bugün

3 kişiyi toplayıp 20 kişilik bir gruba saldıran bir insandır. maalesef filmin etkisiyle gaza gelmiştir.

not: saldırı sonucu 3 kişide kalıcı yaralar oluşmuştur.
hemen yere uzanıp 30 tane mekik çeken, sonraki 3 gün de götünü bile kıpırdatamayan gaz adamdır.

(bkz: 6 parça baklava mide kası)
god of war 3 e saldırır ve deliler gibi oynamaya başlar.
olsa olsa gerard butler'dan etkilenmiş kızdır o.*
filmin büyük bir kısmının efekt olduğu düşünülürse sinema tutkunu olsa gerektir.
(bkz: 300 filmi ne lan)
300 filminden anlaşılan, savasa giden kumandanın muhteşem hatununu gerideki ibnelere emanet etmemesi gerektigidir, ki kendiside terbiyesiz olan kumandan sarayında sürekli çırılçıplak gezdigi için azgın bir karıya sahip olmasıdır konu bu yani, bütün yunan heykellerinin çıplak olma sebebi heriflerin henüz donla tanışmamış olması imiş meger, nerden bilelim, terbiyesiz herifler.
türkiye sınırları içerisinde pek etkisi olmayacak etkilenmedir.

(bkz: adamın götünden kan alırlar kamil kan)
dünyası kaymaya başlar. olmaz olsun öyle insan.
Filmden çıktıktan sonra şemşiyesiyle hamle yapan insandır. Tehlikeli olabilir.
aracının arkasına "this is ısparta","32","300 tuning"... gibi yazılar yapıştıran insan.
vücüt geliştirmeye başlar.
(bkz: aziz yıldırım)

- para ben de. güç ben de. istediğim her oyuncuyu transfer edebilirim. ben cömertim aragoñes. yarın porto'yu yen, henry benden. yalnız bir şartla. önümde diz çök.
+ habooo....
- nihahaha!
hazır gaza gelmişken 299 kişi daha bulması elzemdir.
- oğlum ne o elindeki ?
+ this is ekmeeeeeeeeeeeeeeeeek !
- manyak mısın lan sen?
-Üniversitede sinematografi okuduğunuz yazıyor cvnizde, acaba mesleğiniz nedir?
+au, au, au
-Tamam biz sizi arayacaağız

--spoiler--
Spartalılar onlara yardım etmeye gelen bir grupla karşılaştığında başlarındaki şahıs herbirinin mesleğini sorar, herkes normal köy işleri yapmaktadır. Daha sonra kendisi adamlarına döner ve "spartalılar mesleğiniz nedir diye bağırır; 300 kişi hep bir ağızdan au au au diye cevap verir.
--spoiler--
korkusuz insandır. "abi adamlar 20 kişi geliyodu kaçmayıp dayak mı yeseydim?" diyen arkadaşını "ulan 300 zıpartalı gadar olamıyon mu?" diye azarlayandır.
muhtemelen "meet the spartans" filminden de aşırı etkilenecek insandır.
gladyatör filminden çalıntı sahnelerden dolayı etkilenmiştir. yoksa filmin kendisinde bir espri yoktur. ha bu arada persler zencilerden mi oluşuyordu? 300 kıçı kırık spartalı daha uygun.
sadece bi don ve bir pelerin giyerek dünyayı yenceğini iddia eden insanlara kanmak.
büyük ihtimalle 120 filmini izlememiş insandır.~ ~
300 spartalı hakkında şunu da söylemeliyim ki;
adamların savaş kostümleri çok etkileyiciydi... don gömlek de savaşa gidiliyomuş demekki...
This is Sparta sloganıyla meydanlarda korku salacak olan delidir.
Nekrofili - " But this is istanbul meeeeennnn! "
filmin gösterimde olduğu sıralarda yaklaşık 50bin yunan taraftarının da 300 filminden aşırı etkilendiğini söyleyebiliriz. o sıralarda yapacağımız maç için de tekrardan onlar batı biz doğu oluyorduk ve biz barbarlar onları sahasına işgale gidiyorduk ve bizi geri püskürteceklerdi, hatta kimileri leonidas gibi at kuyruklu miğferlerden giymişlerdi...

sonuç; 4-1 koyduk...
deplasmana giden taraftarın etkilenmesi mümkündür...
kafalarına idrar dolu torbalar gelirken ceketinin altına saklanır;
- gölgede maç izleriz der.
meşale fırlatacakken; Kafasındaki şapkayı cıkarır çünkü görüş mesafesini kısaltır.
elindeki ceketini atar cünkü idrardan ağırlaşmıştır. meşaleyi uzağa atmasını engeller
çöküş filminden etkilenip ahh führerim ahh diyen insan da bi farklı modelidir. * *