bugün

ultima online hakkında bilgili bir yazar. *
ultima online hakkında girdiği entrylerle bana küçük bir nostalji yaşatan yazar. *
ayrımcı yazar.
kimliğini, ırkını doğmadan önce sçmiş gibi bir havası var.
bir ayrıcalığı olduğunu düşünüyor sıradanlığı içerisinde boğuşurken.

alışığız böyle kitlelere o yüzden tek başına anlam ifade etmemektedir.
faşistliğini vatanseverlik olarak göstermeye çalışan yazar. *
Arka arkaya aldığı iş teklifleri ile coşmuş yazardır. Medical park akabinde gelen Yapı kredi teklifi kısmetinin ne kadar açık olduğundan ziyade ne kadar yetenek dolu olduğu ile alakalıdır. Kendisi ile gurur duyuyoruz akabinde alkışlıyoruz.
#3508049 no'lu entrysiyle sözlükteki her başlığı çok ciddiye aldığını düşündüğüm yazar.

(bkz: ben diyorum ankara sen diyorsun götüm kara), #3508060
rus kadınına fahişe diyip "hesap mı vericem?" şeklinde savunmaya geçen yazar. "eksilemiş hemen" triplerine girdi bir de, pek leziz.
an itibariyle dördüncü nesil çaylak. üzmüştür bizi efendim. *
olmami$ diyip 10 uzerinden pi sayisi verdigim yazar. irrasyoneldir kendileri.

sozlugun adalet mekanizmasina kizmi$. pkk diyince gozu donuyor, anlayabiliyorum, sorun yok peki. ancak sozlukte adaletsizligi ilk defa gormu$ olmasina son derece $a$irdigim yazar, elleriyle gozlerini kapatip birinin arkadan ittirmesini bekliyordu sanirim. (#4006292)

o, bu degil de, beni bilen bilir. abuk subuk sebeplerle on yuz milyon baloncuk kadar caylakligim ve utandigim sayida silikligim vardir. gecen de cok sevdigim bir yobazcigin altina adamin gotunden kan alirlar kamil kan yazdigim icin caylak oldum, ama hala daha kufur icerikli, daha sacmasapan nick altilari goruyorum, ibnelik olsun diye gammazlamiyorum.

kufur serbest mi, degil mi, serbestse nereye kadar, degilse nedir, noluyo moderasyon sorularini bircok kez sormu$tum. kufurlu oldugu icin bir entry i asla ispiyonlamadim. fakat kendisini anliyorum, bu arada cok konu di$i bilgi veriyorum lan.

uzulmemesi gereken yazar. memurlar da it gibi titrer kimi zaman. akp li olsalar daha bi titrerler, ama laiklerse titremezler. insanlik hali, olur boyle $eyler. onu da gectim de, karnim acikti lan.

biz ne adamlar gorduk sozlukte dini devrim yapma gazina sahip idiler, ucurulmadilar, hala sozlukte, usluplarinin $ekilsizligi, fikirlerinin acmazlariyla kar$imizdalar. iyy, bi tanesi az once gobek deligini kari$tirip kokladi. oh oh mis.

kasma yazar dostum, bir bardak viski al ve tecavuzun tadini cikar.

(bkz: bir dost)

edit: bu defa bir adaletsizligi ilk defa gormu$. bence hicbir $ey gormemi$.
4. nesil silik.

Eski mesai arkadaşıdır. ulu sözlük ile tanışmama vesile olmuş şugar insan. bir gece neye darlandı, neye sinirlendiyse kendini silik eyletmiş. sordum " lan çemçük neden sildirdin kendini " dedim züklemedi beni. ısrar ettim kendi isteğimle sildirdim özel bir durum yok dedi.

ancak öğrendim nedenini, sözlük içinde pek fazla pkk yandaşı olmasına içerlemiş, aslında bu pkk yandaşı kansızlara değil de onlara müdahale etmek yerine kendisini her fırsatta ama her fırsatta çaylak etmeyi başaran yönetime sinirlenmiş. yönetimden bir arkadaş ile görüşmüş * o moderatör arkadaş " burda yönetim böyle işine geliyorsa " tarzı bir yaklaşımda bulunmuş. işime gelmiyor sil demiş ve gitmiş.

şimdi soruyorum o 1.5 sene emek veren bir insana işine geliyorsa denir mi? peki bu kadar yazar senin işine gelene mi uymak zorunda? sen kimsin ki emek vermiş bir insanın sorununu çözmek ve sözlüğe kazandırmak yerine " işine gelirse " ayağı çekiyorsun.

herneyse carmadon gider, ali gider, veli gider birileri muhakkak gelir ancak şu unutulmamalıdır ki sözlüğü sözlük yapan abuk yönetim değil emek vermiş, buraları sahiplenmiş yazarlardır. hadi şimdi öptüm alayınızı.
ilginç bir isyana bayrak açmıştır.

(bkz: bir dilek tut)
Tesadufen aynı sozlukte yazdıgımızı farkettiğimiz, tanısmasakta birbirimizden haberdar oldugumuz yazar insanı. ayrıca saglam beşiktaşlıdır.
devlet kayıtlarında, haritalarda tunceli olarak geçen memlekete ısrarla dersim diyenlere uymayan, feth ile işgal arasındaki farkı çok iyi bilen, götten uydurma hikayelerle pek işi olmayan realist yazardır.

resmi adı tunceli mi? evet. o zaman lütfen bsg.
gercek bir sozluk dusunurudur kendisi.. aha bu da ilk ogretisi; (#5086576).

cekirgen olayim, citlerini boyayim abim benim be. *
bildiği doğrudan hiçbir zaman şaşmayan, işin sonu nereye giderse gitsin geri adım atmayan ve bu duruşuyla saygılarımızı kazanmış, kardeş kadar sevdiğim yazardır.

"çıtırland sohbetlerini özledim aanın."
çaylak olmuş yazardır.
her yerde karşısına çıktığım alf. eteğini kaldırırsa nerden çıktığımı kendisine tarif edebilirim. canı sıkılıyormuş, parmaklamaya geldim. adettendir, hoş buldum.*

bu arkadaş her gittiği ortamı kokutmakla mükelleftir. nereye giderse gitsin argümanlar değişmez, siktirin cahil ibneler, siz ne bilirsiniz yazmayı, be 6 yaşımdan beri sözlükte yazıyorumdur. koşarak kaçın.
küçük göğüsleri olan bir kız olduğuna artık emin olduğum yazardır.
sozlukte coktandır takip ettigim iyi yazarlardan biri.
son dakikalarda peş peşe goller atarak, uludag sözlüğün popüler yazarları arasına girenlerden.

(#5411123)
(#5411052)
(#5410982)
(#5410776)
(#5410278)

pehh...
destek verdiğim yazardır.
özünde, iyi bir insandır bence. ben inanıyorum.

subjektif görünüyor. hemen objektif tanım yapıyoruz;

bir sözlük yazarı.

daha önce girildi. hemen orjinal bir tanım yapıyoruz;

bir çok farklı sözlük ve forum da görülebilen nick.
dördüncü nesil çaylak.
son zamanlarda değişik ruh haline bürünen yazar. kendi kendine nick altı girmek gibi olmasın ancak ne tür bir durumda olduğunu diğer yarısı da bilmiyor. birşeyler tammmmmmm iyi gidiyor diye düşünüyor, her bok alt üst oluyor.

geleceğin getireceklerini merak etmekte. yapması gerekenleri yapacak kudreti kendinde bulamıyor. bir de bu sik kafalı kendinden başka biriymiş gibi bahsediyor. hani sikindirik sitelerde;

aşk : 4 sağlık: 5 para: 3 falan yazıyor ya, işte bu arkadaş için aşk : 0 sağlık : 2 para: -3... ancak sanırsak parayı eksilerden kurtarırsa ruh sağlığı düzelebilir ve bu sayede yükselişe geçebilir. aşk mı? siktir et o nasıl olsa hiç yok.

bir de hepinize selam söylüyor.
çaylak olmuştur kendisi.