bugün

entry'ler (903)

ben bu yazıyı ortaya yazdım

bugün cadılar bayramı.~ ~

ben bu yazıyı sana yazdım

kapatıyorum sözlük hesabımı.

ben bu yazıyı sana yazdım

biraz hattta baya bi geç oldu ama, şimdi şöyle ki o gün ağzından çıkan o cümle tanıdıktı aynı cümleyi içeren çok eski bi entry min de artı oy alması seni sevdiğimi bildiğin anlamına geliyodu ki bunun adı felaket. iğrenç ötesi bi durum. bu durumda yapabileceğim en iyi şey o muhteşem şahane tamamen içsel duygularla bezeli canım entry mi silmek ve hiç bi şey olmamış gibi devam etmekti ki içim yana yana o entry i sildim. bu da acı. ve savunmam şudur insanın 2 adım ötesinde insanı geçtim bi genç kızın diyelim senin gibi bi adam varsa o kız tutar sana aşık olur. bu konuda yapabileceğim hiçbir şey gerçekten yok. sonsuza kadar sana aşık kalcam diye bi kaide de yok tabiki hayatıma yeni birileri girecek bi ihtimal unutadabilirim ki bu mükemmel olur yada hep aklımda da kalabilirsin. dediğim gibi ne zaman biter yada ne zamana kadar benim ruhi durumum böyle kalır net bi tarih çıkarıp atamam önüne. bunun için senden özür dilemiycem o yazıyı okumanın da hiç bi anlamı yok benim için ben onu bi yerlere içimi dökmek ve sırf sözlüğe yazmış olmak için yazmıştım sen okuyasın diye yazmadım hatta senin onu bulup okuyacağın aklımın ucundan bile geçmezdi. ha bi de senin üzerindekinin rengi yeşil diye ben yeşil hastası değilim 12 yaşımdan beri sevdiğim bi renk tonudur yada sırf sana aşkımı itiraf edeyim diye sözlüğe üye olmadım zaten üyeydim 2006 dan beri.
okuyupta görmemezlikten gelirsen sevinirim.

sözlük yazarlarının itirafları

yeri dolmaz bi arkadaşıma bugün öyle kırıldım öyle kırıldım ki sana anlatamam ki genelde yeri dolmaz arkadaşlara kırılma huyum yoktur. çok ayıp etti çok. hemi de bana. içelim unutalım.

duymak istiyorum

duyabilsem kalbini, okuyabilsem seni
sessiz feryatlarini, aci agitlarini
tum haykirislarini, hissetmek istiyorum
sana yaklasip sende olmek istiyorum
derken beni de olduren şarkidir, bangir bangir dinlenesidir. damardan alkole kadar goturur mazallah sakin dinlemek lazim.

uzun saçı kısacık kestirmek

(bkz: papatya) yı hatırlatır. kısacık kestirip saçlarını yaktın ilk sigaranı.

uludağsözlük bitti artık dediler, ben bitiremedim dedim.

survivor da kızların kıl sorunsalı

survivor a her rast geldiğimde aklıma takılan garip sorunsal.
(bkz: yalnız değilmisim)

var mısın yok musun gizem hakan aşkı

beni aşktan soğutan aşktır. (bkz: ıyyyyy iğrenç)

müptelayım sana

harun kolçak yorumuna bittiğim şarkıdır. sırf bu şarkı yüzünden ben sağlıklı bünye sigaraya başlayabilirim.

kalbim o kadar acıdı ki herkes bi anda boş geldi kendimi çok yalnız hissettim yağmurun da gazına gelip sadece kendim için ağladım bugün.

başbakanın 4 temmuzu kutlaması

geceyarısı beni güldürmeyi başaran konu başlığı.
akabinde olaylar şöyle gelişebilir misal:
(bkz: barbeku partisi)
(bkz: tatli patates ziyafeti)

bugün ne öğrendim

aile her şeydir.

mutlu evliliğin sırları

aralarında hayli yaş farkı bulunan evli ünlü bir çiftin ropörtajına göre doğru cevabı hayranlıkmış.

kan bağışı

söz vermiştim kendime hatta bikaç iyi dostla karar almıştık 18 imizde bunu yapıcaz diye ama olmadı ama mutlaka bigün olacak hedesi. gerçek iyilik.

seni aldattım diyen sevgiliye söylenecek ilk söz

yolun açık olsun.

july4th

duydum doğum günüymüş yarın da benimkini kutlarsa sevinirim yazarı.

sözlükte yazar olmak için gereken özellikler

çok esmer olmıycan çok da beyaz olmıycan çukulata tenli kaşlı gözlü... geç bunları işleyen bi beynin olsun yeter.

gün içinde bakkala ikinci kez gitme psikolojisi

eğer tatili gün boyu evde pijama terlik ikilemesiyle ayaklarını uzatıp tv izlemek, bilgisayar başında pineklemek ve kitap okumak ha bi de yine evde sınırsız yemek ve uyku olarak görüyorsanız ben gibi o bakkala birinci kez gitmek bile ızdıraptır başlıkta geçen olaysa çin işkencesi.

dişlerim ağrıyo komple acep niye gideyim bi rakı alayım bahanem de bu olsun hadi bakalım.