerde çekimlenmesi cümleyi geleceğe taşıyor, geçmişin görsel olarak kalması sadece sayfada.

yargılamak(etiketlemek, kritik etmek) ve tanım yapmak arasındaki ince olmayan kalın çizginin farkında olmak gerek, bazen değil çoğu zaman.
haxball da attığı fırçalarla, verdiği taktiklerle takım arkadaşlığından zevk alınan yazar. ayrıca hafız. *
aynı anda aynı entryi girmeyi becerebildiğimi yeni keşfettiğim yazar. *
kendisinin şahsımı tanımadığı ve şahsımında kendisini tanımadığı yazar.
çömezim olur kendileri.
çok efendi biridir, gördüm ordan biliyorum.
karması ile ünlü adamla özdeşleşmiş yazar.
sondan ikinci mesajımı yanlış anlayıp 'hoşçakal' diyen yazar. yine de seviyoruz kendisini. * * * *
bu sefer meyve şarabı içireceğim yazar, ama yavrıım; senden önce bayan hem de adaşım olan biriyle birşeyler yemem gerek. *
an itibariyle imladan uyarıyı yediğim yazardır.hoşgelmiştir.
yemek tarifiyle bilinen yazardır.
kimseyle bir sorunu yokken çaylak olmuştur. moderasyona giren nedir çıkan nedir?
kendisiyle ilgili kuyruk acısı olan yazarları hiç mi hiç takmayan yazar. mutludur kimse umrunda değildir.