bugün

o yaşına kadar kötü yola düşmeden gelebildiyse helal olsun denebilecek hatun modelidir. aklından kötülük geçmez, digiturk'u yaşam biçimi zanneder ve bütün hayat felsefesi bu saydığım iki kavram çevresinde döner durur. zararsız olduğu kadar da belli amaçlar haricinde** yararsızdır da.
bir ütopyadır. türkiye'de hiçbir hatun tanımadığı karşı komşusunun elini tutarak film izlemek istemez. istese de bunu akşamın bi vakti kapıyı çalarak söylemez. söylese bile digiturk'u olmayan esas oğlan digiturk yaratır. olmaz efendim olmaz... ütopyadır!
reklamı hazırlayan creative tayfanın erotizm dünyasının ürünüdür.
tam dayaklıktır. hemen kız içeri alınmalıdır. yan dairedeki eleman daha hızlı davranırsa o dövülmeli azı burnu kırılmalıdır. kız içeri alınmalı ve istenilen yapılmalıdır.
Teyzemin reklamı izlerken, uyyyşşş kalt.k kır kıçını otur evinde korkuyosan, izlemesen canın çıkar sanki, tepkisini vermesine neden olan zat-ı muhterem..
o şişko çocuğun evine sadece bir korku filmini izlemek için giden salak kızdır...
ya altı üstü bir film, izlemesen ne olur ya da o şişko olmayan çocukla otursan evde başka film izlesen ya da ne bileyim işte o şişko olmayan çocuk alır o korku filminin dvd sini izlersin onunla falan yani. çok yanlış o yaptığı davranış. bir korku filmi için o şişkoya gittin ya işte orda bittin.
pis merve kaka merve.
digiturkü yok diye karşısındaki haşin delikanlıyı satan kız.

digiturkü yoksa şifre çözücüsü vardır. insan bir sorar dimi? çocukta karşıdaki şişko kıskanır şikayet eder diye soyleyemedi. yazık oldu korku filmine.*
merve: merhaba ben karşı komşunuz merve
şahin k: hasstir ne tesadüf yahu, ben de karşı komşunuz şahin k
merve: digiturk'de süper bir korku filmi seyrediyordum ama çok korktum
şahin k: korkma güzelim, gel bakim sen içeri
merve: elimi tutsanız beraber izlesek?
şahin k : yahu bırak eli şimdi, sen hiç kaval çaldın mı?
bir korku filmi izleyip kendini karşı komşusunun kollarına bırakan kız. digitürk te erotik bi filim izlese artık tüm apartmanla grup yapar herhalde.
korku filmi izlemek için konunun komşunun kapısına dayanacagına evvela saçını başını tarasındır.
(ara: saçına baş*)
bu ara pembe bikiniyle gidiyor omer in kapisina. omer ufaktan siyirmaya basladi , mervenin arkadasini da kirmizi bikiniyle hayal etti filan. omer in sonu iyi degil.
(bkz: merve yi tavla) *
(bkz: merverici mi)
reklamda 'tamam olur ama benim digitürk bozuk, sende izleyelim' demeyi akıl edemeyen bir herifle diyaloğa giren kız.
gotiktir en doğal haliyle. asıl anlamadıgım çocugun korkup kızdan kaçmak yerine iç geçirip yutkunmasıdır. zira kız saç baş dağınık bi halta benzememektedir.
beğenenin karı zevkinden şüphe edilesi, suratında fazla testesteron olan(çenesi hatun çenesi standartlarından fazlaca büyük) erkekten bozma/aparma bir karı.
kapısını çaldığı denyo arkadaşımızın neden "hadi size geçip izleyelim o zaman" demediğini anlamadığım 11 numero hatun..
an itibariyle yanına kendinden cıvır bir sarışını alıp, elinde pembe sütyen ile meşhur kalas komşusunu tekrar ziyarete çıkmış kızdır.

edit: ilki çok beğenilmişki, yenisini çekmişler.
2. edit: stv'de reklam sansürlü çıkıyor. izlemenizi şiddetle tavsiye ederim. (pembe sütyen görünmüyor, sarışın hatunun içi de görünmüyor.)
saat 11:00 den sonra fantasy kanalını izlerken;
-digitürkte bir film izliyodum çok azdım size sarılarak filmi izleyebilirmiyim?
diyecek hatundur.
bizde de digitürk var Şaziye ablalar geliyor amk tu adaletini sssikim.