bugün

entry'ler (49)

yeni nesil lpg

Yattığın yerden zayıflayacaksın deseler inanmazdım. Ama oluyormuş. Yeni nesil LPG on numara. Selülitleri olanlar için de ideal...

carl s junior

Güler yüzlü, ilgili ve kibar çalışanları masanıza hamburgerinizi servis ediyorlar. etrafta sürekli müşterilerle ilgilenen görevliler var ve çok hızlılar. Hamburger gibi hamburgeri, burger kıng ve mc donalds ile kıyaslanamayacak kadar doyurucu. yazarken bile ağzımı sulandıran o lezzet ve dolu dolu malzeme. cimri değiller en önemlisi bol bol peçete ve sos veriyorlar. Mekansa acayip şık ve temiz! cevahir avm de var, hamburger yemeyi seviyorsanız, artık tapacaksınız!

kıskanmayan kadın psikopattır

kıskanmayan kadın aşık olmayan kadındır. nokta.

mc donalds vs burger king

Soğuk ve doğru düzgün pişmemiş köftelerle, iğrenç hardallı, içi boş ekmekler ve ketçapla mayonezi hatta peçeteyi vermemeye çalışan cimri zihniyetleriyle çok kayıp veren burger zincirleridir. Artık hamburgerin ne olduğunu biliyoruz neyse ki carl's junior geldi de nefes aldık. masamda oturuyorum yemeğim önüme geliyor. yağ kokuları ve şişman suratsız kasiyerlerle yüz yüze beklemiyoruz!

ikizler burcu sözlük yazarları

ikizler insanı güzeldir, özeldir...

evlenmemiz için ev ve araba şart aşkım diyen kız

Çocuğun evi arabası önceden alındıysa, boşanma halinde hiçbir şey alamayacak olan zavallı kızdır...

kartal köprüsü

Akşamları pekte tekin olmayan ve iki adım yukarı yürüyerek dolmuşa binmeye cesaret edemediğim köprüdür. Neden bazı yollar hala karanlıktır? bu sorunun cevabı o bölge insanının parasıyla ilintili olsa gerek...

lady gaga yı çirkin bulan erkek

Derdi ve mesajı güzellik olmayan, doksan atmış doksan vücut kriterlerine uymadığından kıskanılan, güçlü ses, usta dans ve marjinal imaj kaynağı...

atatürk orman çiftliği ne inşaat izni çıkarılması

imza kampanyasına katılıp, önleyebileceğimiz bir felakettir belki. Üşenmeyelim arkadaşlar.

http://www.mimarlarodasia...ra.org/index.php?Did=4681

mavi saç erkeğe yakışır mı sorunsalı

senin saçına ne olmuş? sorusuna neden olur ve cadılar bayramı coşkusundan sıyrılamamış erkeğin takıntısıdır.

ben bu yazıyı kendime yazdım

Kendim için çocuk yapıyorum saçmalığının farklı bir türüdür...

kötü haber

Kötü haber; hala aynı kişiler tarafından yönetiliyor olmak, daha kötü ve alışılmış haber ise, yeni zamlar...

ev kadını

Kocasının yeterince parası olması sonucu ben çalışmam, yaşarım özgürlüğüne sahip kadındır...

denizden çıksa bile yenmeyecek şeyler

Hükümetin ulusa sesleniş konuşmaları...

ideal sevgililik süresi

Aşkın ömrü en fazla üç yıl olduğuna göre, ideal sevgililik süresi 2 yılı geçmemelidir...

milyarlık cep telefonu olup kontörü olmayan tip

Kadınsa sevgili hediyesi, erkekse kendine güven eksikliği sonucudur. Yeni neslin anlamsız geride kalmayayım takıntısı, orta öğretim öğrencilerini bile peşinden sürükleyerek en baba markaların ayağa düşmesine neden olur.

en güzel gülüş şekli

Tabiki içten gelen her gülüş güzel gülüştür.Ve elbette dişler de önemli...

erkekleri tavlama yöntemleri

Yalnız yaşıyorum, bize gidip bir şeyler içelim mi?

sevgili özlenildiğinde dinlenen şarkılar

Aüm Sezen Aksu şarkıları, sevgili özleminde iyi gider...

biz olamamak

Hep ben diyerek ve ilişkiyi sadece kendi tarafından değerlendirerek, karşı tarafı umursamama halinin sonucudur. Mesela; beraber bir yere giderken biz geliyoruz diyemez, ben geliyorum der. Alışveriş yaparken ben şunları seviyorum der ve partnerinin istedikleri aklına bile gelmez.. Şeklinde çoğaltılabilir. Günümüzde yaşanan ilişkilere, çok uygun düşen bir tabirdir.