bugün

entry'ler (72)

melih gökçeğin aboubakar paylaşımı

patlayarak güldüm.

tok olmak ama yemek yemek istemek

bu bana genelde canım başka bir şey isterken bambaşka bir şey yemek zorunda kaldığımda oluyo.

ev almak

ilk vakıfbank vadeli hesabımı açtığımda 5 yıl önceydi. o zaman ilk iş, kendime ailem kiracı ve ben onlar gibi sıkıntı çekmeyeceğim ev alacağım dediğimde ev fiyatları şu ankinin yarısıydı. hesabımda şu an hatırı sayılır bi para var ama ben ev almaktan bi o kadar uzağım.

20 bin liraya araba tavsiyesi

araba tavsiyesi veremem de 20 bine, araba tekeri alınması için verebilirim anca.

evlenme teklifi ederken diz çöken erkek

klişelere boyun eğmiş erkektir.

zenginliğin mutsuzluk getirmesi

hiç zengin olmadığım veya hiç olamayacağım için sanırım bunu asla bilemeyeceğim yine de asla mutsuz olunabileceğini sanmıyorum. bi hafta önceye kadar vakıfbank hesabımda binler varken (beyaz eşya almak için harcadım) gayet mutlu ve özgüvenliydim.

erkekler de etek giyebilsin kampanyası

giymek isteyen giysin zaten kim tutuyo ki?

kadınların en güçlü silahı

çok hızlı ve mantıklı konuşmak.

sıcak havada ısınmış arabaya binmek

welcome to cehennem, ratatata

yunanistan

bilmem kimin yemek kültürlerine göre ülkeleri sıraladıkları durumda ikinci olan ülkedir. türkiye aynı sıralamada 17. sıradadır

kaşar peynirinin artık lüks olması

markette süt ve süt ürünlerinin önünde herkesin elinde bi teker kaşar ve herkes bi paraya bi gramaja bakıyo. böyle olmasa keşke düşünmeden edemiyorum ama vakıfbank kampanyaları nerede geçiyo ve iyiyse gidip oradan alışveriş yapıyorum. sonra biriktirdiğim paralarla yine alışveriş. kendi kuyruğumu kaliteli şekilde kovalıyorum.

2022 evlilik maliyeti

geçtiğimiz sene haziranda başladığımız ve eylülde evlenerek sonlandırdığımız durum bize 65 bin liraya mal olmuştu. tabi bu maaliyet o zaman en uygun faizli vakıfbank'tan çekilen kredi ile karşılanmıştı ama şu an her şey x2 olduğu için 120 - 130 binden aşağıya kimsenin evlenebileceğini sanmıyorum.

türk lirası

Hiç bir değeri olmayan para birimidir.

sevdiği kızı etkilemek için takla atan erkek

o kadar takla atana kadar gelip konuşsa ve ilgisini belli etse yeterli olur zatn.

fenerbahçe taraftarı

Koyu fenerli olarak yüzümüzün güleceği günleri iple çekiyorum asla pes etmiyorum. Vakıfbank taraftar kartımla fenere ait her şeyi gidip alırım çünkü ben kendimi mutlu ederken takımıma da kazandırıyor olmak beni alışverişe daha çok itiyor bu yüzden evimin her köşesinde fenere ait bir şeyler var. :D

82 yaşındaki kadın 36 yaşındaki erkek ilişkisi

kadın zengin büyük ihtimalle adam da o paranın peşindedir çünkü öleceğini düşünür. ama çok saçma bir ilişki yani nereden baksan çıkar ilişkisi olduğunu herkes düşünür öyle olmasa bile.

aşk ı memnu

Her zaman sıkılmadan usanmadan tekrar tekrar izlenebilecek bir dizi ve artık destan oldu zaten.

takım elbiseli yazarlar

biz göremedik takım elbiseli yazarlar. Tam olarak neredeler.

günün şarkısı

aşk olsun vazgeçmişsin benden

https://www.youtube.com/watch?v=IxCDE7xVRtg

kitap satın almak lüks müdür

böyle bir zamanda lüks haline geldi artık. ama kitap almak aslında kendimize yapabileceğimiz en güzel şeylerden birisidir.
Olup bitenleri kaçırma

İlk öğrenen uludağ sözlük kullanıcıları olacak.