bugün

entry'ler (305)

homoseksüellerin yaşayışıyla aşırı ilgili toplum

Toplum dediğin bunlarla ilgilenmelidir, elin sapığına oğlunu kaptırmamalıdır ise mantık, o zaman toplumu yatak odana alıp, pipini tutturup kukulara sokmasına da izin vereceksin diye söylettiren ilgi duyma şekli.

Toplumsa senin cinselliğine karışabilen, o zaman o çok yücelttiğin toplumla sex yapacaksın. Ama sokmaya çalıştığın kukuya da laf geldiğinde, 3 yaş zekasına sahip birey olmandan sebep, zırıl zırıl ağlayacaksın.

Senin kafan böyle. Yapacak şey yok.

üzerinde allah yazan allah

dikiz aynasından doğru görülsün diye halla yazılmıştır. halla halla.

sperm ve dogum kontrol hapi diyaloglari

(bkz: balrog vs gandalf)

ne olur geri dönme

orient expressions bu güzide yazıyı alıp, üstüne insanın içini, dışını ışıklandıran bir melodiyi yerleştirip son albümünün 7. şarkısı olarak nakşetmiş.. bu şarkı için harika demek istiyorum. çünkü böyle demek çok güzel birşey...

komsunu kendin kadar sev gerisi yorumdur

kabbalist felsefenin mihenk taşı söz.

her türbanlıyı aynı sanmak

insanlığın iliklerine kadar birleşime ve sınıfların ortadan kaldırılmasına ihtiyaç duyduğu çağda karşımıza kazık gibi çıkan zan. kabul ettiğin kişinin seni kabul etmesi şart değildir. insanları oldukları gibi kabul etmek erdemdir ve atık gereklidir..

(bkz: komşunu kendin kadar sev gerisi yorumdur)

evliyim ama seni de istiyorum diyen kadın

özgür sex yanlısı, canının istediğini yapar kadını..

sozlukteki dis hekimleri

diş ağrısından kıvranan yazar arkadaşların geçici de olsa çözüm danışabilecekleri insan-ül elfiyat...

diş ağrısı

(bkz: sözlükteki diş hekimleri)

sadeness

şarkının gerçek adı sadness tır.

ölüyorum

hayko'nun her heceye bir nota felsefesinden yola çıkarak yaptığı şarkılardan en güzel olanı. ancak ve fakat sound problemi yaşıyoruz dinlerken. davullar çiğ, aranjman heterojen falan fıstık..

celtic woman

(bkz: kaltak karılar)

bu gereksiz çağrışımdan sonra diyebiliriz ki; kelt müziği içinde en sıkıcı olanını icra eden grup...

proloque

loreena mckennitt bacımızın the book of secrets adlı albümünün açılış parçası. kanun eşliğinde na na na diyen kennitt hakkında şöyle demek istiyorum. çünkü böyle demek çok güzel birşey..

dawsonleery

sözlükte asla rastlamadığım şekilde beni saçma sapan güldüren ali yazar veli bozar...

artı ya da eksi oy kaygısı olmayan yazar

seovi ile tanışmamış ademcil. seovi o büyüleyici karizmasıyla etkisi altına aldıktan sonra, bu yazarın da kaygıları başlayacaktır mutlaka...

travesti

farklı olmayı göze almış bir grup insan. her tip insan grubu gibi aralarında dünya tatlısı olanları da vardır. ayrıca inanılmaz bir eğlence ve stand-up kabiliyetleri var..

sex için değil eğlence için travesti bara gittiğinizde gecenin sonunda muhteşem bir atışma şov ve kahkaha bombardımanı sizi bekler..

perişanım şimdi

udlu damar sezen şarkılarının belki en yavanıdır. nerde ara dinkjian'lı arto tunçboyacıyan'lı olanlar, nerde bu?

yeter ki onursuz olmasın aşk

bu yeni düzenlemede kullanılan ses titreştirmeyi ilk cher'de duymuştuk. bu vesileyle şarkıyı cher söyleseydi daha güzel olabilirdi..

yeni versionda tek güzel şey gerçekten sezen'in back vokali..

şakada şukada alkış efekti ne oluyorsa artık...

karanfil

"uzay heparı sonsuza" albümünde mustafa ceceli tarafından yeniden yorumlanmış..

iki duvar arasında

i.irem'in hakikat bilgisine ulaştığı dönemlerden bir şarkı. sembolik şarkı sözlerini çözümleyen bir insanın etkisinde kalmaması mümkün değil...