bugün

entry'ler (574)

engin ardıç

kendisine mesaj, sms veya e-mail ile ulaşamazsınız. okurun tepkisinden ölesiye korkan, korkak, devri geçmiş gastecidir. ciddiye alınma baremini yıllar önce kaybetmiştir.

ethem sarısülük ü eylemcilerin öldürmesi

ölümü ile ülkenin geleceğine sülük gibi konan akepe zihniyetini ortaya çıkarmış genç. otopsi raporuna rağmen ölümünden bile akepe otokrasisini temize çıkartmaya uğraşan vicdanı satılmışların salyalarını okuyoruz burada da. biraz vicdan, biraz edep yahu. kötüleyin koçlar, kötülemeyenin eniştesine ihale vermiyorlarmış.

fatihintakendisi

bugün ermeni kelimesi ile saçmalama sınırlarını zorlamaktadır. ayran içmeli acil.

rıza kayaalp

ermeni kelimesini hakaret niyetinde kullanan, tayyip'in kafa dengi milli güreşçi. sonrasında tweet hesabı bana ait değil diye kıvırmıştır, o kadar da delikanlıdır. sözlük salakları boşuna gazlamasın, tosuncuktan öte değildir.

bernd schuster

fenerbahçe'nin başında görmek istediğim teknik direktör. malaga haberleri doğru ise başka sezonlara diyelim.

kaynak kıçım tarzı habercilik

başta habervaktim olmak üzere dezenfarmasyondan beslenen besleme basının sıklıkla başvurduğu habercilik anlayışı. dolmabahçe'de camide içki içtiler, grup seks yapmış olabilirler (adamın hayal gücüne bak), gezi parkında zina yapıyorlar, gözlerimle gördüm şeklindeki örneklerin altına "kemalizm, kemalist bla bla bla..." diye sayıklamak için acayip bir kafada olmak lazım.

marjinal gruplar kız arkadaşıma tecavüz etti

bu salaklari analar nasil dogurmus diye merak ettiren hikaye.

mustafa sarı

http://gundem.milliyet.co...detay/1720907/default.htm
(bazılarının utanması olmayacak. şehit polis üzerinden ağızlarından köpük saçarak gezi parkındaki eylemcilere saldıracaklar ama utanmaları olmayacak. bu ölümün ve doğmadan babasız kalan çocuğun vebali de r.t. erdoğandadır. ama o kamuoyuna yalanlar söylemekten ve borsayı 10 haziran sabahı açtırmayarak maniple etmekten bu tür sorumluluklarının farkına varamayacak bir ruh halinde. sonumuz hayır olsun.)

2 ağaç kesilecek diye ortalığın amına koyan kitle

hala bunu soyleyen gerizekalidir.. net.

recep tayyip erdoğan

barok kelimesinin anlamını bilip bilmediğini merak ettiğim akepe kitlesinin lideri.

kürt yapınca terörist türk yapınca direnişçi

elma ile armudu karıştırmak için kürd olmak yeterli sanırım. buradan size iş çıkmaz hevaller, başka suları bulandırın.

karını kenan götürüyor sen iki ağaç derdindesin

lideri r.t. erdoğan olan kitle için de sözlük yalavaçları için de normal durumdur. evet değil mi, evet.

chp pkk

akpkk günlerini unutturmaya çalışan tayfanın komiklikleri.
(edit: başlık başıma... püskülü ben olayım)

diyarbakır

istanbul'lu veletlere hiç bir bok öğretemeyecek pkk itlerinin bulunduğu (bir kısmı sözlükte de yuvalanmış) şehir. eline silah tutuşturulup ortalığı karıştır, terör estir koçum vs. diyenlerce gaza gelmek için kürd (kürt değil) olmak yeterli sanırım.

recep tayyip erdoğan

hala sesi soluğu çıkmayan lider. sözlükteki şakşakçıları bileklerini incitti, beyefendiden çıt yok. hayırlara gelsin.

taksim de komünist avı

korkudan sicmaya baslamis hiyartolarin hezeyanidir.

recep tayyip erdoğan

dostum kardesim dedigi esed'den once devrilecek olan. ne ironi ama.

esad tan gezi parkı eylemcilerine destek

(bkz: salak olunmaz salak doğulur) önermesini doğrulayan bir diğer başlık.

3 ağaç kesilecek diye kuduran güruh

akepe soysuzu olmaktansa ayyaş, serkeş diye nitelendirilmeyi kabul gören güruhtur. şeref yoksunluğu insanları ne hallere soktu? sözlükte dikkat çekeceğim diye hıyartoluğunu sergilemekten çekinmeyen götten beyinlilerin anasına yazık..

taksim gezi parkı

akepe terekesinin cami duvarıdır. işediler, ne mal oldukları bir kez daha ayan beyan ortaya çıktı. bu zevat için yolun sonu görünüyor.