entry'ler (127)

bu yıl fazla devrim şehidi çıkaramadık yoldaşlar

ezikliğin cümlesi, bilememezliğin cümlesi. Geçen yıla göre bence epey arttı! sanki her yıl onlarca binlerce veriyordun da pezevenk.

araçla kaza yapma esnasındaki duygu

"ulan bi kamera olaydı da çekeydik" duygusunu yakalamıştım. Sonra arabayı düzelttiklerinde debriyaj pedalının altından çıkmıştı makine.

unutulmaz orta saha üçlüleri

2004 hakan şükür - maç fenerbahçe - galatasaray, orta sahadan koşarak kale arkasına üçlü,

1989 tanju çolak - maç galatasaray - fenerbahçe, orta sahadan koşarak basın türübününe üçlü

2006 sabri sarıoğlu - maç fenerbahçe - galatasaray orta sahadan koşarak gfb türübününe üçlü

benim için bunlar.

dişimi öp diyen kız

hint mitolojisinde bir fal türü.

azı dişini öperseniz karşınızda size ve gelebilecek tüm tehditlere karşı mukavemet gösteren bir kadını bulmuş olursunuz.
köpek dişini öperseniz zor bir hayat sizi bekliyor olabilir.
süt düşlerini öperseniz size bol bol çocuk verecek bir kadını buldunuz demektir.

(bkz: götümde element var)

karı mıdır kız mıdır bilemem

basit bir yöntemle anlaşılabilinir durum.

susmuyorsa kadın, sessiz ve utangaç duruyorsa kızdır.

sevgilinin kukusundan içeri bağırmak

sahandan mısın rafadan mı? şeklinde saçmalamak.

bu nasıl başlık amk. koptum.

bir kıza en çok yakışan şey

pembe toka. neden derseniz, "neden diyorsunuz ki" derim. yakışmıyor mu sizce?

tartışırken birden sevgilinin dudaklarına yapışmak

çılgın insan işi. ya kopartırsın azı dışi, alırsın işi, ya da yersin tokatı, yıllar sonra olursun o'nun nikah şahidi.

artist tanıdığı olan yazarlar

benimdir. kedim artistir sonuna kadar, ondaki kapris ajda pekkan'da yoktur.

charlie nin melekleri türk olsa olabilecekler

jartiyerim kopar buradan atlayamam, sonra kezban benimle dalga geçer, yo yo olmaz kopar.

bu gibi kaprisler yaşanabilir.

türklerin öğrenemediği şeyler

sekste köpek sitilinden başka şeylerin de olduğu. kadın hemen alta yatar açar bacaklarını, hele bir dur kadın! sen bakmasan da biz izliyoruz bir şeyler.

yazarların nicklerinden şehir tahmini yapmak

SORGULAMAYAN SOPA - NE OLA Ki? SANIRIM KARADENiZ OLUR.

israil i düşman belleyip akp yandaşı olmak

yavşak olmanın yanında bir de at gözlükleriyle hava atan ziyanlardır, insan ziyanlarıdır. o kadar mesele yaşadın o ülkeyle ama bari hizmet etmeyi kesseydin ( bop devam etti, silah antlaşmaları devam etti ) veya rte'ye verilen "üstün hizmet nişanı" geri vermeyi dahi düşünülmemiş olması da ayrıca manidar değil midir? Eyyy rte fanatiği bari artistik yapma, çıkar o gözlüklerini de ne mal olduğun anlaşılsın.

ne oldu bi tazminat işi vardı, tatlıya bağladınız mı kelle hesabını. kelleyi ben demiyorum bizzat rte'nin kendisi diyor

rte - sayın öcalan aldığı kellelerin hesabını veriyor. Şehitlerimize kelle!!!!

http://www.dailymotion.co...igi-kellelerin_shortfilms

çirkin kız genellemesine ben güzelim diye atlamak

genel ev kaçağı fahişe, alışkanlık sanırım "genel" kelimesini görünce bir şeylerin üzerine atlaması.

türkiye de islamiyetin 10 yıl sonra bitecek olması

desenize kimsede tapılacak göt kılı kalmayacak, dedirten, kıl yumağı erkek ülkesinin umudu.

ünlüler onuncu nesil hakkında ne dedi

"en büyük nesil tarihte gelmiştir bu gün aslında hülooooğğğğğğğ" - rte fanatiği konuşma özürlü fenomen teyze

"onuncu neslin götünün kılıyım" - benzer ziyan kişi

ateist olma sebepleri

ergenlik dönemini "hande ataizi" ile geçiren neslin durumun coşkusuna fazla kapılmasıdır.

başak burcu kadını

"başşşak" diye dalga geçenlere " alsana daşşşak" diyemeyen kadınlardır.

cinsel seks yaparken ay vajişiiiim diyen kız

yazık cinsel yolla seks yapıyorlar.

cinsel seks ney lan!

atatürk müslüman değildir

bir ingiliz köpeğinin, başka bir ülkede vatansever olması. lanet olsun böyle yavşaklar da var.