bugün

entry'ler (31)

kadınların mini etek giyme nedenleri

seksi görünme çabalarından veya çirkinliklerini başka yerlerine dikkat çektirerek örtbas etme çabaları olsa gerek.

emekliler çay bahçesi

buralarda çay fiyatları da kafelere göre oldukça uygundur, ee nede olsa emekliler düşünülmüş.

sik suratlı

aklı fikri oraganında olanların kullandığı kelime.

sigaradan tat alamamak

bırakanların veya bırakmak isteyenlerin sık kullandığı sözcük.

unutmamak için yazmak

unutmamak için yazmak her zaman işe yaramıyor, çünkü unutmaman gereken şeyi yazmışsın sabah kalkıyorsun işe gidiyorsun fakat işyerinde yazdığın kağıdı nereye koyduğunu unutmuşsun...

tecavüz edilen kadını tecavüzcüsüyle evlendirmek

kendine zorla tecavüz ettirdin, alsana cezasıda bu demek. aile, şerefini kurtardığını zannedip rahat uyumaktadır, aslında şerefsizliğin en büyüğünü yapmaktadır.

bir erkeğin başına gelebilecek en iyi şey

sevdiği bir işte çalışmak.

türk ırkı her ırktan üstündür o yüzden çoğal

eee onlarda en kolay üretimi, çocuk üretmeyi seçiyorlar.

küfür etmenin sebepleri

bence küfür edilmez ettirilir. kimse durduk yere ana avrat sövmez herhalde,gerçi ağzına .mına koyim küfürünü her cümleyi bitirdikten sonra nokta diye koyanlar var konuşurken.

çocukken yapılan zeki işler

babasının sigara paketini altından yırtmadan açıp içinden tek kalem sigara alıp, daha sonra uhuyla yapıştırmak.

tuvaleti bahçede olan ev

genelde köyler de vardır bu tip tuvaletler. ben de kullandığın için iyi bilirim, tek sorun genelde ahşaptan olur ve içeri çok fazla haşarat girer bir taraftan işini yaparsın bir taraftan da bir taraflarına birşey olmasın diye sürekli tetikte beklersin.

sana sevgili bulalım diyen eski sevgili

aslında hala onu istemesine rağmen, bak seni unuttum sana sevgili bile buluyorum ya da gerçekten unutmuş ve ex aşkının onu rahatsız etmesinden usanmış kurtulmanın tek yolunun başka birinin başına musallat etmek olduğunu anlamış kişiler.

hayatında hiç doğurmamış anne

şunu şunu yaparsan sana sütümü helal etmem diyemeyecek, nekadar yazık...:)

yetişkin

Bedensel, ruhsal ve duygusal bakımdan olgunluğa erişmiş olan kimse.tdk sözlüğü karşılığı bu.
fakat biz genelde yaşı 30 yukarısı olan herkese yetişkin olarak nitelendiriyoruz, ben de kendi deneyimlerime bakarak şunu söylüyebilim ki yetişkinlik yaşla orantılı olmuyor ya da bizim tabir ettiğimiz yaş sınırlaması ile doğru nilendirilmiş olmuyor.

insanın zoruna gidecek durumlar

iftira ya uğramak.

sessiz cevaplamak

cevabı bilip,söylemekten çekinmek ya da cevaptan sonra gelecek soruları düşünüp cevaplamamak.
karşındaki anlayışlıysa problem yok ama genelde cevap almak için diretirler, senide terletirler.

teferruatlı düşünmek

aşırısı çok yorucu oluyor.ama yine de yaşamınıza olumlu etkisi çok fazla...

eve öfkeli gelmek

işten,aşktan,arkadaştan,dosttan... sayılabilecek bir sürü şey var ama her şeyi kapıda anahtarı çevirirken dışarıda bırakıp girmek gerek.ben yapamıyorum!!! yapabilen varsa yardımcı olsun.

belgesel seyrediyorum

televizyonda hangi programları seyredersiniz? her türk vatandaşının kesinlikle araya katıştırdığı bir cevap.

durmak yok özelleştirmeye devam

bu hükümetin üstüne bu konuda su dökecek yok...