bugün

entry'ler (18)

sevgilisinin ayaklarını öpen erkek

birazcık abazalık vardır.

takilmaya gelen adam

benim ben.

türk kızının facebook kapak fotoğrafları

http://www.google.com.tr/...d=0CCkQ9QEwAg&dur=403

genelde onlar bunu istediklerini dile getirirler fakat , onlar aslında budur http://www.google.com.tr/...,i:65&tx=74&ty=66

kalorifer borusundan gelen ses

çok sinir bozucudur mesela kalorifer borusu odamdan geçiyor ve uykuya dalarken coozzğartskssfdpıfsıfsççççs gibi sesler geliyor uyuyamıyorum engelleyemiyorumda ama bazen duruyor sesler sonra gece uyandırıyolar falan çok kötü, siz siz olun borulara yalıtım falan yapın uyutmuyolar.

bonibonla intihar etmek

yada benzeri şekerlerle hepimiz mutlaka yapmışızdır inkar etmeyelim şimdi.

durup dururken sallanan stor perde

kaloriferin üstündeyse olur bizim evdede oluyor.

acılı prezervatif

adamı pişik yapar heralde denemedim ve denemek istemiyorum.

kick out the epic motherfucker

extended vocal mixi çok güzel olup gaza getiren şarkı mesela bugün dershaneden çıkınca parkoura tekrar döndüm diyebilirim adrenalin patlamasıda yaşatabilir aslında bu şarkı.

teen wolf

peterin dönüştüğü alfayı bu kadar çirkin yapmayı nasıl becerdiklerini anlayamıyorum. ama crystal reed cok güzel.

south park

humanipad yada kırkayakipaddi sanırım işte onu diyip susuyorum.

bateri

arkaplanda olması kötü olan bi durumdur ama sahnede ön plana çıkarılırsa insanları bu duruma teşfik edebilirler.

kaykay

heelflip kickflipi bir türlü beceremedğimi ama arada bi denediğim zımbırtı.

ollie

kafamı yarıcaktım az kalsın kaykayım 2 gün önce gelmişti önceki amatör kıvrımsız zımparaları eskimiş 6 yıllık kaykayımı ollie denerken kırmıştım. yenisi gelince sırt üstü yapıştım kafayı vurdum mermere ama bişey olmadı neyseki.

balıkesir

güzel şehirdir aslında (bkz: metropol)ü az olan pek gelişmemiş fakat çok iyide çok güzel iyide gelişmeye çalışan şehrimiz. toplu taşıma merkezi ttmsinde (bkz: kaykay) (bkz: bmx) (bkz: paten) kullananlarını rahat rahat bulabileceğiniz iyi bi şehirdir aslında. evet herkes yolun ortasında yürür buda bi gerçektir.

manyas

O. o manyaslı varmıymış burda yea bende manyaslıyım hemşerim.

tv den stv ve kanal 7 yi silmek

evde kardeşimin bakıcısı var :/ sürekli izliyo bide araya flash tv eklemek lazım.

yarrağa penis diyen zihniyet

aynen öyle penisi bence bitek doktorlar kullanmalı. ne şimdi altı üstü yarak yani bu kadar zor olmamalı.

sıçsaydın

genelde bana derler :/ çok fena öksürüyorum.