bugün

entry'ler (21)

güneş enerjisiyle dolan taşınabilir şarj aleti

genelde telefon gündüz kullanıyo gece sarja takıp kullanıyruz bu sayede gündüz bitti derti kalmaz

terkedilene söylenen veda sözü

seni unutmayacağım hep kardeşim olarak kalacaksın
-biz de giden geri gelemez güzelim zamanında önemlisin diye altını çiziyordum şimdi önemsiz diye üstünü çiziyorum...

sözlük yazarlarının hayalleri

ölü kimliği ile yaşamak adalet dağıtmak ufak bi koyde ufak bi evde tek basıma yasamak...

sözlük yazarlarının hayalleri

ölü kimliği ile yaşamak adalet dağıtmak ufak bi koyde ufak bi evde tek basıma yasamak...

yazarların arzuları

bir gün tüm TÜRKLERi bir çatı altında toplamak tek arzum ...

kalbi acıtan sözler

sana gonlum isinmadi seni kardes olarak goruyorum ...

ankara denince akla gelenler

hareketli sarki turkuler pavyonlar vb...

kızlara atılabilecek en güzel laflar

erkek: olmuyo anlasamiyoruz
kiz: siz erkekler hep aynisiniz
erkek : hepimizi denedinmi.

değişmeyen tek şey

huylarimiz can ciksada huy cikmaz .
degismez degistirilemez...

dünyaya gelmiş en güçlü kadın

annedir tabiki subjektif olarak baktigimizda.

sözlükte online olup hiçbir şey yazmayan yazar

soz gumusse sukut altindir zihniyetindedir.

otobüste kitap okuyan insan

helal olsun turkiyede okuyabiliyorsa helal olsun ama otururken bir bayan geldiginde yer vermemek icin guzel yontem

mezar taşı yazıları

kisa sureligine alemden ayrildim kiyamette donecegim...

bir erkeğe iki kızın aşık olması

akıllı ise ikisini idare eder geçiçi düşünuyorsa güzelini şecer uzun vadeli ciddi düşünüyo ise iyi ve güvenilir olanı secer...

kendine çiçek gönderen kız

kendine değer veren bi kız hep başkalarına yolluyordur bi kere de kendime yollayayım onlardan eksik yanım ne demiştir...

sözlük yazarlarının itirafları

itiraf ediyorum birini çok sevdim o kadar çok sevdim ki sevdası hem beni suskun hem deli yaptı...

bir türk olarak kürt kardeşlerime sesleniyorum

biz bu tporakları kanla aldık kimse alamaz bunu herkes bilsin hayali türkiye de kürdistan kurmak olanın mekanı kabristandırbunu herkes bilsin ayrıca kürtler iyidir ama has kürtler illa örnek aldığım kürt olsun diyirsanız o karma apoyu değil BEDiÜZZAMAN I ornek alın seyyidleri ornek alın onlarda kürt ...

evrim teorisi yalansa kürtler nerden geldi

araplardan bence cunku seyyidler kürtdür ve seyyid olmak icin peygamber efendimizin soyundan gelmek lazim.

tek kelime ile yazarların kendi tanımı

suskunlar aleminin suskun insanı yım ya susarim ya suskunluktan daha iyi bir söz soylerim...

iz bırakan kitap cümleleri

bu hayat korkarak yasayacak kadar uzun degil...