bugün

entry'ler (174)

gece elinde dürümle kapıya dayanan hannibal lecter

başladı yine.

sigaranın çok zararlı olması

korkma avukat. bende bu kadar dert varken sigaradan ölmem.

kadını en çok tahrik eden şey

her an tahrik olmaya hazır libidoları vardır. en ufak kıvılcım onların içindeki cinsel açlıgı dışarı çıkarır.

aşkım saçım

bu cümle erkeği daha da tahrik eder.

sözlük erkeklerinin götleri

Sözlük kadınları popomu görmeyi hak etmiyor. Hak etmek için çaba göstermeliler.

trabzonspor

şampiyonlugun en yakışmadığı takım.

sözlük hanımlarının bu akşamki kıyafetleri

Sözlük kadınları ilgimi çekmiyor.

bir sözlük kızının memelerine yaslanıp ağlamak

bir sözlük kızından medet umacak kadar zavallı olma. Onlar bize muhtaç. Biz onlara değil.

türk kızlarının sevişmeyi bilmemesi

Yaşamım boyunca çok ülke gezdim çok kadın tanıdım. Avrupa kadınları bu konuda bir usta. Erkeği nasıl orgazm edeceklerini çok iyi biliyorlar. Ama maalesef kadınlarımız bu konuda yetersiz. Bu durum beni üzüyor.

neden buradasın

Bunu sana anlatamam kılıç.

erkek poposu

Kadınların popomu dikizlenmesinden keyif alıyorum. Egom tatmin oluyor. Boşuna squat çalışmadık.

sözlük kızlarının çirkin olması

Bu gerçek ile her gün yüzleşiyorum. Yakışıklı bir erkek olduğum için bu durum zoruma gidiyor. Sözlüğe güzel kız görmek için giriyorum ve istediğim olmuyor. Bu durum bende ciddi sarsıntı yaşatıyor!

sözlük hanımlarının bugünkü kıyafetleri

ilgimi çekmiyorsun.

karısına itaat eden erkek

erkekler olarak kadınların ayak tabanlarının altında minik bir köleyiz ve bu durumdan çok memnun olmalıyız.

kahvaltıda ne yiyeceksiniz

ne varsa.

ilişkide susmanın önemi

Bu âlem; kimsenin kimseyi konuşturduğu âlem değildir, herkesin birbirini susturduğu âlemdir!

tom hardy

sözlükte bu adamdan daha yakışıklı en az 20 kişi var.

iskender büyük

ana adı: cevriye, baba adı: musa, istanbul, 01.01.1955 doğumlu, istanbul-üsküdar kuzguncuk mahallesine kayıtlı, t.c uyruklu, bekar, sabıkasız, emekli memur.

kıvanç tatlıtuğ un yakışıklı olmadığı gerçeği

adam 30 yaşından sonra tipik türk erkeğine döndü. bu gerçeğe bende katılıyorum. yakışıklı değil.

yazarların kiloları

boy 1.79 / kilo 86. tıknaz degilim sporcu geçmişim olduğu için ideal görünüyorum.
Olup bitenleri kaçırma

İlk öğrenen uludağ sözlük kullanıcıları olacak.