carmadon

olmami$ diyip 10 uzerinden pi sayisi verdigim yazar. irrasyoneldir kendileri.

sozlugun adalet mekanizmasina kizmi$. pkk diyince gozu donuyor, anlayabiliyorum, sorun yok peki. ancak sozlukte adaletsizligi ilk defa gormu$ olmasina son derece $a$irdigim yazar, elleriyle gozlerini kapatip birinin arkadan ittirmesini bekliyordu sanirim. (#4006292)

o, bu degil de, beni bilen bilir. abuk subuk sebeplerle on yuz milyon baloncuk kadar caylakligim ve utandigim sayida silikligim vardir. gecen de cok sevdigim bir yobazcigin altina adamin gotunden kan alirlar kamil kan yazdigim icin caylak oldum, ama hala daha kufur icerikli, daha sacmasapan nick altilari goruyorum, ibnelik olsun diye gammazlamiyorum.

kufur serbest mi, degil mi, serbestse nereye kadar, degilse nedir, noluyo moderasyon sorularini bircok kez sormu$tum. kufurlu oldugu icin bir entry i asla ispiyonlamadim. fakat kendisini anliyorum, bu arada cok konu di$i bilgi veriyorum lan.

uzulmemesi gereken yazar. memurlar da it gibi titrer kimi zaman. akp li olsalar daha bi titrerler, ama laiklerse titremezler. insanlik hali, olur boyle $eyler. onu da gectim de, karnim acikti lan.

biz ne adamlar gorduk sozlukte dini devrim yapma gazina sahip idiler, ucurulmadilar, hala sozlukte, usluplarinin $ekilsizligi, fikirlerinin acmazlariyla kar$imizdalar. iyy, bi tanesi az once gobek deligini kari$tirip kokladi. oh oh mis.

kasma yazar dostum, bir bardak viski al ve tecavuzun tadini cikar.

(bkz: bir dost)

edit: bu defa bir adaletsizligi ilk defa gormu$. bence hicbir $ey gormemi$.