bugün

entry'ler (6334)

duşa giriyorum kimi düşüneyim

85 yaşında pound milyoneri bir granny bulmuşsun, tam emekli olurum buradan diyorsun, meğer kadın bir de düşesmiş, taç falan takıyormuşsun… akşam 5’te sütlü çay içerken sarayının bahçesine yağam yağmuru izliyorsun..

Burada yürü cano…

1972 doğumlu bir kadınla sevişmek

Mine tugay hariç 70’lerden kalan hiç bir şeye yan gözle bile bakmam.

suşileri pişirmişem diyen japon kürdü

Acaba sushi’nin pirinç kısmını beyaz sirke ile pişirdi de onu mu söylüyor.

chp mersin bykşhr belediyesinde terör operasyonu

Hep dediğim bir şey var, dağdaki başarımızı şehir merkezlerini temizleyerek devam ettiremediğimiz sürece terörle mücadelemiz son bulmaz.

Bunun chp’si mhp’si yok. Her çarşıdan, her kahveden, her sokaktan, her devlet dairesinden (ki doğu ve güneydoğudaki genel bütçeye tabi her bir idareyi tek tek ima ediyorum) bunları temizleyip, gitmeleri gereken yere yani hücreye def etmeliyiz.

hacı bektaş veli

Kardeşi babai isyanlarında hayatını kaybetmiştir. Bunu üzerinden silebilmek için çok uğraşmıştır.

Aynı şey şeyh edebali için de geçerlidir, bizzat kendisi babai şeflerindendir.

Hacı bektaş-ı veli hazretleri, yaşamı incelendiğinde gerçekten samimi bir dindar, cidden iyi bir insan olarak değerlendirilmeye devam edilebilecek nadir zatlardan biridir. Genelde çoğu şeyhin, padişahın şuyun buyun altından gayet karanlık bir figür, politik oyunlar, cinayet iddiaları vs çıkarken bu zat, en azından benim gözlemlediğim kadarıyla tertemiz ve iyi bir insandır.

vites aralığı kısa araba kullanmak

Mantığı, az yakmasıdır. Aynı performansa sahip araç 5 yerine 6 vitesli olduğunda 100 km’de 1 litre az yakar.

uludağ sözlük ün altın yılı

Sözlük satılmadan bir gün öncesine kadar her gün golden’dı. Müstakil villayı kentsel dönüşüme sokup sosyal konut yaptılar.

köpek dövüşü düzenleyen tavuklar

izlerken, Bu saldırganlıkla bu köpekler 3 aya kalmaz hepsini halleder diye düşündüm.

molla ayetullah ahmed irvaninin kızının düğünü

Düğün de “büyük şeytan” dedikleri amerika’da olmuş. Bir de erkeğim diye ortada dolanırlar.

mustafa abdülhalik renda

görsel
ilk kağıt para grubu yani 1. Emisyon paralar basılırken merkez bankası başkanı olduğu için paraların üzerinde imzası da bulunur.

sokak köpeklerinin kediyi parçalaması

Köpüşcan oyun istemiş,
kedi onun alanına girmiş,
Kedi cebinde bisküvi taşısaymış…

Birini seçip yeni bir köpek vahşeti videosunu bekleyebiliriz.

jinekolog bayan doktordan şok açıklama

Bence bunu partner yaparsa kafaya şaplağı yer ve 3 maç saha kapatma cezası alır. Daha ziyade 0-2 yaş grubu çocuk işi gibi geldi bana..

Saç dibine bir anlam veremedim.

burnunu karıştırıp k k nın ceketine silen adam

adam anlık olarak iğrenç değil, yani sadece o an için mide bulandırıcı bir şey yapmıyor.. bu, karaktersizliğin vücut bulmuş, hareket eden hali..
görsel

Gerçi bu zengin değil, açın önde gideni ama kalanları tutuyor.

yapılan fedakarlığa yapmasaydın denilmesi

(Bkz: ergen)

Ben mi dedim beni dünyaya getirin, diye….

20 sene sonra bıbıcım diye telefon açar, o ayrı.

kucaklayarak uyumak için 1300 dolar alan kadın

Bir gece boyunca eli yüzü düzgün bir kadına, hem de bir ton para verdikten sonra sadece sarılıp gözüne uyku giren biri, bence sonraki hayatını yeniden tasarlamaya başlamalıdır. Sanıyorum bir tür test hizmeti veriyor.

beymen deki 15 bin tl lik bacak omza yapan yaratık

Kafası ve ayakları yere değecek şekilde de değerlendirilebilir. Zevk meselesi… kimi insan öyle tercih eder.

birinci dünya savaşı nın akraba savaşı olması

Ölenlerin annesi için daha kolay olduğuna eminim. Tek seferde 7 sülalelerine sövebilmişlerdir.

isveç silah ambargosunu kaldırmış

it gibi, diyelim..

pelin batu

Esra erol’daki trabzonlu kız bunu görse pembe kimlikten istifa eder.

Gençken de güzeldi ama böyle lokman hekimin ye dediği cinsten değildi, allah-ü teala kem gözlerden esirgesin…

ağaca asılıp sopayla çırpılmak istenen yazarlar

Bu güzelmiş, 80’lerin sosyal içerikli filmleri gibi… gecekondunun bahçesinde halı çırpan kadın, “gaaadeşlerimi ezdirmem” der. Başarılı buldum.