bugün

entry'ler (1)

cinlerle arkadaş olmak mümkün müdür

bn küçükken duvarları tırmalaıyormuşum sadece gece kişilik değişimi yaşıyorumuşum yaklaşık 4 5 yaşlarından daha sonraa annemin kafasın maymuna benzer bi yartık gördüm ve çok korkyum daha sonra bu gibi olaylar hiç yaşamadım şuan 15 yaşındayım ve cuma gunu yani 2 gun once sabah kalktım su içtim saat 7 de ve tekrar yatımkarışık şeyler gördüm belirsiz şekilsiz kötü şeyler daha sonra uyandım sonra tekrar uyuma ya çalıştım gozmumu kapatıgım anda kotu şeyler gordum en son gozumu 3 . kez acışımda tam beynımın için de erkek sesi gırtlaktan gelen bir sesdi galiba cevap ver cevap ver deiye bağırdı senin nerden geldiğine şaşa kaldım tam beynimin içinde vudum tıtredi harakweet edemedim kitlendim dua okuyarak açıldım daha sonra klaktım bu neydi fln dedim kendi kendime bu konuda bilgi sahibi olan birisine olayı anlatım seninle konuşmaya sennle arkadaş olmaya çalışan bir yahudi cin var dedi yakın zamanada bna goruneceğini ve kormasam benimle iletişim halinde olacağını eğer korkarsam gideceğini söyledi şuan duygu değişimleri yaşıyorum biraz korkuyorum biraz gelsin konuşayım onula dermiş gibiyim kafam çok karışık cok tedirginim bu nedir sizce yardımcı olurmusunuz?