bugün

entry'ler (270)

çiğ köftenin 20 tl olması

ayranla beraber 2.5 tl ydi. şmdi ayransız 20 tl. mk.

psikolog

sahtelerine dikkat etmek gerekir. bir insan psikoloji bölümünden mezun olmadıysa götünü de yırtsa psikolog olamıyor.
dikkat edin psikologum diyen insanların lisansını yani okuduğu bölümün psikoloji olup olmadığını sorun.
yoksa kıytırık yaşam koçları denilenler tarafından ya da rehver öğretmeni olup da insanları biz de psikoloji görüyoruz diyenler tarafından dolandırılırsınız. hem sağlığınız hem de cebiniz zarar görür.

emek hırsızlığı yapmaya çalışanlar

Allah belalarını versin. Başkasının emeğine de göz dikenlere Allah başını kaldırma fırsatı vermesin. kendinden en sevdiklerinden çıksın. Allah belalarını versin bu pisliklerin.

fahriye evcen in giderek çirkinleşmesi

bu kadın bana hep güzel geliyordu. hatta türkiye de kendi yaşının en güzel kadınıydı. hele o çalıkuşundaki hali dünyadaki kadınların bile en güzeliydi. ama çocuğu olduktan sonra aldığı kilolar yüzünden kendine uygulanan kötü baskılar sonucunda kadın tipini takıntı haline getirdi. yüzündeki doğallığı bozdu. kilo olarak ise aşırı zayıf bir hale geldi.
artık güzel gelmiyor. fazlasıyla sıradan bir hal aldı.hatta çirkinleşmeye başladı.

spotify paylaşımlarınızı kimse umursamıyor ekibi

mkodum mk salakları sanki normalde paylaştıklarını millet çok unursuyor tek laf yapılacak olay bu.

tarkan ın çok ünlüymüş gibi davranması

bunun kuşakla alakası yok. bu afam 90 larda iyiydi evet. ama şu an kül oldu. o zaman aleynaya da 30 yıl sonra mega aleyna diyekim mk. hayatı belgesel yapılacak o kadar insan varken bu adamın yapılması sadece arkasında olan gaz ekibinden kaynaklıdır. kendisi 90 larda 1-2 şarkı yaptı. ondan sonrası yok adamda.

öğretmenlerin havalara girmeleri

neyin havası yaaa? ulkedeki istisnasız en..

müge anlıdaki türkücü düşkünü safiye

bu konuda cüneytu bu kadar suçlamaları saçma. safiye gibi sksalaklar için biri gider biri gelir.

zara nın pazar mallarına zam yapması

şu dönemde zaradan giyinen net maldır. şu ana kadar zara gösteriş yapan bir tane normal insan görmedim.

suriye parlamentosu nun hatay bildirisi

yav he he mk. yazarken kalem götünde yazdın galiba.

cedi osman ın her sevgilisine aynı davranması

bu adam bütün sevgililerine aynı davranıyor. şmdiki sevgilisine ve eski sevgilisine yaptıklari hep aynı. diğer kıza da ayrılmadan 1 gün önceye kadar ölüp bitiyordu. sosyal medya maymunu gibi bir şey. sosyal medyada ölüo bitiyor arka planda 1 gün sonra ayrılıyor.

sadece doktorlara zam yapılması

sağlık çalışanları arasındaki iletişimi bozacak olan durumdur. pandemi döneminde doktorlar değil hemşireler daha çok çalıştı. hele aile hekiminde kç büyüten başka işe yaramayan doktorlari saymıyorum.

edit: hemşire ya da hemşir ne haltsa degilim. bir gerçekten bagsediyorum burada.

hesaba yanlışlıkla 150 bin dolar yatması

mk kezosu dokunma sakın sonra sebepsiz kazanımdan kayıptan ske ske alırlar.

tarkan ın çok ünlüymüş gibi davranması

bu adamın olayı ne?
1-2 tane şarkı yapmış o kadar. tip desen 160 boyunda hadi olsa olsa 170 olsun. hayatını belgesel çekeceklermiş? neden? hayatı o kadar önemli bir ünlü deģil bence. bu adamı zorlama şekilde megastar yaptılar resmen. yok yani bi esprisi yok. nedeni ne acaba?

edit: her boku da siyasete çekmeyin. sizle aynı düşünüyor diye bok olsa yiyeceksiniz. burada adamın çok büyük bir sanatçı gibi lanse edilmesini eleştiriyorum. evet şarkıcı ama sanatçı mı?

edit: mk ne z kuşağı. bu kadar mksalak düşünmeyin.

hülya avşarla montofan ineğini karşılaştıran zeka

montofon ineği ameliyatla pamuk şekere döndü. hoş pamuk şekerinin de bi esprisi yok. en azından önceden montofon ineğı olarak iş görüyordu. agagaga nasıl bir zeka hülya avşar gibi bir kadını bu montofonla karşılaştırı. hülya avşar hakaretten dava açmalı direkt bu karşılaştırmayı yapanlar.

sözlüğün canlanması

sen kimsin mk.

37 takipçin olması ama mutlu olamamak

ne işe yarıyorlar?

sevdiği kıza 100 kutu nutella yollayan genç

cringe hareket.

gram altın 1000 tl oldu

gün içerisinde 745 i gördü. haftaya 1000 olur. rahat olun.

gram altın 1000 tl oldu

vatana millete Hayırlı uğurlu olsun.
Olup bitenleri kaçırma

İlk öğrenen uludağ sözlük kullanıcıları olacak.