bugün

entry'ler (1915)

islam

en makul dindir. gerçekten anlayabilene şimdi eksi vereceklere tavsiye güvenilir kaynaklara odaklanın imamı azamı okuyun mesela bu dinin en temel kitaplarını kumadan dini eleştirmek ne kadar akılcıdır.
not: selefilik vahabilik akımlarını görüp islamı bu zanneden batılılar neyse fakat buu yapan türk ve araplar ciddi ciddi cahildir.
not2:cemil öeriçi okumak lazım en azından direk islamla ilgli olmasa da.

yaşanılası iki mükemmel şehir

bayburt ve bartındır düşünün olum nerede olduğunu kimse bilmiyor çok gizemli.

sözlük kızlarının gönül çukurları

gönülün cukuru mu olur ya.

rijit bir çubukla ışık hızını geçmek

aman tanrım hemen rijit bir cubuk bulmalıyım SONRA ISIK HIZINI GECMELiYiM MUHTEŞEM BiR BiLGi.

5 yaşındaki kıza alınabilecek en iyi hediye

onu alın ucurtma falan ucurun hayatında bir kez gerçek cocukluk yaşasın.

iz bırakan şiir cümleleri

öyle güzelsin ki kuş koysunlar yoluna
bir çocuk demiş.*

atattürk ün ilk basılan paraya resmini koydurması

sasırtan idda ilk basılan para mı lidyalı mı lan bu.

cem yılmaz

goradan sonraki filmleride gayet güzeldirayrıca gayet de komiktir amk bok gibi filmler cekiliyo lan bu üşkede sizin bokladığınız adama bakın ayrıca goradan sonraki hokkabazın nesi kötü lan belki en iyi filmlerden biriydi
yahşi batı bana goradan daha komik gelir şahsen espriden mi anlamıyosnuz amk osuruğuyla şise devirse severdiniz gülerdiniz demi adamın klişeşere yapptığı göndermeler usta komedyenlere taş cıkartır.

amir zakaria

1 Aralık 1994 dünyaya geldi.Kendisi Ankara Türk Hava Kurumu üniversitesinde okuyor. videolarıyla meshur corumlu oldğunu idda eden abimiz.

vodkanın yanında iyi giden şeyler

(bkz: russian girl)

tarih derslerinde timur ve safevilerin olmaması

kısa sekilde safevileren bahs edilirtimurdanda zaten detaylı işlemeyede gerek yok ilk önce kendi öz tarihimiz.

100 sayfa nick6 var ulan

gel dostum bak burda masa6 var

amed derken gelen gülme isteği

amed ne lan ayrıca ahmet isminin egede söylenen hali tövbe yarabbim neyse kürtlerle dalha geçmek için yazılmamıştır. amed ismiyle dalga gecilmiştir. olm başkent dediğiniz yere başka isim bulun hırrım koyun mesala nasıl olsa orda ikamet edeceksiniz.

amed derken gelen gülme isteği

amed ne lan ayrıca ahmet isminin egede söylenen hali tövbe yarabbim neyse kürtlerle dalha geçmek için yazılmamıştır. amed ismiyle dalga gecilmiştir. olm başkent dediğiniz yere başka isim bulun hırrım koyun mesala nasıl olsa orda ikamet edeceksiniz.

3 kelimede türk kızları

(bkz: am göt meme) hiçböyle denir mi tabiki
seksi, zeki, cılgın.

talat tekinin vefatı

gönlümde cok degerli yeri olan bir hocanın vefatıdır. herkes tahir elçi diye ağlarken anılması gereken asıl kişidir.

doğalgaz kullanmama protestosu

benim ev sobalı valla gelin oturalım ve sunu tartışalım kestaneler cızırdarken:
elektriğimzin yuzde 50si doğalgazdan kaynaklı ne bok yiyecez ve elektriksizlik ülkede neye yol açar ? ben en kötü sonucunu söyliyim sanayimiz durur savunma sistemimiz durur

doğalgaz kullanmama protestosu

benim ev sobalı valla gelin oturalım ve sunu tartışalım kestaneler cızırdarken:
elektriğimzin yuzde 50si doğalgazdan kaynaklı ne bok yiyecez ve elektriksizlik ülkede neye yol açar ? ben en kötü sonucunu söyliyim sanayimiz durur savunma sistemimiz durur

24 kasım 2015 öğretmenler günü

atanan öğretmenleri türlü angaryalarla uğrastırıp hertürlü saygısızlığı yaparlar, atanamatanlara öğretmen bile demezler. öğretmenler günün de bile tören merasim derken maymun yerine koyarlar, özel çalışanları ezerler, dershanede calısanı sallamazlar. bu öğretmenler günü kutlu olmasın kimse de kutlamasın. protestomdur.

karısını ve kızını dövmeyen erkek

(bkz: acacağın başlığı sikeyim)