entry'ler (44)

allah mallah yok bam bam bam

Allah hidayet versin sana.

sözlük yazarlarının en son okuduğu kitaplar

En son Mayalarla ilgili bir kitap okumuştum.

sözlük yazarlarının yaşları

19 sözlük.

suriye de 170 günde 25 km ilerleyebilmek

Rome total war oynamıyorsun sonuçta. karşındaki adamlar inançları doğrultusunda ölmeyi göze almış bir avuç bedevi köpeği. belirli bir meydan savaşı yok. sadece senin alacağın kararlarla da hareket edemiyorsun çünkü birçok ülke dahil oluyor denkleme.

insan olmasaydınız ne olmak isterdiniz

bağlama olmak isterdim.

18 yaşındaki birinin siyasi bilgi ve deneyimi

19 yaşındayım islam tarihi,ortaçağ tarihi,1.2.Dünya Savaşları komunizm,faşizm,türkçülük envai çeşit ideoloji hakkında kendimden yaşça büyük çoğu insandan daha bilgili olduğumu biliyorum. çünkü onlar gereksiz aşk üçgenleriyle dolu olan dizileri,insanların kendilerini pazarladığı evlendirme programlarını izlerken ben sürekli kendimi geliştirdim. her görüşten arkadaş edindim,konuştum,tecrübe edindim. akıl yaşta değil baştadır.

9 şubat 2017 rus uçaklarının türk askerini vurması

Cia başkanının ilk ziyaret edeceği ülke olarak Türkiyeyi açıklaması ve gelmesine az bir süre kala böyle bir olayın olması. Rusya gibi istihbaratı sağlam bir ülkenin böyle bir hata yapacağını sanmıyorum. açık bir şekilde mesaj verilmek isteniyor.

askerliği komando olarak yapmak

benim de yapmak istediğim eylem. her Türk erkeğinin o 15 yaşında cepheye giden çocuklara bir borcu var. vatan borcu neticede.

neşet ertaş

allah benim ömrümden alıp Neşet babaya verseydi keşke. ah be baba seni canlı dinleyemedim ya yanarim ona yanarım.

atatürk iyi ama hatası da çoktu diyen kız sevgili

Acilen yol verilmesi gereken sevgilidir.

dünyanın en berbat duygusu

Bir insana değmeyecek kadar iyi davranmak akabinde terk edilmek.

un kurabiyesi

bir sana yağ
bir su bardağı pudra şekeri
yarım su bardağı sıvı yağ
bir paket kabartma tozu
4 su bardagi un
öncelikle oda isisinda yumuşamış pudra şekeri ve sıvı yağı derin bir kap içerisinde krema kıvamına gelene kadar karıştır karışıma kabartma tozu,un ilave edilir,güzelce yoğurulur
ele yapismayan yumuşak hamur elde edilir.
ceviz büyüklüğünde parçalar kopartilip yuvarlanir
180 derece firinda 20 dakika pisirilir uzerine soguduktan sonra pudra şekeri dökülür. annemin tarifi afiyet olsun.

önünden geçen kızın götüne kitlenen leş erkek

Erkeğin teseddürü göz kapaklaridir. bu küçük olay bile ülkedeki cinsel açlığı gösterir. aç olan erkek bakar.

kadın

"Kadınlar insandır biz ise insanoğlu."

takmayan sevgiliyi ne yapmalı

ayna gibi olup hayatinizin merkezine onu oturtmaktan anında vazgeçmeli. onsuz da mutlu olabileceginizi göstermeli. insanlar ulaşılmazi sever.

185 cm den kısa doksan kg dan hafif olan erkek

hayattaki tek başarısı uzun boylu olmak olan yazar beyani.

ateistlerin cehennemde cayır cayır yanacak olması

Bir müslüman olarak beni ilgilendirmediğini düşündüğüm durum. Allah ile o arkadaşlar arasında beni bağlamaz.

ırkçıyım ne olacak

Türkmen etnik kökenden gelen biri olarak yanlış yolda olduğunu söylemek istiyorum. fikrini beyan ettiğin telefonu bile senin o aşağılık ırk olarak gördüğün adamlar icat etti. bireyleri birey olarak degerlendir. kafatasçılık bizi bir yere götüremez.

kız eline dokunmamış erkek

etrafındaki iki günlük ilişkileri görünce kendini karşısına çıkacak adama saklayan tebrik edilesi hanimdir.

allah ın arap putu olması

Herkesin inancı kendine. seni ne ilgilendirir güzel kardeşim?