bugün

entry'ler (46)

çekirdeğin içinden antep fıstığı çıkması

aslında daha doğrusu çekirdek paketinin içinden antep fıstığı olmalıydı ama kahrolsun ba*zı şeyler

size hayatta biraz da olsa mutluluğu hatırlatan çaresiz ve tek başına duran bir antep fıstığıdır aslında bu küçük yeşil kuruyemiş. olaylar şöyle gelişir. kuruyemişçiye gidilir ve biraz çekirdek alınır. eve geldiğinde paketi açarsın ve bir tabağa koyarsın ama o da ne içinden tek başına duran bir antep fıstığı görülür. bu insanı mutlu etmekle birlikte belki de bu zamana kadar yediğin tüm fıstıklardan daha lezzetlidir. başka çeşitleri de vardır bu olayın;

(bkz: çekirdeğin içinden kaju çıkması) ,
(bkz: çekirdeğin içinden fındık çıkması)...

adet kanıyla cağ kebabı yapıp erzurumluya yedirmek

akabinde vezir parmağı yemeği gerektiren eylem.

tanrı nın egosunun olması

tanrının müslüman olduğunu sanan bir yazar beyanatı.

sözlük yazarlarının itirafları

aslında hiçbir şey bilmediğimin farkına vardım bu durumun üzerimde ki yansımaları konusunda da herhangi bir fikrim olmadığı için kendimi bilinmezlik otobüsünde yolculuk eden bir yolcu gibi hissediyorum. bu olayın sonuçlarını belki uzun uzadıya yazarım bilmiyorum..

storm corrosion

keşfetmemin geç ama güç olmadı bir o kadar şahane şarkıları barındıran güzel albüm. dinleyin dinlettinrin efenim.

hayvanlara prezarvatif takıp seviştirmek

bazı yazarların neden kromozom sayılarının farklı olduğunu kanıtlar.

kurandaki muhteşem kafiye

(bkz: dostum muhteşem uyak demişsin bu bildiğin tam uyak)

orijinalinden güzel olan cover lar

http://www.youtube.com/watch?v=30ifkhKp1WA

ülkücüler bu vatanın gerçek sahibidir

(bkz: maraş katliamı)

türkçe konuşmaya çalışan çinli kız

(bkz: pedofili)

sevgiliye tercih edilecek tek şey

yeni bir sevgili.
(bkz: anketçi geldi hanım koş)

18 aralık 2012 odtü olayları

sonuna kadar arkasında olduğum öğrencilerdir. padişah kılıklı semih cumhuriyeti başbakanı olan bu zat'a az bile. beyfendi de diyor ki yok efendim ne biçim öğrenciymiş bunlar. öğrenci dediğin ders çalışır okula gider yapar bunları yapar da başbakan dediğin ülkeyi satar mı ? öğrenci dediğin protesto da eder, gün gelir senden hesap ta sorar.

başlıkları alt alta okumak

şu an en çok ihtiyaç duyulan şey (9)
japon balığı

1 97 boyunda 106 kilo kaslı zengin ela gözlü erkek

sözlük yazarlarının açacak konu bulamadığının kanıtıdır bu erkek.

baykuş

hayata çok bir şahin k bakışı atan kuş türüdür benim için. evet karşılartımanın amına koydum.

parmak boğumlarının üstünde kıl olan kız

çok dikkatli ve sakin bir şekilde hemen yanından uzaklaşmanız tavsiye edilir.

yeni birine alışmak

yanlış zamanda oluyorsa gerçekten kötü bir eylemdir.şöyledir ki insan kendi hayatında yalnızlığı fazlasıyla yaşamış ve malum aşktan büyük yaralar aldıysa o kişi kendini boşlukta hissedecektir. tam eski başarısızlıklarını unuttuğu zamanlarda yeniden hayatına bir kişi giriyorsa çok dikkatli olmalıdır insan. artık daha fazla yara alıcak hali kalmamıştır. ve aşka kaldığı son inancıyla o kişiye sarılmak ister onun olsun ister. ama hayat o kadar acımasızdır ki o kişiye. o yüzden alışırsın yeni birine ve hayatın yeni bir oyunu, ayrılmak zorundasındır elinde olmayan sebeplerden. işte bu yüzden dikkat etmeli insan.

rap müziğin sanatsal değeri

dünya geneline baktığımızda gayet değerli eserler mevcuttur. tabi türkiye'de hep kısıtlı bu örnekler.

bi küresel ısınma vardı ne oldu ona

hava durumlarının bile modası geçiyor.

arabasına k atatürk logosu yapıştıran insan

19 mayıs ı yasaklayan zihniyeti protesto ediyordur.