entry'ler (21)

manner

tanıyorum ben bu yazarı.

futboldan soğumak

fenerbahçe'nin 31. yılında türkiye kupasını kaldıracağına inanmaktır. umarız denk gelir.

büllük

pipi'nin şirinleştirilmiş hali ve çok güzel olan kelime. sürekli kullanırız, müdavimiyiz.

hiç sevgilisi olmamak

hiç derdi yoktur en güzelidir. ama sıkılır insan bi zamandan sonra atraksiyon ister tabi.

portakalın üzerindeki allah yazısı

sübaneke işallaa yareppim işalla dinimiz amin

sözlük yazarlarının itirafları

küçükken sınıfta sümüklerimi sıranın altına yapıştırırdım ve bundan büyük bi zevk duyardım.* * *

aşk

şarap gibi olmalı aşk, yıllandıkça kıymeti artmalı, içtikçe içmeli hiç kanmamalı...

olası 3 boğaz köprüsü isimleri

sultan recep tayyip erdoğan köprüsü olabilir.

kız istemede işiniz ne sorusuna sözlükçüyüm demek

-ne iş yaparsın evladım?
+efendim sözlükçüyüm ben.
-entry başına para veriyolarmış doğru mu?
+hayır efendim gönüllü olarak yazıyoruz biz.
-ne boka kız istemeye geliyon o zaman yarrraaaam.
+...

erdoğan ve galatasaray gerçeği

(bkz: devletin spora yardım etme zorunluluğunun olması)

intihar etmeden önce söylenecek son söz

Allah'ın takdiri napalım buraya kadarmış be gitarım yeni sahibinle mutluluklar öpücük en kocamanından ve son bir gülüş.

en kısa fıkralar

temelle dursun bir gün geyik yapıyolarmış, geyik ölmüş.*

burun kıllarının gittikçe sertleşmesi

mukusun burun kıllarına yapışmasından dolayı yaşanabilecek durum. git kes onları denebilir.

bunları bilmeseniz de olur

bilseniz de bi bokunuza yaramaz anlamında ki cümle. sanki okulda öğrendiklerimiz okul hayatı bitince çok işe yarıyoya mına koyim cümlesi içinde kullanılabilir.

0 5 uç

0 rh - kan gibi en az bulunan uçtur. 0.9 uçtan bile daha az bulunur o derece yani. çabuk kırılır birde sevilmez pek.

faşizme inat kardeşimsin hrant

her şeyden önce insandır hrant. sadece faşizme karşı değil tabi ki. ama kafiyeli olmuş güzel olmuş.

mustafa azmi doğan anadolu lisesi

ankara'da bulunan şuan için 3 nesil barındıran güzide okul. iyidir hoştur ama biraz asosyaldir, utangaçtır.

anal seks yapmanın zararları

büllüğünüz kirlenir yapmayın etmeyin dedirten durum. sadece erkeğin zevk alması bir cinsel ilişkide bence yanlıştır bu arada bunu da diyim.

fenerbahçe kadın basketbol takımı

euroleage'de 10 da 10 yaparak namağlup tek takım. şimdi rakibi ise galatasaray medical park.

duman

türkiye'nin en kaliteli rock grubu diyebiliriz bu adamlara. şöyle ki artık müziğin sözden ibaret olmadığını 2009 da ki albümleriyle göstermişlerdir. sözleri ne kadar abuk olsada paranoya şarkısı beni benden almıştır. böyle bir kaç tane daha şarkıları var bu grubun. zaten kaan tangöze'ye diyecek laf bile yok. yerli kurt cobain diyebiliriz belki ama bu adamlar türkiye de değilde herhangi bir avrupa ülkesinde veya amerikada olsaydı daha başarılı olurlardı.