entry'ler (5)

erdal ceylanoğlu

idealleri açısından saygı duyulacak kkk. 3 ay özel erliğini yaptığım paşa. özel hayatında bile nadiren güler. tv sevmez. iyi bir yüzücüdür. tatilde denize girerken bile peşindeki bordo berelilerle yüzer.. hayatta bildiği tek prensip '' emir verilir, yerine getirilir'' agresif bir yapısı vardır. kendisi kadar eşide agresif bir yapıdadır.. yarbaya istikamet verdiği görülmüştür, kımsenın gozunun yasına bakmaz. hzimet eden herkese bone ve maske taktıran eşi bir efsanedir sosyal tesislerde. bir albaya çapraz tutturup, yarbaya istikamet verip, rutbelilere asker çorabı koklatabilir, plajdaki herşeyi sokturup bıdaha dıktırebılır, kkk nın askerler arasındaki ''en efsaneleşmiş komutan'' kategorisinde ilk sıralardadır. rütbeli kıt'a veya tesis komutanlarının en büyük kabusudur...

fight club replikleri

bir tümörüm olsa ismini marla koyardım.

lanet olsun kulağım

satılık ekşi sözlük hesabı

3. entry'sini atan bir çaylak olarak bundan sonra baska entry girmeme gerek olmadığını şidetle anlamamı sağlayan olaydır. bilgiyi geliştirme olayından sapıp ''celebrity dictionary'' formu almaya başlamış olduğunuzun kanıtıdır. adult archive gibi görsel baslıklar acmanızın yakın oldugunu dusunduren baslıktır. idealizm den uzak günübirlik şahıslarla gönül eylendirildiğinin kanıtıdır..

çalışanlarına kendi elleriyle çay dağıtan patron

insan kaynakları konusunda yüksek eğitim almış biri olarak, tasvip etmediğim, alakalı insanlarında tasvip etmeyeceği olaydır. alakalı durum gelecete;
-bu ay maaşları geciktiricez bakın çaycı alıcak paramız yok.
-ne olmuş 6 saat fazla mesai yapsanız özveri önemlidir. bakın ben size ellerimle çay getiriyorum
-arkadaşlar 2 aydır çay servisini patron olarak ben yapıyorum. bundan sonra sırayla hergün biriniz yapıcak..

bilgi içerikli entry

kadınlar için sperm oldukça yararlıdır. saymakla bitmeyecek yararlarından biri göz altı torbalarına sürüldüğünde morlukları yok eder ve cildi normal renginde döndürür.