bugün

5-0 bitmesinden iyidir (bkz: anlayana davul zurna saz anlamayana sazı s)
(bkz: Final)
galatasaray 3 puanla ayrılacağı maç.
grubun kaderini belirleyecek maçtır. o zamana kadar real madrid birinciliği, kopenhag da sonunculuğu garantiler. bu maçı alır, bir güzel de gruptan çıkarız.
2-1 sonuçlanacak müsabaka.
çok rahat yeneceğimiz maçtır. Hadiblan ordan demeden önce bir dinleyin, daha doğrusu geçmişe bakın tarihte türk takımları hiç italyanlara karşı elenmiş mi diye.
galatasaray en kötü berabere kalırsa gruptan çıkacaktır. juve korkarak gelecek bakın görün.
2-0 juventus kazanacaktır.
Sabri reyiz'in hattrick yapacağı maç. Yürüyedur reyiz!
iki elim kanda olsa gideceğim maç.

galatasarayın zor da olsa kazanacağı maç olacaktır.
gruptan

çıkmayı

garantilemiş

olarak

oynayacağımız

maç.
kazanarak şampiyonlar liginde gruplardan 2. çıkacağımız maç olacaktır.
Galatasarayın sol bek sorununu çözdüğü takdirde 3 puan alacağı maç olacaktır.
kazanmamız halinde ait olduğumuz lige devam edeceğimiz kritik maçtır. zor maçtır. rakip juventus ne de olsa. işin iyi yanı kendi göbeğimizi kendimiz keseceğiz. avrupa aslanı bu, ne yapacağı belli olmaz. bize düşen son nefesimize kadar bağırmak. inletelim sami yen'i renktaşlar.
bu kadar kötü bir yıl geçirirken bu kadar zorlu bir grupta son maç ölüm kalım savaşı olacak. bu açıdan galatasaray futbol takımını, her ne kadar oynadıkları topu olmasa da, kutlamak gerekir.

italyanlar'ın futbol anlayışları fenerbahçe'ye benzer. beraberliğe yatmak işlerine geliyorsa yatarlar ve kolay kolay da o maçı vermezler. ama istanbul'u, galatasaray taraftarını ve roberto mancini'nin juventus'u iyi bildiğini hesaba katınca dengeler değişiyor.

üç ihtimâlli maçtır sonuç olarak. juve istatistikî olarak, galatasaray ise ölçülemeyen noktalarda birer adım öndeler.
2013-2014 sezonu şampiyonlar ligi b grubu maçlarının son 2 maçından biridir.
önemine gelince:
(#22064326).

skor tahmini: 4-0 gs alır. goller; drogba(2), sneijder, burak.

13 gün sonra, maç sonu gelen not:
bugün 11.12.13 papazın çayırı ruhu geri döndü.
maç sonucu tahminini biraz fazla abartmışım ama o zeminde iyi kazandık. sneijder'in atacağını bilmişim en azından. *
kesinlikle ortada olan maçtır.

juventus çok abartılacak bir oyun oynamıyor.

galatasaray biraz konsantre olup maça inanabilirse turu geçebilir.

maçın kilit hadisesi ise juventus a penaltı kazandırmamak.

adamların attıkları gollerin yarısı penaltıdan.
real madrid'in yedeklerinin kopenhag'ı yeneceğinden emin olsam, inşallah yenileceğimiz maçtır derdim. şampiyonlar ligi, galatasaray'ın hala dinmeyen kaos ortamı için doğru bir rota değil. uefa avrupa ligi'nde kalıp, orada geçilecek tek bir tur bile galatasaray'ın kendine gelmesini sağlar diye düşünüyorum.
Galatasaray'ın 3-1'le ayrılacağı maç. 3-1'ini alıp gelecek.

Ben de isterim kazansın ama Türk futbolu her yıl ayrı hayal kırıklığı. Feneri de galatası da aynı b.k.
taraftarın yine destekleyip, galibiyet için dua edeceği maç.
oyuncuların bir an önce akıllanması lazım yoksa burada da yeniliriz.
pek umut vermese de galatasarayımızın arena da galip gelerek 2. tura yükseleceğini düşündüğüm maçtır. skor tahminim 2-1 şeklinde...
Ünal aysal ve Roberto Mancini'nin kurumsallasacagi mac.
-6 averaj ile cl tarihinde bir ilke imza atarak 2. tura yükseleceğimiz maçtır. beraberlik yok. ya herro, ya merro !

edit : ben demiştim ama.
galatasaray'ın kazanarak spor camiasındaki kanatlılara kapağı takacağı maç.
Juventus biraz daha avantajlı çünkü beraberlik yetiyor bu yüzden rahat oynayacaktır. Galatasarayında kaybedecek birşeyi olmadığı için saldıracaktır. Doğru hamleler gelirse kazanabiliriz tamamen taktik savaşı iyi olan değil iyi taktik yapan kazanacaktır.