bugün

entry'ler (646)

buca adatepeden duyulan patlama sesleri

http://www.hurriyet.com.t...t-arda-3-patlama-40049685

Dokuz Eylül Üniversitesi (DEÜ) Dokuzçeşmeler Yerleşkesine el yapımı patlayıcılar atıldı, olayla ilgili 2 kişi gözaltına alındı.

Alınan bilgiye göre, yerleşkedeki Yabancı Diller Yüksekokulu binasının yanında patlama sesi duyan vatandaşlar durumu polise bildirdi.

Olay yerine çok sayıda polis ekibi sevk edildi. Terörle Mücadele Şube Müdürlüğü ile Olay Yeri inceleme ekipleri patlamanın olduğu bahçede incelemelerde bulundu.

inceleme sonucu buraya 4 el yapımı patlayıcı atıldığı, bunlardan birinin patlamadığı tespit edilirken, bir binada hasar oluştuğu, camların kırıldığı öğrenildi.

Yalandır zira 4 değil 5 kez patlama oldu.

uzun saçlı erkeğe yürüme yöntemleri

Loreal elseve mucizevi saç kremi hediye edilir.

7850 tl maaş alıp geçim sıkıntısı geçmek

Suratına tükürülesidir.

buca adatepeden duyulan patlama sesleri

10 dk önce sonlanmıştır. Polis araçlarının sesleri de suan duyuluyor. Yarın haberlerde duyacağız herhalde. Teksas olduk teksas.

yazarların şu an dinlediği şarkılar

https://youtu.be/RkpT948yTGw

Brody dalle'i seviyoruz.

en çok para harcanan şeyler

Süte çok para harcıyoruz her gün 1 litre laktozsuz süt. 4 tlden ayda 120 tl...

deotak

Migreni olanlar için birebir. Migrenim yüzünden parfüm hatta kolonya dahi kullanamıyorum. Az bir miktar deotakı iyice dağıtıyorum koltuk altıma 1 hafta ter kokmuyorum. Haftada 5 gün spora gidiyorum spor sonraları dahi kötü kokmuyorum. Sakin sakin biraz salonda muhabbet ettikten sonra duşa gidebiliyorum.

contractubex

Dün çukur şeklindeki yanık izime ve kedimin tırmık izine kullanmaya başladıgım krem. iki hafta sonra görüşürüz sözlük.

Edit: Almanya'da hacı misini nasıl bulmuşlar yahu. Krem hacı misi kokuyor.

2 günde hayatta yara izim toparlanmazdı benim. inananılmaz yavaş iyileşir yaralarım. Ama simdi yanıktan ötürü oluşan çukurluk çok hafif dolmus ve normal deri oluşumu başlamış. 1 aya hafif düz bir iz kalacak gibi görünüyor. Yalnız içten içten kaşındırıyor ilaç sinir sahibi etti. Her hafta editleyeceğim.

Edit;
Geç oldu ama gerçekten bende işe yaradı

sözlüğün ışid le alıp veremediği

tecavuzcu kafakesici yeni nesil barbar surusu olduklari icin.

ırak şam islam devleti

otuz bin kuduz kopekten olusan orguttur.

ışid e destek için hesap numarası istemek

isid asla dostumuz olmamali denilesi olaydir. dusmanimin dusmani dostumdur da bu kadar degil.

ayakkabı kutularından çıkan dört milyon dolar

para saklama konusunda babamın da yaptığı iştir. demek tercih edilesi bir şeymiş.

sevgilinin sperminden sütlaç yapmak

sevgilinin bokundan puding yapmak kadar çarpıcı olamaz.

ekonominin çok iyiye gitmesi

eskiden victoria's secret giyerdim şimdi beyaz anneanne donu giyiyorum siz düşünün halimi.

olsun adam namaz kılıyor

çükseler bile akp seçmenince söylenecek cümledir.

melih gökçek e yapılan eşek şakası

ibretlik şaka. Zauzau diye güldürdü sabah sabah

ak parti sayesinde vizesiz seyahat edecek gezici

kentkart parasını düşünen günde 1-2 tl yükleyen, 6 ayda bir hat kapanmasın diye kontor alan, şehir dışına bile çıkamamış, yırtık kıyafetını dikip giyen,parasızlıktan evlenemeyen, şofben alamadıgı ıcın ketılda su ısıtıp yıkanan, gunde 10 tl kazanmak için 8saat calısan,okuyabilmek için devlete 15 bin tl borçlanan, yoksulluktan cinnet getirip kendini asan, ayda 1000 tl maaş alıp 300 tl fatura ödeyen 400 tl kira ödeyen makarna corba yiyen insanların oldugu ülkede yurtdışına seyahate gidecek insanlar azınlıktadır.

Hadi faydalı bir sey yapıldı diyelim. Buna sevinmek ''bana tecavüz etti ama fazla acıtmadı'' diye kendini avutmak gibi olur.

rte ye uluslararası soruşturma açılması

aklı olan insan sevinmiştir.

uluorta seks yapan sokak kedileri

dün sabah erkek erkeğe yapmaya calısanına rastlayınca şok oldum. Resmen eşcinsel ilişkide bulunuyorlardı. Görürseniz şaşırmayın.

yemek seçen sokak hayvanları

uzun süre beslendıkten sonra gözü doyan hayvanlar yemek seçiyor. Kapımda bulunan 20 adet kedi enlemesine genişleyip yastık gibi olduktan sonra tarhana corbası,karnıbahar,fasulye,makarna,gevrek,kuru mama gıbı yıyeceklere sırt cevırır oldular. Balıkcıdan aldıgım artık balıkları, ciger, kemik suyu+ekmek vb et türevi yiyecekleri arıyorlar.

Ha bir de yiyecekleri çabucak vermeyıp kapıda onları yalvartmayı, paçalarınıza surtunmelerını sevıyorsanız artık yapmamalısınız. Saldırıya gecıp ''vereceksen ver'' edasıyla ayaklarınızı pençeleyebılıyorlar.

Sokak köpekleri için de durum böyle. Yastıklaşmış bir köpeğe gevrek verince yemiyor etli yemek verince saldırıyor. Kendılerıne bir çekidüzen versınler.

Kuşlar yemek seçmiyor. meyve agacınız varsa hepsını toplamayın. Kışın olgunlaşmış meyvelerı dıdık dıdık edip yiyorlar.