bugün

(bkz: güzel fikir)
(bkz: karı değil kevaşe)
(bkz: dayesporas ın bir kadına koca olma ihtimali)
(bkz: eşini sözlük yazarı yapmak)
pek tanıdık geldi.
"sözlük kızı" nasıl bir kavramdır yahu? "karı yapmak", hem de "kendine". "abi geçen gün bir karı yaptım, öyle böyle değil, taş taş" seviyesindeki biri kurar bu cümleyi.
karı yapmak ne lan ? diye düşündüren kabak dolması söylemi.
(bkz: başlık sıçmak)
ayrıca bu sözlükteki hiç bir bayan; nam-ı diğer "sözlük kızı" , tek hücreli bir canlının kendisini "karı" yapmasına fırsat vermez. o tek hücreli ancak ıslak rüyarında bunu görebilir. hem senin sol elinden ala karı mı var?
(bkz: üçüküncü nesil inci sözlük yazarı)
bu zihniyette bir sözlük erkeğini koca olarak kabul ediyorsa oldukça çaresiz demektir.
(bkz: ya sabır)
(bkz: yes we can)
akraba evliliği gibi bir şeydir. bir de dışarıdan kız alıp vermek var ki;

(bkz: inci sözlükten kız almak)
(bkz: inci sözlüğe kız vermek)

tanrı korusun.
(bkz: dünya ahiret badim olsun)
(bkz: yaran ruh hastalıkları)
görücü usulünün daha da ilkelcesidir. internetten bir kızla tanışıp internette biraz flört yapıp bir kaç hafta sonra evlenmek ise mevzumuz her türlü yanlıştır dabi. aklı selim insan internet ortamından biriyle tanışmışsa herhalde bi buluşur karşısındakini belli bir müddet tanır sonra sözlenir ,nişan falan derken sanırım en az 1 yıl geçer. haa bir senede kızın kerhanede mi, hastanede vs mi çalıştığını , kişiliğini çözememiş ise o da kendi sorunudur. karı alıyomuş ne alıyon pazardan 1 kilo elmamı alıyon yaaa ???? birde bu sözlük kızı olayı var tabii. bu da bulunduğu her sanal ortama kerhane muamelesi yapan abazan söyleminden başka bir şey olmasa gerek. vay be yine on numara bi kelam ettim.
en azından bir ''öküz'' ile evlenmekten daha iyi olduğu kesin.
sabahtan bu yana "sözlük kızı" tabirinin ne olduğunu anlamaya çalışsam da sözlük oğlanlarının diline pelesenk olmuş sözlüğün doğal akışında vazgeçilmez olduğunu hissettiğim, üzerlerinden bu kadar edebiyat yapıldığı için ulaşılmaz, ukala ya da hafif meşrep olabileceklerini tahmin edebileceğim kullanıcıların hala daha neden "karı" olacaklarını yada olamayacaklarını çözemediğim silsileler zinciridir.

nedir bu insanların durumları. ne olur birisi bana anlatsın. kadın yada erkek olmak bir seçim değil bir varoluşken birinin kadın olması ve lütfedip sözlükte yazı yazıyor olması ve birilerinin de yazdıklarından yola çıkarak ahkamlar kesmesi ne kadar doğrudur.

okuduğum entry'lerde hımm bunu bir kadın yazmıştır diye farkettiğim bir yazı olmasa da kesin bir erkek yazıyor hissi yaşadığım entry çoktur.

yapmayın beyler. kadınlara bok atarak bir yere varamazsınız. anca 31 işte...
Sözlük kızlarının geneline şöyle bir bakarsak gavat eylemi olacağı bir gerçektir.
(bkz: ne kadar salak salak başlıklar bunlar ya)
ileride yapabileceğim şeylerdendir.

hepinizi karım yapcam hesabı.
(bkz: host kopek)
Sen yapma ayı. *
travestilerde bir sözlük erkeği alıp kendilerine koli yapabilirler aman dikkat.
ortak sözlük hesabı açmalarına neden olur.
Amannn...

görsel