bugün

entry'ler (29)

fenerbahçe

devre arası tiner çeken takımım.

saç ekimi

Saç ektirdikten sonra en önemli şey bitkisel içerikli ürünler kullanmak. Doktorumun tavsiyesiyle bioxcin biotin şampuan kullandım ben hiçbir şekilde sıkıntı yaşamadım hatta işlem çok iyi yanıt verdi keyifler yerinde.

nutraxin

Önceden çok halsiz olurdum özellikle sonbahar aylarında hava kararmaya başladı mı ben iptal oluyodum. Daha sonra takviye almaya karar verdim ve nutraxinin ürünlerini kullanmaya başladım. Daha bir dinç hissettiğim kesin ayrıca bundan mıdır bilmem ama baş ağrısı için ağrı kesici bile içmeyi bıraktığımı söyleyebilirim.

bioder

Bir cilt her şeye mi alerjik reaksiyon gösteremez derdim evet göstermediği bir ürün buldum: bioder tüy dökücü krem. Cildi çiçek gibi yapıyor ne kaşıntı ne bir şey bir de o pürüzsüzlük hissi çok güzel.

tyler dur ulen

tuhaftır.

restorex

Oryalden yanan saçlarımı hayata geri döndürdü. Yani cidden uzuyor saçlarım kullanmaya başladığımdan beri. Ben bir de yağını kullanıyorum restorexin ikisi bir arada baya iyi canlı gösteriyor saçı.

bioblas

Yoğun saç dökülmem vardı mevsim değişikliğinden kaynaklandığını düşünüyordum. Bioblas forte şampuanı kullanmaya başladım. Düzenli kullanım önemli başlarda bir etkisi yok gibiydi ama yaklaşık 1 ay sonra tamamen kesti dökülmemi. Memnun kaldım ben herkese de öneriyorum.

bioxcin

Yoğun iş stresinden döküldüğünü tahmin ettiğim saçlarım için bioxcin siyah sarımsak alıp denemeye karar verdim. iyi geldiğini düşünüyorum. Özellikle duşta çok dökülüyordu .

restorex

Baya iyi saç uzatan markadır. Ben kullanıyorum ve çok memnunum. Çok güzel bir internet siteleri var orada şampuanı kullanırken başka neler yaparsan saçın daha hızlı uzar gibi bilgiler vermişler, oldukça faydalı. En önemlisi de saç uçlarında ki kırıkları her ay düzenli olarak kesersen saçı çok daha iyi uzatıyor.

nutraxin

vücut için önemli bir protein olan kolajenin yaş gibi çeşitli etkenlerden dolayı üretimi yavaşlıyor, bu da ciltte çeşitli sorunlara sebebiyet verebiliyor. Doktorum takviye ürün almamı tavsiye etmişti bu konuda, araştırdığımda Nutraxin ismini de pek çok hekimden duydum. Güvenilir bir marka olduğunu düşünerek aldım ve memnun kaldım. Kullanmaya başladığınız ilk andan itibaren etkisini göstermeye başlayan bir üründür.

bioblas

saçımla alakalı en ufak bir problemde ilgili ürününü kullanarak sorunumu çözdüğüm markadır. senelerdir kalitesinden ödün vermeyen, belli bir çizgide kalan bir marka.

bioder

arkadaşımda görüp önyargıyla ‘’dolandırılıyorsunuz abi’’ diye tepki verdiğim, zorla denetildikten sonra büyük saygı duyduğum markadır. belimdeki tüylerin katilidir, çok yaşasın bioder.

bioxcin

Eczacının tavsiyesiyle almıştım, iyi ki de almışım. Duşta saçım o kadar çok dökülüyordu ki şampuanlamaya korkuyordum artık. Kaç tane şampuan denedim hiçbiri fayda etmemişti ta ki bioxcinin siyah sarımsaklı şampuanını deneyene kadar. Mucize gibi bir şey 4-5 kullanımda neredeyse yarıya indirmiştir saç dökülmemi.

otobüste mini etekli kız görünce olay çıkaran dede

Hadi otobüste ki mini etekli kazaya sebep olarak gösterildi ya yollardaki mini etekliler ne olacak onlar kazaya sebep değil mi? Bence amca saçmalamış

bir kitaba 25 tl veren insan

Bence 25 lira normal bir kitap için. Sonuçta bir emek var ve birşeyler katıyor hayatımıza. Aynı paraya 2 bira artı bir paket sigara alıp bir kaç saat sapıtmaktan iyidir.

ne işe yaradığı anlaşılamayan ünlüler

Kerimcan Durmaz nerden çıktı ne işe yarar hala anlamadım.

adnan oktar ın kediciklerini sahiplendirmek

Onlar cicili bicili yaşamaya alışıklar şimdi yalnız sokakta yaşayamazlar brnde bir tane sahiplenrbiöirim.

instagram soru sorma özelliği

Cesaret mi doğruluk mu oyunu niyetine kullanılacağı kesin.

instagram soru sorma özelliği

Cesaret mi doğruluk mu oyunu niyetine kullanılacağı kesin.

porsuk çayı

Bir denizi eksikti şimdi yapayda olsa oda var, gençlerin sevebileceği bir şehir.
Olup bitenleri kaçırma

İlk öğrenen uludağ sözlük kullanıcıları olacak.