bugün

entry'ler (86)

nutraxin

23 yaşındayım hala sivilce sorunum vardı ergen gibi. Baya da ürün kullandım bana mısın demediler. Kolajenin de cilde iyi geldiğini duymuştum ama orta yaşlıların kullandığını düşünüyordum yanılmışım. Nutraxin kolajen kullanmaya başladıktan sonra sivilcelerimde azalma oldu yüzüm parladı sanki. Dıştan bakıma da devam ediyorum paralel şekilde. Sonuçtan bayaa mutluyum.

bioder

Açıkçası bu tarz tüy dökücü tüy azaltıcı gibi ürünlerde beklentim sıfırdır çünkü bir işe yaramicağını düşünürdüm. Bioder tüy azaltıcıyı da yakın arkadaşım çok övdüğü için aldım ve ilk defa fikrimi değiştiren bir ürün oldu ama sabırlı ve düzenli kullanmak şart bence arkadaşlar kesinlikle alıp denemelisiniz.

restorex

restorexin saç uzama konusunda iyi olduğunu duymuştum. Çok da bi beklentim olmadan kullanmaya başladım. 1 buçuk ay gibi bir sürede gözle görülür bir saç uzaması oldu bende hepimiz şoktayız.

bioblas

Bir şampuandan beklentim kesinlikle saçı yumuşatması ve güzel kokmasıydı. Bioblas botanic oils serisini de bitkisel olduğu için kullanmaya başladım. ilk defa beklentiler üzmedi :D

bioxcin

Biotin şampuanı saçlara çok iyi geliyor bence benim yeni saçlarım bile çıkıyor ki hiç düzgün de uzamazdı normalde. Artık başka şampuan kullanmam thx bioxcin.

saç ekimi

askerden döndükten sonra ilk yaptığım şeydir. kellik bi insana bu kadar mı yakışmaz arkadaş. mecbur ektirdim, operasyondan sonra kullandığım ürünlere çok dikkat etmem gerektiği söylendi. bitkisel bazlı şampuan kullanmak gerekiyomuş, büyük çoğunluk bioxcin forte serisini öneriyor btw.

restorex

- hızlı uzatıp uzatmadığını bilmiyorum, ama saçım siyaha boyalı ve hiç yıpranık yeri kalmamışken ben içine çam terabentini koyup kullanıyordum, saç kremine gerek kalmıyordu, yumuşacık yapıyordu saçımı. daha sonra çok aradım hiç bir yerde bulamadım. bitmesine yakın anneme gittim, banyo dolabında tam 3 şişe açılmamış restorex buldum (neden hiçbir yerde bulamamış olduğum da anlaşıldı, hepsini annem almış). hepsine el koydum tabi.

nutraxin

b-12sine yeni başladığım takviye gıda üreticisidir. şimdilik verebileceğim tek feedback tadının çok güzel olduğu, vişneli de. vitaminin etkisinden mi psikolojik mi bilmiyorum ama kullanmaya başladığımdan beri kendimi daha iyi hissediyorum.

bioblas

hangi ürününü kullansam bi şekilde memnun kaldığım markadır. döküle durdurma desen var, saç güçlendirme desen var, besleme desen var. e daha ne arayacağız canım belamızı mı?

bioder

biz küçükken 2021 yılını hayal ederken uçan arabalar falan olur diye bekliyorduk ama hala kıl tüy konuşuyoruz malesef. en azından 2021 yılına yakışan teknolojiyi kullanarak etkili ürünler çıkaran bir markamız var, evet bioderden bahsediyorum.

bioxcin

Sarımsak kokar mı diye korkarak aldım ama asla sarımsak kokmuyor hatta kokusu da çok güzel. Daha ilk kullanımda saçımı bebek gibi yaptı ışıl ışıl ve yumuşacık. Çok kısa bir sürede saçımın dökülmesini de kesti ve saçlarım artık çok canlı gözüküyor. Vazgeçebileceğimi sanmıyorum bu şampuandan.

restorex

çok fazla reklamı yapılmayan -belki de ihtiyaçları olmadığından- çok etkili ürünleri bulunan biota grubu markasıdır. aynı grupta bulunan bioxcin, bioblas ve bioder gibi markaların kardeşidir diyebiliriz. Her birinin ayrı bir olayı var, restorexin olayı da hızlı uzama etkisi diye biliyorum.

nutraxin

nutraxin kolajen ürünüyle beni tüm özgüvensiz benliğimden ayırmıştır. cildimdeki değişim inanılmaz. sabah porselen makyajlı gibi bir cilde uyanmanın keyfini size anlatamam ama ürünü kullanırsanız kendiniz deneyimleyebilirsiniz.

bioder

hem tüylerimi tamamen alsın hem de cildimi hiç tahriş etmesin diye diye neredeyse piyasadaki tüm tüy dökücüleri denedikten sonra aradığımı bioderde buldum dostlar. bir de o leş gibi tüy dökücü kokusunun bu üründe olmadığını düşünün ki gerçekten yok :)

bioblas

At kuyruğu otu yağı diye bir şeyin varlığından haberdar olmamı sağlayan harika şampuanın üreticisi markadır. Bioblas’ı zaten saç dökülmesi sorunum için yakından tanıyordum ama bu şampuanı keşfettiğimden beri favorim olmuştur.

bioxcin

Kepek problemini tek kullanımda çözebilen, ürünleri bitkisel bazlı markadır. Aquathermal kepek karşıtı şampuanı bu zamana kadar kullandığım en etkili ve güçlü şampuan. içeriğindeki Bolu Göynük termal suyundan olsa gerek, saç derisini rahatlatmada çok etkili bir ürün.

klineks

endüstriyel kimyasal üretimi, katkı malzemeleri vb. uzmanlık gerekitren alanlarda öncülük eden firma.

klineks

thinpo

piyasadaki en bilgi dolu blog sitelerinden biri. yaklaşık 1 senedir takip ediyorum, kendilerinden tonla şey öğrendim.

https://thinpo.com/

restoran ödül

yemeksepetinin ayağını kaydırabilecek bir online sipariş sistemi. aracı komisyonu zartı zurtu olmadığı için direkt müşteri ve mekan sahibi arasında dönüyor olay. bu sayede işletme müşterilerine daha uygun fiyattan hizmet verebiliyor.

butakas

harika bir proje. parasız bir şekilde ikinci el eşyalarınızı takas ederek alış-veriş yapabiliyorsunuz.

https://www.butakas.com/
Olup bitenleri kaçırma

İlk öğrenen uludağ sözlük kullanıcıları olacak.