bugün

entry'ler (159)

hobi

görsel

anın görüntüsü

görsel

anın görüntüsü

görsel

anın görüntüsü

görsel

memleket

görsel
Salihli'den tek sevdiğim sayılı yerden biri. Çocukken giderdim bu parka.
Salihli yani memleketimi diğer insanlar gibi iyi anımsamıyorum ne yazık ki.
Manisa'nın insanı iftira atmaktan, kötü niyetten geri durmaz. Memleketimi sadece oynadığım parklar ile hatırlayacağım. izmir'e çalışmaya gideceğim. Akademi alanında başarı elde edip bu yolda ilerlesem şu an da bir saygınlığım olsa bile, çocukken yaşadığım şeylerden dolayı şu anda kazandığım saygınlık ruhumu doyurur mu bilmiyorum.
izmir'de doğmak bir ayrıcalık gerçekten. izmir de izmir'in insanı da bir tane. <3
Birde çalıştığım kütüphane var. Burayı da severdim.
görsel
görsel

kütüphane

görsel

eğitim

Öğrencilik hayatım her zaman çok kötüydü. Lisedeyken denemelerde düşük not almam için taciz edildim, lisede de ortaokulda da çok kötü şeyler yaşadım. Üniversite bunlara nazaran daha iyiydi. Öğrencilik hayatımı bir kelime ile anlatsam rezillik olurdu. Bitirmek üzereyim artık. Lisede yaşadığım onca şeyi düşünüyorum, onca o rezilliği. Değdi mi cidden?
Londra'ya gitme gibi bir şansım var, bu şansı kullanıp gideceğim. Çocuklarımın yaşadığım şeyleri yaşamalarını istemiyorum.

anın görüntüsü

görsel
Tesbihlere hayran kaldım. Kutsal Topraklardan.

anın görüntüsü

görsel
Mekke'den hediye.

anın görüntüsü

görsel
görsel
Gülbahçedeki son gecem.

kar

görsel
Karın soğuğunu yiyen her zaman biziz ve sadece onu görmekle yetiniyoruz. Manisa.

kar

görsel
Karın soğuğunu yiyen hep Manisa. Onu hep uzaktan gören de Manisa.

anın görüntüsü

görsel

farklı

görsel
iki burunlu gibi ama çok tatlı <3

anın görüntüsü

görsel

anın görüntüsü

görsel

türk eğitim sistemi

eğitim diye bir şey yok. Derse öğrenci çalışır, sınava hazırlanır; o kadar.
iyi bir liseye gittim türkiye şartlarına göre devlet lisesine. Öğretmenler bile işine göre geleni yapar. Beni sevmeyen bir fizik hocası vardı; şıklı sorudan ne alırsam oydu sınavım; açık uçluları direk çizerdi. *

anın görüntüsü

görsel
23.10.2022
Hayat çok farklı şu an endişe duyduğum şeyler iki yıl sonra aklıma bile gelmeyecek belki de.

kendinizi nasıl hissediyorsunuz

Boş; hani ne mutlu hissedersin ne de mutsuz. Mutlu değilim, mutsuz da. Herhangi bir duygunun etkisi yok üstümde; bomboş.

anın görüntüsü

görsel