bugün

entry'ler (278)

saidi kürdi nin abdülhamit e kızıl sultan ithamı

abdülhamit zaten 1908 de iktidarı devretmiştir. siz neyin hayalini kuruyorsunuz dostum. dünyaya dönün başarabilirsiniz.

beşiktaş ın tarihsel ezikliği

galatasaraylı ve fenerliler birbirlerinin annelerini sevmiyor diye beşiktaş bundan neden suçlansınki. tamam becerin kendinizi birbirinizi ama bizim şerefli ikinciliklerimizi eziklik olarak nitelendiremezsiniz. siz birbirinize havlayın biz biliriz kimlerin yavşak ve dönek olduğunu.

sözlük yazarlarının özlediği şeyler

2 yıl üst üste beşiktaş şampiyonluğu. çok özledim lan.

türkiye nin gelişmesini engelleyen faktörler

kürtler.

nikahlı eşin kaçtığı adamın nikahsız eşinin annesi

bende şöyle anladım: a şahsının eşi b şahsına kaçmıştır. b şahsının nikahlı olmayan ve kaçan vatandaştan farklı bir eşi vardır. kaçan vatandaş c ise bu kadın d dir. işte telefondaki kadında d nin annesi o....nun o sudur.

hayatımda bu kadar büyük penis görmedim diyen kız

kız değildir.

yay burcu kadını

akşam akşam moralimi bozmuştur bitanesi. saçma sapan tripler falan büyüsede çocuk işte.

yazarların balayı için şehir tercihleri

aksaray.

samsun denince akla gelenler

samsun sahra sıhhiye kışlasında güzel bir ay.

sevilen kötü karakterler

kabasakal ve tabiki tom.

sadrettin sarıkaya

haddini bilmesi gerekiyordu böylece bilmiş oldu. bu saçma olayı başlatarak yeteri kadar pkk-kck içindeki mit mensubunun hayatını tehlikeye atmıştır kendisi. ne olsaydı arkadaşım kck yı mit değilde mossad mı yönetseydi bu adamların işi bu başka örgütlere sızmak. başka örgütlere sızacak gerektiğinde onlar gibi davranacak ki deşifre olmasın. sende bu adamları görevlerinden ötürü sorgulamaya kalk. inşallah sonu ferhat sarıkayaya benzemez.

yalan dünya

ful reklam adamlar bi yürüyo caddede türkcel denizbank kfc A101 vs vs. sıkıldım lan.

ilk kontrolde hemen tel takan dişçi

öyle bi ortodontist yoktur. özellikle üniversite hastanelerinde bu iş için ortalama 2 ila 5 yıl arası beklersiniz. öğrenciyken hasta kayıtlarını alan asistana hasta velisi sormuştu ne zaman çağırırsınız o da inşallah 3 yada 4 seneye dedi. kadın güldü falan sonra bana sordu dedim şaka yapmıyodu o hacı bu işler böyle o sıraya sahip ol yoksa 10 sene sonrasına randevu alırsın.

çağ açıp çağ kapama yalanı

zaten çağ açmaktaki kasıt teknolojinin ilerlemesidir. yani artık o büyük surlar toplara dayanamayacak demektir bu. artık avrupadaki krallar da feodal düzene bu toplar vasıtasıyla son verebileceklerini görmüşler ve merkezi devletler güçlenmiştir. çağ açıp kapatma olayı da buradan kaynaklanmaktadır. bundan sonra avrupada güçlü krallıklar kuurulur ve çağ değişir. gerçi kendimi boşuna yoruyorum ne kadar anlatsam da anlamayacak mallarla dolu burası.

istanbul un fethinden gurur duymak

türkiyeden bakınca istanbulun fethidir yunanistandan bakılınca türkler tarafından konstantinapolisin işgalidir. ama tarafsız bakılırsa güçlü olanın hakkını almasıdır. amerikanın ırak işgali de haklıdır çünki ellerindeki güç bu hakkı onlara vermektedir. eğer gücün varsa durdur sen haklı ol.

canı sıkıldıkça lira yiyen operatör

cem uzanın sahibi olduğu dönemde telsimdir.

sevr i kabul eden osmanlı kralı

atatürkü anadoluya gönderme kararını osmanlı genelkurmayının 1916 da aldığını bilmeyen trol adayı söylemidir.

ezginin günlüğü nün en güzel şarkısı

mutlu aşk vardır.

muşta asılsız acil doğum hastası ihbarı

yine kanunsuz kürt kardeşlerimizin yediği halttır tabiki. adamın derdi pazartesi kontrole gidecek karısı için yolu açtırmaktır. asılsız bir ihbarla devletin kurumlarını 4 saat boyunca boşu boşuna perişan etmiştir. hadi devlet görevlilerini doktorunu yolu açan elemanlarını geçtim ya lan bu sırada başka bir hastanın acil bi durumu olsaydı ya o senin meşgul etmenden ötürü yetişilemediği için ölseydi. hiç mi insani bi duygu yok içinde lan. nası bi varlıksın sen. o yol nasılsa açılacak neden asılsız ihbarla başka insanların da hayatını tehlikeye atıyorsun. bu nasıl bir bencilliktir. bu sadece sana has bi özellik mi yoksa devlet bize bakmıyor diyen tüm kürtlerin mi özelliği. söyleyecek söz bulamıyorum bıktım sizlerden.

yere düşen 1 lirasını eğilip alan insan

su katılmamış o.... çocuğudur.
edit: şaka yaptık ulan bu kadar ciddiye almayın.