bugün

entry'ler (1113)

sözlük yazarlarının itirafları

yıl.2006

üniversiteyi kazandığım sene üstüme çöken alıklığı yavaş yavaş attığım zamanlardı. ilk dönem finallerinde temel derslerden birinin finalinde, tüm şubeleri birleştirdiler. bu da büyük amfilerden birinde olacağız anlamına geliyor, neyse oturduk kuzu kuzu sınavı beklerken hoca geldi, sınıf çok kalabalık dedi isim sırasına göre sonda kalan benim de dahil olduğum sayıca az grubu aldı küçük bir dersliğe yönlendirdi. buraya kadar her şey normal.

sonra başladı sınav derken, kapı açıldı manken gibi bir adam girdi içeri. asistanmış(!). bilnler bilir gazi ünv. bünyesinde pek aykırılık barındırmaz. parfüm kokusu zaten ileri seviyede dikkat çekici, o çekmese bile sülün gibi delikanlı. tövbe yarabbim, sınava odaklanamıyorum. hocasından da nefret ediyorum ama kafayı toparlayamıyorum ki, adam yüzünden.

göz göre göre 4 kredi ziyan oluyor derken,ben bu adam yüzünden 4 sene boyunca nefesimi kestim, uykumu kaçırdım, görünce bildiğin titredim. aşık falan olmadım ama garip bir şeydi işte.

yıl.2015

buradan başka yere yazılmazdı sevgili sözlük.

(bkz: yazar burada içini dökmüş)

uzak mesafe ilişkisi

bitmiyor, çabalayın devam ediyor hatta evlenebiliyorsunuz da...
ama o süreçte hissettiğiniz duygu sadece özlem oluyor ve karşı taraftaki azılı katil bile olsa, size bunu laf arasında yedirince komik bulup gülüyorsunuz falan. azcık açın gözünüzü, karşınızdakini tanımaya bakın yoksa ilişki bitmese de siz bitebiliyorsunuz

ebru şallı

birkaç yıl önce sabatümer'in programına çıktığında eşiniz hangi mankenleri beğeniyor diye sormuşlardı da, bu ablamız o kimseyi beğenmez beni bile nasıl beğendi bilmiyorum demişti. cidden çok fena eziklendiğini hissettim. en önemli sebep bu sanırım. ayrıca boşandıktan sonra aynı evde yaşadıklarını söylemişti. bu ancak ilişkiyi keyfim isterse ye bağlamaktır ve bunun adı açık ilişkidir. muhtemelen uzun süredir koca kişisi bunu yaşıyordu ebru da dedi ki, ben de yaşayayım.

işin çok acı yanı attan inip eşeğe binme durumudur ki, sinan akçıl hakkaten nedir. erol köse çok uzun zaman önce hilal cebeci ile ilişkisi olduğunu söylemişti ki, bunun üzerine çok şey gelmiyor aklıma, kapıma ipe ipe geleceksin doğuş haberim yokken çekmişler

bir de sinan akçıl fan club hadisesi var ki, bu adam ne diye bunlara bu kadar güveniyor çözemedim gitti. fc nedir abicim? neyin ispatıdır. ayrıca sen gerçekten o sayıyı çok mu büyük sanıyorsun?

cemaatin devletten üstün bir yapılanma olması

(bkz: derin devlet)
(bkz: temiz eller)

yazarların içlerini kemiren endişeleri

başıma bir şey gelse oğluşuma kim bakar ki? *

emre uslu nun operasyonu 4 ay önceden bilmesi

o tweet ile bir nevi uyarı yapılmış ama dikkate alınmayınca "gördün mü ebeninkini?" faslına geçilmiştir.

emri ben verdim oğlum suçlu ise gereken yapılır

--spoiler--
http://www.zaman.com.tr/g...n-kaldirildi_2184683.html

istanbul Cumhuriyet Başsavcılığı'nın başlattığı rüşvet ve yolsuzluk operasyonunun emrini içişleri Bakanı Muammer Güler'in verdiğini ilişkin haber, bir çok siteden yayından kaldırıldı.

Haberlerde içişleri Bakanı Muammer Güler'in rüşvet ve yolsuzluk operasyonun emrini kendisinin verdiği belirtiliyordu. Haberlerde, gözaltına alınan oğluyla ilgili olarak da bakanın, "Oğlum suçlu ise gereken yapılır." ifadeleri bulunuyordu.

KAYNAK, SAHTE BiR HESAP

içişleri Bakanı Muammer Güler'in fotoğrafıyla sosyal paylaşım sitelerinde de paylaşılan haberin, bir gazete adına açılan sahte hesaptan yayıldığı öğrenildi.
--spoiler--

off off çok fena

dizimag

tekrar ediyorum

--spoiler--
evine dön tülay sensiz olmuyor
--spoiler--

plaka kodlarını ezberleyen mal

hastalıktır. başımdadır. çeşitli kriptolarla hafızama kaydederim. sanırım hafızam doldu artık yenileri kabul edemiyorum ama eskiler aklımda.

10 ee 8-8-2 diye kurbağa kasa clio vardı kendisi 11 senedir aklımdadır.

bir de galatasarayın şampiyon olduğu bir zaman dikmen sokaklarında gezinen 06 ela 22 jeep vardı *

Neyse işte ben varım, hayattayım, verdikleri için Allah'a minnettarım. Şimdi yeni ir pasta kitabı istiyorum, terapiye ihtiyacım var...

mashadov

Onlar, harf değilken biz şiirdik..
demiş.

biri bana deseydi;
okumadılar bizi kimsesiz,sevdamızla sahipsiz kaldık.
yazmadılar bizi susmak için virgüllere, durmak için noktalara ihtiyacımız vardı.
susamadığımız için birbirimize söyleyemediklerimiz,
durup da dinlenemediğimiz için kaçırdıklarımız o kadar çok ki.
derdim. * *

muhtaç olmaktan korkuyorum, her alanda ve herkese...

ağzı yamultup gözleri kısarak fotoğraf çekilmek

(bkz: ebru şallı) hasını yapmaktadır. oğullarına bile yaptırır hatta.

çiğ köfte

şahsım için number one'dır. en çok para harcanan, aşerilen, çiğköftecilerle ahbap olduran leziz yiyecektir. öyle ki, dükkana karnı burnunda girince öğrenci indirimi yaptırıp ayranı da bedavaya getiremiyorum ama olsun diyerek yine de servetimi harcamaya devam etmekteyim

eççi diye hapşıran kız

kedidir kedi.

dizimag

bir kaç gündür girilemeyen sitedir. buradan yetkililere sesleniyorum;

"evine dön tülay, sensiz olmuyor"

game of thrones

beyinsiz robb ölecekti biliyordum ama içim düğüm düğüm oldu, hele karısının karnını bıçakladıkları sahnede durdurup karnıma hırka sardım. 1 haftadır leyla gibi gezdim ama arkadaş nedir bu sezon finali ezikliği?

red wedding ile ters köşe yaptın da sezon finalini niye bu kadar özensiz çekersin. evet güzel sahneler vardı ama khalesi'den gına geldi. hangi tanrıya inanıyorsa şansı hep yaver gidiyor, orta çağ karanlığında geçen dizide özgür kız ayakları çok sindirilmiş değil, erkek olsa belki tamam, ejderhaları falan var ama eksik birşeyler var. "mhysa" diye çığırılan sahne de iyiydi ama final sahnesi vuruculuğu yoktu.

3 sezondur 9. bölümlerin senaryosunu g.r.r. martin yazıyor, belli ki beceremiyorsunuz, kaçmayın paradan. adamın işi bu, yazmayı biliyor

how i met your mother

8. sezon beklettikten sonra anne'yi göstermiştir. ancak oyuncu seçerken hesaba katmadıkları bir olay var ki, çocukların ikisinin de gözleri renkli iken bu çocukların babasının ted olma ihtimali bir ile sıfır arasında ama sıfıra daha yakın.;

ted kişisi
http://www.imdb.com/name/nm1102140/

kız
http://www.imdb.com/name/nm0960912/

oğul
http://www.imdb.com/name/nm1273708/

anne kişisi
http://www.imdb.com/name/nm2129662/?ref_=tt_cl_t8

annenin kilo aldın demesi

yaşa göre değişen tepkiler verir evlat;

eğer 9 yaşındaysanız hep kıyaslandığınız komşu çocuğuna fark attığınız için pek sevinirsiniz, 15'ten sonra bu iş ters teper

oğluşum olacak sözlük onun zıplayıp-hopladığı gibi bende zıplayarak bu olayı kutlamak istiyorum ama hormonlarım ısrarla uyumamı istiyor *