bugün

2011 in son döneminde aralık ayının 12 sinde teslim olacak asker. 341 lerin müjdecisi.

(bkz: başlık parsellemek)
askere gitmeyi plandigim dönem. hadi hayirlisi sözlük mektup atarsin artik.
ağustos için son 2 gün kalmış olmasına rağmen hala karar vermiş değilim.
büyük olasılık aralığın ortalarında bu başlığa bir kez daha girip benim bu adam diyeceğim. astek çıkma olasılığı bitiriyor beni sözlük.
bugün itibariyle sinavlara 27 gün kalan dönem. vay arkadas simdiden basladik safak saymaya anladam ki.
şubat ayının 29 çekmesi büyük şanssızlık.
bu soğukta tek er muharebe ve yanaşık düzen eğitimlerini dışarda yapacak ve ebelerininin kini görecek dönemdir, soğuk ve ter ve yıkanamama ..
şimdiden hayırlı teskereler dilediğimiz askerlerimizdir.*
askerlik şubesinde sarı zarfı almak için 3 saat evet evet tam 3 saat beklemiş olmak askerliği bir nebze olsun anlamama yardımcı olmuştur.
3 saat oturduk ya lan oturduk ya hiç bir şey yapmadan.
son model poşetlerdir .
içlerinde polisler olmayacaktır.
torunumun torunlarıdır. rahat olun, çabuk geçiyor.
daha gitmeden askerlik şubesinde 2 saat sabır çekmeme neden olan teslim olduğumda hemen bitmesini istediğim celp dönemidir.
içlerinde bulunacağım güruh.
bedelliyi bekleyin la yedek subaylarıdır.
içlerinde bulunmak üzereyken yüksek lisansa başladığım guruptur.
Allah vatani hizmetlerini yaparken yanlarında olsun
1-3 aralıkta samsun sıhhiye bilmem ne birliğinde aralarına katılacağım cenahtır. bakalım uzun dönem olursa askerlerin üzerinde çeşitli diş çekme denemeleri yapacam. dişi ağrıyan ağrıdan ölen askerlere bişeyin yok lan basgit diyecem. yüzünde apse olan vatandaşlara iyileşince geçer diyecem. hahahaahahaha. şaka lan şaka. hipokrat babanın kemilerini sızlatmayacam hepinizin dişlerini sapasağlam yapıp askerden öyle gönderecem siz maksat dışarda çok para yolunmayın bizim meslektaşlara.
337. dönemin yedek subayı olarak sahra sıhhiye yolcularına yardımcı olabilirim. sorusu olan mesaj kutuma renk versin.
315. dönem ikmal teğmen olarak terhis olmuş birisi olarak zamanın nasıl geçtiğini bana sorgulatanlardır.
şimdiden içlik giymeye alışması gereken yazarlardır.
341. kd olarak Kütahya Hava Er Eğitim Tugay Komutanlığı ve istanbul Hava Harp Okulu hakkında her türlü bilgiyi sunacağım topluluk.

Şafak: 60...
zorlu yola girecek olan yedek subay adaylarıdır

ahaha torunlarım geldi nerdeyse torunlarımın çocukları askere gelcek ben hala bitiremedim askerliği...

(bkz: izin kullanmanın sonradan göte girmesi)

337. dönem piyade teğmen h.a.s
17 gün kaldı teslim olmaya. zaman çok hızlı ilerlerken orada zaman geçmeyecek.
sikecekler zaten belli yani bari az sikseler. *
263. dönemdik. gelip geçiyor. allah iyisini nasip etsin.
sınava kaçıncı gün girmek gerekiyor? bilen varsa mesaj kutumu renklendiriversin.
Poşet lakabının yeni sahipleri. uzun dönem askerlerin bir yakıştırmasıdır ve neden bu ismin verildiğinin farklı hikayeleri vardır ama hepsi de mantık çerçevesinde, ince düşünülerek yapılmış hareketlerdir. Kendisine poşet yakıştırmasını yapan uzun dönem askerlere çuval karşılığını da verenler olmaktadır.