bugün

Sözlüğe bir şeyler katmaktır amacı. sözlükten aldıklarını da kar saymaktadır. Saygılarını sunar.

edit: bu arada başlık başıma kalmış. eskiden üstte nicki çok uzun olan bir arkadaş var sayılardan ve rakamlardan ibaret olan ama ya yazarlığı bırakmış ve hesabını sildirmiş ya da benim hakkımdaki görüşleri değişmiş entry silmiştir. her iki türlüde saygılardır.

edit2: 1a1r2s 3m5a8g13n21a başlığı açan arkadaşı uzun uğraşlar sonucu bulmuş bulunmaktayım.
sözlüğe katacaklarının kalitesine inandığım yazardır. hoşgelmiştir.
padok kızı olmama rağmen yalan söylediğim ve hayallerini suya düşürdüğüm yazar.*
(bkz: carmageddon)
(bkz: armagedon)*
(bkz: karl malone)
aslen somalili bir zenci olan, yüzüne baktığınızda acıyasınızın geldiği yurdum insanı; sözlük yazarıdır. (bkz: çıtırland)
aslını * inkar eden sözlük yazarıdır.
sozlugun en çapkın yazarıdır. her ortamda ses getiren nickiyle, açıksozlülüğü bir araya gelince erkek hemcinsleri tarafından dışlansada karşı cinse kendini bir anda pazarlayan yazar. çapkınlık turlarınamı çıkıcaksınız? carmadonsuz şansınız olmaz. *
aynı zamanda ibusozluk yazarıdır.
(bkz: konuş aykut abi konuş)
yeni entrylerini merakla beklediğimiz yazar.
sözlükte kendi kendine, ortalıkta olmayan kişilere karşı entiriler girmektedir. sanırım aldığı ekşi oylar zoruna gitmektedir.
keşke herkes önce kendine baksa hatayı bulmak için.
sinir sahibi yazardır. sakin olursa daha mantıklı entari gireceğine inandığım kişidir. arka arkaya girdiği entarileri kaç saniye düşünüp yazdığı ayrıca merak konusudur.

(bkz: sakin olalım gençler)
bütün sinirini sözlükten çıkarmaktadır.
yıllardır bastırdığı milliyetçi duygularını ilk kez dışa vurma fırsatı bulmuş gibi davranmakradır.

pinhani' den geliyor: dön bak dünyaya

bir kalk bilgisayarın başından: bak dışarıda akan bir dünya var ve senin sorunların orda.
sırf nickim yüzünden beni sevmediğini, benden "haz etmedeğini" söyleyen şahıstır.

tabiki kimse kimseyi sevmek zorunda değildir
(kaldıki; yazar değil playboy olmak için buraya girip, entrylerinde bilgi değil sadece küfür ve hakaret yazan, kendiyle ilgili 8 entry girerek narsizmin ne olduğunu gösteren, mezun olmasını dahi burda ilan ederek kendi kompleksini tatmin etmek isteyen, yazarlığın sadece agresiflikten ibaret olduğunu sanan, sanal bir vatanperver tribine girip askerlik zamanı geldiğinde kaçmak için çaba sarfadecek olan bir adem oğlunun beni sevmesi zaten şahsım için bir intihar sebebidir. )

ama benim için "hoş gelmemiştir" diyerek saygısızlık yapmak kendisi gibi acıbadem hastanesinde staja yeni başlamış olan bir doktorun veya hemşirenin yada ebenin kesinlikle haddine değildir.
Ayrıca benle ilgili yaşamış olduğu hazımsızlığın tedavisiyle ilgili şahsım her zaman kendisine gereken yardımıda yapmaya hazırdır...
türkçenin değersizliğini anlamış ve nickini özendiği avrupa toplumundan almış ve muhtemelen milliyetçi bir yazar.
Anlamı Karanlıktaki adam demektir. Nick çok eski bir kitaptan alınmıştır. Kitabın kahramanına yerliler böyle seslenmektedir. Ayrıca carmadon kelimesi hiç bir dilde geçmemekte zira kendisi anlatılan kitapda yerli dili olarak lanse edilmektedir.

edit: Efendim illa gereksizlik yaratacam diye ota boka ve nick'e saldırmak kişilik ayıbıdır. türkçe'nin değersizliğini anlamış demek türkçe değersiz sende farkındasın demektir ki bunu diyenin ağzına ağzına vurmak suretiyle katli vacipdir. muhtemelen milliyetçi değil gerektiği kadar milliyetçiyizdir.
beşiktaşlı oluşuna şükür ettigine göre, 8-0 skorunu kader olarak benimseyen yazar.
(bkz: alına ne yazıldıysa o)
hükümet bilir onu.
müthiş projelerin insanı. yaratıcı kişi. ulusozluk yazarı. saygı bizden.
ibnelere kafayı takmış yazar. cool olmasını salık veriyorum. gez, eğlen,kız arkadaşı filan bul kendine. ne biliyim 5 ytl'ye korsan bi kitap al onu o oku sonra birisine hediye et...

(#2808657)
ortalığın *mına koymak isteyen sinir küpü. sabah sabah cinlerini tepesine fırlatılmış, çalışma isteği kaçırılmış mal. her mülakatta sorulan tecrübeniz var mı? sorusuna cevap verebilecek kadar tecrübe edebilmek için dişini sıkan insan. özel sektörün içine sıçmak istemekte. devlet işine girse daha büyük boka bulaşacağının farkında insan. 2-3 seneye kadar adam gibi bir yerde işe başlayıp kazık kakacak insan. garanti bankası ya da iş bankasının hayallerini süslediği de söylenmektedir. herkese bir tavsiyesi vardır ki o da şudur;

kesinlikle işe gireceğiniz zaman acele etmeyiniz, ücret olarak az alsanız bile kaliteli ve belli bir noktaya gelmiş firmalarla ya da işletmelerle çalışmak için kendinizi zorlayın. seviye ve kalite olarak düşük mekanlarda ki iş ortamı insanın canınızı sıkabilir, köreltebilir ve sinirden ağız dolusu küfür ettirebilir.

(bkz: bankasya)
10 gün kafa izni almış yazar. 25 ocakda sona erecek iznini beklemektedir. pişmandır ancak gebersindir.
aynı yola baş koyulan, sevilen yazardır. her zaman dinler, çözüm bulur. iyi ki vardır.