bugün

entry'ler (2749)

twitterın çökmesi

Hesap patladı sandım ama meğersem ki dünya geneli bir sorun olmuş.

o ses türkiye

isminin o ses ingilizce olarak değişmesi gereken yarışma.

çok fazla sayıda ingilizce şarkı ile katılan oluyor artık.

ve orkestranın sesi acayip şekilde şarkı söyleyeni bastırıyor sesi anlayamıyoruz.

izlemeyi bıraktım.

mustafa batu

geleneksel edirne kırpınar yağlı güreşlerinde şuan şaban yılmazla güreşen 94 doğumlu sporcu. ama şunu gördüm bu adam güreşin adem büyük ü. şaban yılmazın ayağına tekme attı sonra şaban yılmaz kwndisine tekme atınca sakatlanma numarası yapıp çirkefe yattı. baktı hakemler yemedi 3 dkdır bişey olmamış gibi güreşiyor.

all star

şuanda izlemekten zerre zevk almadığım; ama küçüklüğümde izlemek için aylarca beklediğim maç.

belki de eski All Star maçları çok daha güzel ve çekişmeliydi.

şimdiki all star maçlarının amerikan güreşinden farkı yok.

jose mourinho

manchester united tarafından kovulan teknik direktör. yerine malatyasporun hocası erol bulutun geçeceği söyleniyor swh.

17 aralık 2018 fenerbahçe bb erzurumspor maçı

gsnin yaptığı mallığın aynısını fbnin de yaptığı maçtır. Eğer büyük takımım diyosan kendi evinde 2 0 öne geçtiğin maçta rakip kim olursa olsun böyle maçıni elinle vermezsin.

galatasaray benfica eşleşmesi

maalesef gsnin avrupaya veda eşleşmesi olacak gibi duruyor. portoyu madara ettiler ama gs çok problemli bir takım oldu devre arasında da çok ekstranişler yapmazlarsa işleri çok zor...

gördüğünüzde midenizi bulandıran şeyler

pkklılar...

fenerbahçe zenit eşleşmesi

fenerbahçe kiminle eşleşirse eşlelsin sıkıntılı eşleşme olacaktır her 2 takım içinde. Tamam fenerbahçe kötü durumda ama maç sahada oynanır ve fenerbahçe çok büyük bir camia ellerini kaldırıp teslim olacak değildir. esas sıkıntı benfica gs eşleşmesi fb turu geçebilir ama gsnin bu turda avrupaya elveda demesi daha olası bir ihtimal maalesef.

fenerbahçe nin çler acısı hali

https://twitter.com/Fener.../1073324436063948802?s=19

Fenerdeki beceriksizlik sosyal medya ekibine de sıçramış heralde spartak maçının skorunu Göztepemizin maç yaptığı bornova stadının fotoğrafıyla paylaşmışlar. şimdi o twit silinmiş sadece skor yaxan başka bir twit atmışlar ama gören gördü yani.

selçuk inan

bu saatten sonra anca acunun halı saha takımında oynar.

ceza sahası dışından bir şut çekti top ağlaya ağlaya kaleye zor gitti.

virgil van dijk

everton maçında ceza sahası dışından öyle bir vole vurdu ki top nereye gidiyo diye bakmaya bile gerek duymayıp böyle şutun anasını avradını diyip söylene söylene geriye doğru dönerken birden taraftarların çılgına dönmesiyle neye uğradığını şaşıran bu defans oyuncusunun belki de futbol tarihinde bir ilki başardığından haberi yoktu.

Çektiği o berbat şut ile futbol topu öyle bir dönüyordu ki everton kalecisi topu kurtarmak için yükseldi ama kornere atmamak için topa dokunmadı ve üst direğe çarpan fotbol topu ne sahaya geri döndü ne de auta çıktı gitti tekrar üst direğe çarptı evet doğru okudunuz ceza sahası dışından çekilen bir şutta top iki kere üst direğe çarptı ve oyun sahasına geri döndü bu pozisyonu iyi takip eden divock origi fırsatı kaçırmadı 90+6 da takımını 1 0 öne geçirdi.

yakında komik futbol videolarında görmeye başlarız.

2 aralık 2018 liverpool everton maçı

liverpoollu virgil van dijkin 90+6da ceza sahası dışından topa vurup anasını sikeyim böyle şutun diyerek geri koşmaya başladığı anda topu belki de dünya tarihinde ilk defa üst direkte 2 kere sekerek oyun sahasına geri dönmesiyle birlikte divock originin çizgi dibinde kafa vurarak gol atmasıyla tribünlerin coştuğu maçtır.

kim haklı

dünden beri bir video aldı başını gitti.

Bir öğretim üyesinin trafik polisleri ceza kesince histerik bağırışlarını izledik. sonrasında da öğrencisi sözde kendisiyle telefonda konuşmuş ve ekşide yazı yazmış ben de bu konu hakkında kendi düşüncelerimi beyan ettim aşağıda sizce kim haklı?

bakın bu kadını haklı çıkarırlar demedi demeyin.

sözde kadının bir öğrencisi açıklama yapmış ve bu kadınla konuştuğunu söylemiş ve kadının buna ifade tutanağı gibi açıklama yapmış bakın o açıklamada yazılan öyle ince noktalar var ki bunu bırakın bir öğretmeni avukat savcı hakim bile normal birebir konuşma esnasında mümkün değil söylemez. bu öğrencisinin yazdığı kadının avukatıyla beraber verdiği ifadedir bu nettir mal değiliz arkadaşlar biz. ayrıca deniyor ki ehliyetim vardı kırıktı polisler aldı ehliyetsizlikten işlem yaptı beni telefona çektiklerini görünce bağırmaya başladım falan külliyen yalan bu kısım kadının ehliyeti olabilir ama yanında yok olma ihtimali yüksek bu sebepten polis işlem yapar ayrıca videodan da belli eğer kesme kırpma vs. oynama yoksa kadın bağırmaya başladıktan sonra videoya çekim yapmaya başlıyo polis. yoksa normal bir tartışma bile olsa videoya çekmez kimse. o öğrencisinin yaptığı sözüm ona açıklamadaki tek doğru yer toplantıya gidiyorum kısmı bana göre.

her ne olursa olsa sinirine hakim olamayan öğretmen olmamalı derste öğrenciler istediklerini yapmayınca sözünü dinlemeyince markette istediği çikolata alınmayan çocuk gibi anıracak mı.

şimdi bazı hümanist kimseler sosyal medyada paylaşım yapmaya başlamışlar kadın rencide oldu vs diye. bak kardeşim eğer haklıysan anında gider polisten şikayetçi olursun (bir sürü orospu çocuğu haksız olsalar bile sadece polisler uğraşsın diye şikayetçi oluyor.) aradan 1 ay geçmiş sen şimdi şikayetçi oluyorsun bu da rencide olduğu içinmiş eğer seni o sinir krizi noktasına getiren bir olayda haklıysan gider anında şikayetçi olursun ehliyetim vardı kırıktı aldılar yok ettiler dersin. ama dediğim gibi bu avukatla uydurulmuş bir hikaye gibi geliyor bana.

ceza yazan trafik polisine çığlık atan öğretmen

bakın bu kadını haklı çıkarırlar demedi demeyin.

sözde kadının bir öğrencisi açıklama yapmış ve bu kadınla konuştuğunu söylemiş ve kadının buna ifade tutanağı gibi açıklama yapmış bakın o açıklamada yazılan öyle ince noktalar var ki bunu bırakın bir öğretmeni avukat savcı hakim bile normal birebir konuşma esnasında mümkün değil söylemez. bu öğrencisinin yazdığı kadının avukatıyla beraber verdiği ifadedir bu nettir. mal değiliz arkadaşlar biz. ayrıca deniyor ki ehliyetim vardı kırıktı polisler aldı ehliyetsizlikten işlem yaptı beni telefona çektiklerini görünce bağırmaya başladım falan külliyen yalan bu kısım kadının ehliyeti olabilir ama yanında yok olma ihtimali yüksek bu sebepten polis işlem yapar ayrıca videodan da belli eğer kesme kırpma vs. oynama yoksa kadın bağırmaya başladıktan sonra videoya çekim yapmaya başlıyo polis. yoksa normal bir tartışma bile olsa videoya çekmez kimse. o öğrencisinin yaptığı sözüm ona açıklamadaki tek doğru yer toplantıya gidiyorum kısmı bana göre.

Her ne olursa olsa sinirine hakim olamayan öğretmen olmamalı derste öğrenciler istediklerini yapmayınca sözünü dinlemeyince markette istediği çikolata alınmayan çocuk gibi anıracak mı.

şimdi bazı hümanist kimseler sosyal medyada paylaşım yapmaya başlamışlar kadın rencide oldu vs diye. bak kardeşim eğer haklıysan anında gider polisten şikayetçi olursun (bir sürü orospu çocuğu haksız olsalar bile sadece polisler uğraşsın diye şikayetçi oluyor.) aradan 1 ay geçmiş sen şimdi şikayetçi oluyorsun bu da rencide olduğu içinmiş eğer seni o sinir krizi noktasına getiren bir olayda haklıysan gider anında şikayetçi olursun ehliyetim vardı kırıktı aldılar yok ettiler dersin. ama dediğim gibi bu avukatla uydurulmuş bir hikaye gibi geliyor bana.

kemal kılıçdaroğlu

elinde güç olan güçsüz bir adam.

alman ekolü denince ilk akla gelenler

(bkz: kollektif futbol) daha çocukken dünya kupası maçını izliyordum tabii ki trtde başka kanal yoktu o zaman. maçı anlatan spiker sürekli Almanyayı anlatırken kollektif futbol diyordu. Dünyada kollektif futbolunen iyi oynayan ülke Almanyaymış sanırım haksız da değilmiş yaşadıkça öğrendik.

sözlükte gece yarısı hiç siyaset konuşulmaması

beynin gece olunca bşka yerlere çalışmak için enerji harcamasındandır. özellikle yeni nesil çok azgın.

bir ilişki ne zaman biter

kavga sırasında ağızdan çıkan kötü laflardan sonra özür dilemeyi bırakınca.

chp nin iktidar olamama sebepleri

Kukla parti olmalarındandır. Atatürkten sonra basina geçenler maalesef ülke hayrına bir icraat yapmamışlardır. Hele hele şimdiki chpde pkklisindan dhkpclisine fetocusundan iranlisina her maşadan bulunmaktadır. Allah bunları ıslah etsin.