bugün

entry'ler (14)

insan ne zaman özgürdür

Kensi ayaklarının üstünde durmaya başlayınca.

ölene kadar tek bir yemek yiyecek olsanız

iskender yoğurtla birlikte ama.

masumlar apartmanı

Gerçek hayat olduğu nasıl belli. Kimse asla tam olarak mutlu olamıyor. O sahte aşk ve sahte mutlulukları görmekten insanların neden benim hayatım böyle değil diye sorgulamaları bitecek gibi.

günün atasözü

Bir elin nesi var iki elin sesi var.

mutlu musunuz arkadaşlar

Çok şükür Allah bugünlerimizi aratmasın ama en kötü günümüz de böyle olmasın.

sürekli duygu değişimi

Sevdiğin insanın böyle olması çok yoruyor. Ne zaman nasıl davranıcağını kestiremiyosun.

kadınlara kısa saç mı uzun saç mı daha çok yakışır

Kısa saçın daha havalı durduğu gerçeği ve kısa kestirdikten sonra uzatamama sorunsalı.

günün menüsü

Mercimek Çorbası
iskender
Kola
Ekler.

masumlar apartmanı

Ezgi Mola sen harika bir kadınsın bunu demeden geçemiycem.

10 yıl öncesine gitme şansı

Düşününce harika bir şey ama yine aynı şeyleri yaşayacak. Çünkü doğru ne yanlış ne yine bilmiyor ki. insanların ne kadar kötü olabileceğini tahmin etmiyor en basiti. 10 yıl öncesinde kalma şansı olsaydı olurdu ama. Güzeldim ben o yazlar kadar zamanında ailem çoktu şarkısı gelir aklıma her çocukluğumu düşündüğümde.

düşün ki o bunu okuyor

Elbet bir gün buluşacağız. Bu böyle yarım kalmayacak.

bana biraz renk ver

En sevdiğim şarkılardan biri. Hem mutlu hem de mutsuzken aynı derecede keyif aldırır.

euronun 9 tl olması

Konuş konuş aynı hiçbir şey ifade etmiyor artık.

şenay ocak

Şenay Ocak feat. Baki Duyarlar Trio ile dinleme fırsatı buldum kendisini. Caz söylemek için fazla güzel ceketimi alıp çıksam mı dedim. Hatun bi başladı o sisli , koyu sesiyle bide üçüncü şarkıda bir vokal solo yaptı dedim noluyoruz! Yolu açık olsun, çok güzel akşamdı.